Golden Rose, Strobing Highlighter Baked Trio Palette (Potrójna paleta rozświetlająca do twarzy)

Średnia ocena: 3.49/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Pojemność 8,4 g

Paleta składająca się z trzech połyskujących, uniwersalnych odcieni, przeznaczona do rozświetlenia twarzy.
Jej miękka i wyjątkowa formuła zapewni świeży, promienny i połyskujący wygląd na twarzy i dekolcie. Można nakładać bezpośrednio na skórę lub stosować jako wykończenie makijażu.
Produkt może być używany zarówno na mokro jak i sucho. W zależności od pożądanego efektu rozświetlenia.

prasowane

Najbardziej uniwersalna

Sama nie mogłam zdecydować się na najleszyy odcień rozświetlacza więc zakupiłam to piękne trio. Nie zawiodłam się, rożswietlacze sa idealne na każdą porę roku. Latem używam w odcieniu złota i brązy, często miksuję oba kolorku i wychodzi bardzo ładny, mocny ale nie przesadzony efekt. Zimą gdy naturalna opalenizna schodzi lubię odcień różu który bardzo ładnie podkreśla policzki, nadaje takiego błysku. Samego produktu nakładam niewiele i starcza mi na bardzo długo. Jest to jeden z moich must have odkąd zaczęłam używać. Co do ceny tez ogromny plus bo za te kwotę nieraz dostaniemy pojedynczy produkt a tu mamy kompakt. Opakowanie bardzo praktyczne, duży plus za lusterko, wygodnie się aplikuje.

Piękny i mocny glow

Jeśli liczysz na delikatne rozświetlenie to ten produkt nie jest dla Ciebie. Ja jestem zwolenniczką raczej mocniejszego rozświetlenia i ta paletka mi to daje. Kosmetyk tworzy na buzi cudowne glow z efektem "mokrej skóry" i pięknie odbija światło. Produkt ma drobinki, ale są one bardzo subtelne i delikatne, nie jest to żaden gruby brokat. Ja najczęściej jako rozświetlacza używam środkowego koloru. Pozostałe dwa służą mi jako cienie do powiek. Produktu używam codziennie i śmiało mogę stwierdzić, że jest bardzo wydajny (dostałam go w grudniu pod choinkę :-))

ardzo dobre rozświetlenie

Ulubione trio rozświetlaczy

Zamknięte w solidnym opakowaniu rozświetlacze, które dają niesamowity efekt na twarzy. Kolory możemy dopasować w zależności od makijażu, karnacji albo mieszać wszystkie razem, co zazwyczaj robię. Produkty są wypiekane, dlatego starczają na bardzo długo. Możemy budować intensywność. Świetnie nadają się również do rozjaśniania kącika oka.

Wow!

Rok temu dostałam go w prezencie. Nigdy wcześniej nie używałam rozświetlacza, bo uważałam, że każdy podkreśli strukturę i uwydatni same mankamenty mojej skóry.
Opakowanie z zewnątrz nie zachęciło do stosowania i odłożyłam go na dno szuflady. Po pewnym czasie postanowiłam zmienić coś w swoim codziennym makijażu i spróbować czegoś nowego.
Po otworzeniu kasetki ujrzałam piękne kolory trzech rozświetlaczy i bardzo dobrej jakości lusterko.
Wszystkie trzy rozświetlacze są wypiekane więc starczą na długo.
Każdy kolor jest bardzo użytkowy. Pamiętajmy, że możemy mieszać je między sobą. Produkt ten daje efekt tafli i podkreśla naszą urodę.
Osobiście żałuje, że tak późno po niego sięgnęłam.
Polecam każdemu kto zaczyna swoją przygodę z rozświetleniem.

Dla niezdecydowanych :)

Rozświetlacze znajdują się w praktycznym srebrnym, plastikowym pudełku, z którego po długim czasie użytkowania ściera się napis marki (jak chyba na większości? : ). W środku znajdują się trzy rozświetlacze. Każda karnacja się odnajdzie. Posiadają bardzo unikatową, jedwabistą formułę, która pozostawia efekt tafli na policzkach. Rozświetlacze opalizują na kolory: różowy, złoty, brązowy. Z powodzeniem używane być mogą na mokro, jak i na sucho. Paleta posiada wygodne lusterko i srebrne opakowanie. Robią wrażenie "drogiego" kosmetyku na twarzy ;). Najczęściej mieszam wszsytkie trzy rozświetlacze. Ładnie łączą się z podkładem, nie robi sztucznego efektu na twarzy. Produkt jest bardzo wydajny. W wakacje często uywam go na obojczyki, lub jako cień do kącika oka. Ogólnie za tą cenę 5 z plusem.
Aaaa, no i się nie kruszy!

Płacisz za jeden dostajesz trzy.

Bardzo fajna paleta. 3rozne odcienie. Różowy. Złoty i miedziany. Nadają się do rozświetlenie twarzy czy dekoltu ale tez jak cienie do powiek. Myśle ze świetny produkt w dobrej cenie tym bardziej ze mamy trzy odcienie oddzielone od siebie co znacznie ułatwia aplikacje w porównaniu do tych które są jakby w jednym pojemniku. Do tego eleganckie opakowanie z lusterkiem, szkoda tylko ze plastikowe. Rozświetlaczy nie posiadają osypujących się drobin brokatu wiec jak najbardziej na plus. Dają efekt mokrej skory

Bling, bling

Lubię błysk, a ta paleta to jest geniusz błysku.
W wygodnym, dość ciężkim opakowaniu z lusterkiem zamknięte zostały 3 odcienie przepięknych rozświetlaczy.
Szampański, bardziej złoty i opalizujący.
Dodam, że jestem jasną blondynką i używam ich wszystkich, oddzielnie, ale razem to już jest efekt wow.
Rozświetlacze pięknie się nakładają, trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić bo pigmentacja jest świetna.
Dzienny makijaż to delikatne muśnięcie pędzla, MUŚNIĘCIE i błysk pojawia się natychmiastowo, za to wieczorem, na imprezę tu można poszaleć i dosłownie ZABŁYSNĄĆ.
Te rozświetlacze robię robotę, są bardzo wydajne, używam ich już długo i nie widzę zużycia nawet minimalnego, Robią piękną taflę na twarzy (dają mokry efekt). Są trwałe, utrzymują się na mieszanej skórze około 8h bez poprawek.
Wygląda to cudownie.
Za cenę około 30 zł mamy 3 boskie rozświetlacze na każdą porę roku.

Jest to przepięknie prezentująca się paleta trzech wypiekanych, połyskujących odcieni rozświetlacza. Cena produktu jest bardzo kusząca, ponieważ za około 30 zł, dostajemy aż trzy kolory rozświetlacza w naprawdę dobrej jakości.

Dodatkowo, idealnie sprawdzi się do każdego rodzaju karnacji, ponieważ składa się zarówno z ciepłych, ja i chłodnych tonów. Super opcją jest połączenie na pędzlu wszystkich trzech kolorów i nałożenie ich na twarz lub dekolt. Często wykorzystuję ten rozświetlacz jako cień w wewnętrznym kąciku oka.

Opakowanie natomiast jest jak dla mnie mega praktyczne, idealne do zabrania w podróż. Dużym plusem jest wbudowane lusterko, które ułatwia pracę.

Każdy blask jest wyjątkowy

Paletka posiada trzy piękne rozświetlacze, które dla mnie są idealne i choć kiedyś do rozświetlenia podchodziłam z dużym dystansem tak od dłuższego czasu coś się zmieniło i zaczęłam szukać coś co sprawdzi się na codzień i trafiłam na nią.
Każdy z osobna wygląda ślicznie a ich intensywność można budować. Mieszanie ich razem również się sprawdza i często to robię, nadając cerze zdrowego blasku.
Dla mnie ta paletka to dobra alternatywa dla innych pełnowymiarowych produktów, gdyż jak wiadomo zużyć cały rozświetlacz to wyczyn dlatego ja stawiam na ilość rożnego rodzaju/koloru niż na wielkość produktu pod względem gramatury.
Blask utrzymuje się cały dzień i jak dla mnie to produkt godny uwagi.

Kupiony w: U konsultantki

Uwielbiam, chociaż...

Kiedyś rozświetlacz mógłby dla mnie nie istnieć zmieniło się to za sprawą właśnie tej paletki. Poprostu wygląda przepięknie na twarzy, nie mogę się powstrzymać aby przestać go nakładać (mimo że używam głównie 2, ostatni jest za ciemny dla mojej jasnej karnacji).

Ładny efekt ale na krótko

Paleta ma śliczne rozświetlacze i bronzer, można uzyskać na twarzy naprawdę piękny efekt. Jednak na bardzo krótko. Po paru godzinach nie ma prawie śladu na twarzy. Po prostu jakby w powietrze uleciał. A szkoda bo paleta jest naprawdę ciekawa.

Ukochana na co dzień

Paletkę kupiłam przez totalny przypadek, ale przeogromnie sie cieszę, że na nią wpadłam.
To jest jeden z nieeielu kosmetyków, które używam na vo dzień, nawet jeśli mam tylko 5 minut. Efekt na policzkach jest świeży i od razu dodaje twarzy energii.
Chłodny różowy rozświetlacz jest bez drobin, daje piękną taflę, która utrzymuje się cały dzień.
Ciepły beż ma drobinki, jest nieco bardziej zawadiacki. Na skorze wygląda złociście.
Ciemny beż - z niego korzystam najmniej. Sprawdzi się raczej na opalonej skórze.