Nivea, Black Cherry, Longlasting Melt-in Moisture & Intensive Colour Crayon Lipstick Color Lip Balm (Koloryzujący balsam do ust w kredce)

To wyjątkowe połączenie balsamu do ust i szminki. Koloryzujący balsam w kredce zapewnia długotrwałe nawilżenie ust i nadaje im wyrazisty wiśniowy kolor. Zawiera naturalne olejki. Bez olejów mineralnych. Dostępne kolory: Poppy red, Coral crush, Black cherry.

w sztyfcie
zapachowa
<10ml
balsam do ust

Źle rozprowadza się na ustach

KOLOR: dość intensywny, jagodowy fiolet
ZAPACH: sztuczny jagodowy, nie podoba mi się
NAWILŻANIE:średnie
Po nałożeniu kolor jest nierównomiernie rozłożony, dopiero po czasie jest ok.

Fajna

Spodobał mi się kolor, zapach a potem i wygląd na ustach, ściera się jak to pomadka, mam trochę suche usta i myślałam że tu pomoże ta szminka "2 w 1", ale jeszcze bardziej wysuszyło mi usta po dłuższym stosowaniu

Dobry produkt, ale brakuje mi jeżynowego zapachu

Produkt kupiłam z ciekawości zamiast jeżynowej pielęgnacyjnej pomadki do ust Nivea, którą stosuję zazwyczaj. To, co mnie zawiodło, to brak pięknego owocowego zapachu, do którego się przyzwyczaiłam. Poza tym, moim zdaniem nawilża równie dobrze. Kolor jest intensywniejszy, co wygląda ciekawiej, ale ma też swoje wady - dosyć łatwo go rozmazać i mieć wokół ust kolorowe smugi, zwłaszcza zaraz po aplikacji (jeśli ma się ochotę zjeść np. jabłko to lepiej odczekać trochę czasu od pomalowania ust). Ogólnie zakup oceniam jako udany, jednak następnym razem raczej wrócę do starej wersji pomadki pielęgnacyjnej.

kolor petarda ale jest jedno ale...

kolor absolutna petarda.
jest to największy plus tego produktu.
uwielbiam takie jagodowe klimaty,pomadka jest w formie kredki balsamu wiec mozna stopniować krycie

jedyny minus za to dosyc istotny to fakt ze pomadka wysusza usta... myslalam ze jest jest w formie balsamu to będzie mieć cechy balsamu a ona niestety wysusza usta...juz kiedys był taki produkt nivea też koloryzująca pomadka nawet w tym samym kolorze tylko w formie zwyklej pomadki, nie kredki, i tez niestety mega wysuszał... a szkoda bo to produkt na codzień tak w ciągu dnia żeby ladnie wyglądać a nie szminka na wielkie wyjście wiec nie powinien wysuszać i szkodzić

Jestem zachwycona

Szczerze, nie oczekiwałam rewelacji po tym produkcie. Chciałam przetestować, bo to mój kolor. Kupiłam na promocji, bo tak 20 zł to dla mnie trochę za dużo jak za taki produkt, bo przecież jest to pomadka (ok. 10 zł) tylko kolorowa, a szminki niekiedy kosztują mniej niż 20 zł, ale pomimo to daje maxa w stosunku jakości do ceny. Konsystencja przyjemna, jak zwykłej pomadki NIVEA. Kolor, jak dla mnie intensywny, bardzo, można go stopniować. Trwałość i tu niespodzianka, zaskakująco wysoka, wiadomo, nie wytrzyma jedzenia, ale nawet jak się 'zjada' to delikatnie, nie ma widocznego przejścia między pomadką a ustami, a przecież tu nie chodzi o kilkugodzinną trwałość, tylko o nawilżenie i podkreślenie ust kolorem na co dzień. W dodatku pięknie pachnie. Polecam

super ;)

Balsam do ust w kredce to nowość w mojej kosmetyczce. Produkt ma plastikowe, ale porządnie wykonane opakowanie. Dół służy do wykręcania kredki. Pomadka ma wygodną formę kredki, dzięki której w miarę precyzyjnie możemy aplikować produkt. Ma ona cudowny owocowy zapach. Mam kolor cherry. Podoba mi się, że można stopniować nasycenie koloru od delikatnego zabarwienia po mocniejszą barwę. Produkt świetnie nawilża usta. Jest bardzo wydajny. Przyjemnie się go nosi na ustach.