Avon, Frozen EDT

Avon, Frozen EDT

Stworzyliśmy urokliwy zapach dla małych fanek bajki Kraina Lodu. Ta lekka kompozycja będzie świetnym prezentem dla dziewczynki i sprawi, że mała kobieta poczuje się naprawdę wyjątkowo. Jak pachnie?
Woda zapachowa Kraina Lodu łączy w sobie rozkoszne nuty owocowego sorbetu ze słodyczą waty cukrowej i delikatnej woni gardenii.

akcesoria dla dzieci
zapachowa
spray
normalna

Avon Frozen

Woda toaletowa dla małej damy wielbicielki FROZEN. Taką jest moja córka, ale przyznam szczerze, że w domowym zaciszu sama uwielbiam podkraść jej wodę toaletową :) Słodki zapach przyciąga i jest trwały

Piękny zpach

Woda perfumowana Frozen ma piękny zapach , moja córeczka go uwielbia. Zapach jest słodko kwiatowo- landrynkowy , nie jest męczący dla otoczenia i dla dziecka. Nie jest zbyt trwały przez co nadaje się dla dzieci. Ma piękne opakowanie i 50 ml . Cena przystępna jak za taki perfum. Atomizer działa bez zarzutu nie zacina się . Perfum idealny dla małych miłośniczek Krainy Lodu. Piękny flakonik przyciąga uwagę i sprawia wrażenie luksusowych perfum.

Kraina lodu w cukierkowym wydaniu

Moja córka pokochała zapach tej mgiełki. Jest on cukierkowy, słodki, ale nie przesądzony - idealny dla małej księżniczki. Córka wodą zapachową chętnie dzieli się ze mną i cieszy się, że możemy razem korzystać z perfum :)
Zapach nie jest trwały jak to przeważnie bywa w perfumach dla kobiet, ale uważam to za duży plus - dziecko nie zmęczy się tym zapachem i nie znudzi za szybko, gdyż zapach zdąży się ulotnić. Woda ma barwę różową, co również trafiło w gust mojej małej dziewczynki.

Zapach malej damy

Frozen, woda zapachowa dla malych ksiezniczek,zostala zakupiona w avon, w zestawie z szamponem i plynem do kapieli za 22zl. Moja dama jeszcze nie kojarzy bajki Kraina Lodu, ale lubi sie psikac zapachami mamy. Zakupilam wiec jeden tylko dla niej.

Buteleczka to 50ml szklany flakonik z woda zapachowa. Zapach to cukierkowa slodycz przelamana swiezoscia owocow. Bardzo delikatny i dziewczecy. Szybko sie ulatnia. Utrzymuje sie moze godzine.
Mala dama jest zadowolona. Woda moze posluzyc jako gadzet dla fanek tej bajki ,a zarazem jako prezent.

Zapach, który podkradam córce

Woda toaletowa była prezentem świątecznym dla córki, która jest fanką frozen.
Zapach przypadł do gustu nie tylko jej, ale również mnie, gdyż uwielbiam słodkie nuty zapachowe. Miło słodkiej woni, która uwalnia się z flakonika, nie drażni wrażliwych nosów, co było miłym zaskoczeniem po wcześniejszym wypróbowaniu wody również na licencji Frozen innej marki. Avon komponuje z słodkie lecz subtelne linie zapachowe dla małych dam i to jest zdecydowana zaleta tej marki.

Gadżet dla małej damy

Córki dostały w prezencie te perfumy jakiś miesiąc temu. Jako, że z uwielbieniem naśladują moje nawyki kosmetyczne ciągle wymuszały aby psikać je moimi zapachami. Nie jestem zwolennikiem perfumowania dzieci, więc nie raz kończyło się płaczem... Aż babcia zlitowała się i kupiła im ich własny flakonik w dodatku z motywem ze znanej bajki. Patrzyłam na to krzywo, ale obecnie już w wypadku tych perfum nie jestem tak bardzo na nie :-)