Joanna, Ultra Color System, Odżywka koloryzująca

Joanna, Ultra Color System, Odżywka koloryzująca

Odżywki koloryzujące 2 w 1 Joanna Ultra Color System łączą dwa trendy: sprawiają, że włosy są zdrowe i błyszczące oraz pielęgnują je podczas koloryzacji.
Nowe odżywki Ultra Color System Joanna nie tylko skutecznie dbają o kondycję włosów, ale także ekspresowo przywracają świeżość koloru. Kwaśne ph powoduje zamkniecie łusek i nadaje włosom blask oraz sprężystość. Jeśli szukasz szybkiej regeneracji włosów farbowanych oraz wzmocnienia i poprawy ich odcienia, sięgnij po odżywki koloryzujące Joanna Ultra Color System. Odświeżają i podkreślają kolor włosów już w 3 minuty, nabłyszczając i wygładzając przy tym włosy. Wszystkie te cechy znajdziesz w jednym produkcie!

Joanna Ultra Color System to 5 odżywek koloryzujących polecanych do odświeżenia koloru lub zmiany tonacji refleksów czy pasemek. To bezpieczna formuła bez amoniaku i wody utlenionej. Odżywki Joanna, zawierają pigmenty, które nadają włosom odcień przy jednoczesnej pielęgnacji ich struktury. Warto je stosować do wzmocnienia koloru włosów naturalnych, jak i farbowanych czy z balejażem. Po 3 minutach pozwalają uzyskać intensywny i świetlisty odcień na włosach. Efekt jest tymczasowy, ale wyrazisty.

Chłodny blond nadaje zimny odcień blondom
Ciepły blond nadaje złocisty odcień włosom rozjaśnionym
Brąz odświeża włosy brązowe
Miedziany odświeża odcienie rudości i miedzi
Wiśniowy polecany jest do wzmocnienia czerwieni, wiśni i burgundów.

Produkt zmywa się równomiernie i stopniowo z włosów, a efekt utrzymuje do 3-4 myć.

odświeżenie koloru
Trwałość
do kilku myć

Moja uluiona!

Zakupiłam tą odżywkę koloryzującą z ciekawości, gdyż jestem blondynką i strasznie żółkną mi włosy. Próbuje wszystkiego. Jeśli chodzi o odżywke samą jest wspaniała, wygładza włosy nawet na 2 tygodnie. Są nawilżone i zregenerowane. Jeśli chodzi o koloryzacje to na moich zżółkniętych włosach taką odżywkę należy trzymać około 5 minut i co najważniejsze zwalcza te żółte odcienie. To mój na pewno must have od teraz i polecam każdemu ;)

Ultra slabe

Mam odżywkę niebieska do włosów blond. Kupiłam pod wpływem recenzji, a teraz mam wrażenie, że pozytywnie opinie wystawiają osoby, które dostały ja do przetestowania za darmo..
Na moich włosach blond nie robi nic. Kompletnie nic. Po uciążliwej aplikacji ,a trzymałam się kurczowo sposobu użycia wg producenta włosy nie zmieniły odcienia wcale. Na grubym paśmie włosów nałożyłam resztkę i trzymałam 30 min żeby sprawdzić czy jakikolwiek efekt będzie po dłuższym czasie i też nic. .. tylko biały ręcznik fioletowy po spłukaniu włosów i odciśnięciu ich .
Nie kupię nigdy więcej. Nie polecam, a nawet zraziło mnie to do kupna innych produktów tej firmy.

Idealna do zniwelowania żóltych odcieni

Ostatnio podczas kwarantanny postanowiłam na własną rękę poeskperymentować z włosami. Niestety efekt był taki że wyszły mocno żółte. Nie chciałam ich obciążać kolejną farbą, po rozjaśnieniu już były wysuszone więc szukałam czegoś co ochłodzi i stonuje kolor żółty. Większość szamponów działa niestety mocno wysuszająco więc padło na tę odżywkę. Opakowanie wygodne, mi wystarczyło na 6 aplikacji (mam rzadkie włosy średniej długości), zapach bardzo przyjemny. Największym zaskoczeniem było, że nie tylko efekt był natychmiastowy, trzymałam 15 minut, i kolor widocznie stonowny ale włosy stały się bardziej miękkie i nie było problemu z rozczesaniem. Odżywka poradziła też sobie z efektem zmatowiałych włosów i dodała im nieco blasku. Dla mnie zdecydowanie topka bo właśnie o taki efekt mi chodziło. Jeśli nie wyjdzie komuś koloryzacja lub kolor się spłucze to polecam serdecznie :)

Odżywcza alternatywa farbowania

Produkt ten zakupiłam w rossmannie chcąc odpocząć od farbowania wlosow chemicznie.
Zaczynając od opakowania : Wygodna w aplikacji tubka, produkt jest wydajny (chociaż nie aż tak jak standardowa odżywka, ale porównując do produktów koloryzujących starcza na dłużej niż na przykład szamponetka). Poprawia kondycję włosów, po użyciu są miękkie i błyszczące. Dobrze sie spłukuje nie pozostawiając na włosach efektu przetłuszczania. Starcza na 4-5 aplikacji. Co do efektu koloryzacji: Niweluje rude tony, wyrównuje koloryt i przyciemnia włosy, ale też nie jakoś spektakularnie. Jeden, dwa tony to i tak dobry efekt jak na produkt który jest tylko odżywką koloryzującą. Raczej ponownie nie kupię tego kosmetyku ponieważ pomimo tego że spełnia swoje zadanie będę szukała czegoś odrobinę trwalszego i dającego bardziej widoczny efekt.

Niska cena a działa dobrze :)

Potrzebowałam czegoś co zastosuję po farbowaniu bo bałam się że moje włosy będą mieć żółtawy odcień .Kupiłam go na promocji za naprawdę niskie pieniądze i
stosowałam go mniej więcej raz w tygodniu. Faktycznie ochłodził nieco mój kolor.
Pamiętam że producent zalecał farbowanie w rękawiczkach ponieważ produkt może odbarwiać skórę rąk i głowy - ale jakoś mi nic nie odbarwiło nawet jak raz nakładała odżywkę bez rękawiczek . ( oczywiście ostrożności nigdy za wiele)

jest w porządku

Nie da rady pomalować włosów na niebiesko, ale zdecydowanie może ochłodzić kolor. Na moich stosunkowo ciemno brązowych włosach dało to efekt zmiany tonu ze średnio ciepłego do mocno chłodnego. Odżywkę trzymałam na włosach ponad 10 minut. Myślę że odżywka będzie miała znacznie większą moc na blond wlosach. Bardzo ciekawy produkt szczególnie gdy chcemy pobawić się delikatnie kolorem a nie chcemy od razu ruszać z farbą. Koszt niewielki w porównaniu np do szamponów koloryzujących. Za opakowanie 100ml zapłaciłam 9zl w rossmanie.

Ciekawe rozwiązanie

JOANNA odżywka koloryzującą różowy odcień blondu. Nowy kolor do kolekcji odżywek Joanny. Wygodna tuba w aplikacji , pojemność 100 g, ładne opakowanie, intensywny różowy kolor w opakowaniu. Włosy po użyciu są bardzo delikatne i miękkie, pięknie pachnie, jest jednak dosyć gęsta co utrudnia aplikacje na włosy, delikatnie barwi skórę dlatego należy jej używać w rękawiczkach, daje fajny różowy kolor na włosach blond i rozjaśnianych, utrzymuje się ok 3-4 myć, równomiernie się spłukuje. Ja uzywam ja na koncowki wlosow ktore mam rozjasnione po koloryzacji ombre.

Polecam, bardzo dobra odżywka.

Na odżywkę natknęłam się w Rossmannie, akurat była na promocji więc trafiła do mojego koszyka. Chciałam odświeżyć kolor bez farbowania włosów. Odżywkę zamknięta w tubie z zamknięciem na klik. Bardzo łatwo się aplikuje ją na włosy. Zazwyczaj robię to badać pod prysznicem( nie używam do tego rękawiczek, odżywka ładnie schodzi z rąk. Wystarczy tylko trochę mydła, szamponu i już nie mamy brązowych dłoni:)) Trzymam ją 15-20 minut po czym spłukuje odżywkę. Efekt jest od razu widoczny, włosy są lśniące, odżywione kolor głębszy. Stosuje ją co 3-4 mycia. Polecam, jestem z niej zadowolona .

Fajna alternatywa zbyt częstego farbowania

Odżywkę koloryzującą ciepłe odcienie blond Color Ultra marki Joanna dostałam w prezencie. Znajduje się w plastikowej tubie z zamknięciem na "klik" o pojemności 100g.
Konsystencja w kolorze jasnego brązu jest dość gęsta, nie ma problemu z nałożeniem jej na mokro, jednak na suche włosy wymaga trochę pracy. Przy tym kolorze nie potrzebowałam rękawiczek, ponieważ produkt nie brudzi.
Odżywka ma ładny zapach, gdyż nie zawiera amoniaku i wody utlenionej.
Odżywkę zwykle trzymam około 5 minut, po spłukaniu włosy są mięciutkie, gładkie, błyszczące a kolor ślicznie odżywiony. Efekt koloryzacji u mnie utrzymuje się do 3-4 myć. Jedyne do czego mogę się przyczepić to mała wydajność, ponieważ o ile używam jej na mokro wystarczy niewielka ilość to przy suchej aplikacji idzie jej już sporo. Ogólnie jestem jak najbardziej na tak. Polecam

Odżywka ma zupełnie inną konsystencję i zapach od swojej poprzedniczki. Dodatkowo zdecydowanie lepiej działa. Ja używam do odświeżenia blondu.
Aplikacja:3, ciężko rozsmarować i ciężko zmyć
Konsystencja: 3, bardzo gęsta, budyniowa, toporna w użyciu
Zapach: 4, dość przyjemny, nie drażni
Rozjaśnienie: 4, bardzo ładnie rozjaśnia blondy na zimno i zdejmuje żółty odcień. Może robić pasemka gdy źle rozsmarujemy
Odżywienie: 4, całkiem dobrze radzi sobie z nawilżenie suchych włosów, łatwo się rozczesuje ale dopiero po wysuszeniu
Wydajność: 2, niestety dużo produktu trzeba nałożyć bo kiepsko się nią pracuje na włosach
Ogólnie: 4

Spodziewałam się lepszego efektu :(

Zakupiłam tą odżywkę w kolorze pink. Mam włosy rozjaśnione ponieważ mam na nich kolor pastelowy róż ( kiedyś różowo-czerwone), który co jakiś czas poprawiam farbą Loreal Colorista. Jak tylko zobaczyłam odżywkę koloryzacyjną Joanny postanowiłam ją kupić i sprawdzić na sobie, podbić kolor moich włosów i się zawiodłam. No ,ale najpierw małe plusy potem duży minus. Plus że to odżywka ( bez amoniaku i wody utlenionej ) ,więc włosy są przyjemne w dotyku i samo jej nakładanie nie stwarza problemu ,łatwiejsze niż farbowanie:). Plusem też jest zapach ,przyjemny, nie drażniący a i kolor odżywki ładny, różowy ( ubieramy rękawiczki do jej nakładania bo może farbić skórę).
Kolejny plus czas trzymania na włosach , pisze niby 3 min. Ja trzymałam ok 7-8 min. Czas utrzymania się koloru do 3-4 myć to nawet ok , ale dla osoby która myje głowę codziennie już nie. Moje opakownie ( 100g) wystarczy mi na dwa razy. Raz mam już za sobą, drugi zrobię po zafarbowaniu włosów, może efekt będzie lepszy. No i teraz minus ,ten po którym uważam że produkt jest średni. Myślałam ,że jak mam pastelowy róż to odżywka podbije jego kolor, ale tego tak do końca nie zrobiła. Faktycznie jakieś tam refleksy mocniejsze się pojawiły, ale spodziewałam się lepszego efektu, bo jak pisze producent ,,optymalna kompozycja składników kondycjonujacych i barwników już w 3 minuty pozwala uzyskać intensywny i świetlisty odcień na włosach,,. Może jak zafarbuję ponownie włosy farbą Loreal a potem użyje odżywki to efekt będzie mocniejszy. Dopiszę opinię na ten temat jak to zrobię. Cena odżywki niewielka 11,99 zł ,ale jak na dwa użycia to trochę za duża :).

Całkiem ciekawy produkt

Moje włosy mają naturalny odcień ciepłego brązu - niczym ich nie farbuję. Od czasu do czasu nachodzi mnie jednak chęć na zmianę koloru, i właśnie w przypływie jednej z takich chwil kupiłam dwa opakowania odżywki; jedna tuba do włosów rudych, a druga brązowych.

Plusy:
- zmiana odcienia włosów naprawdę jest widoczna! Zastosowałam się do instrukcji na opakowaniu, nie trzymałam 20 minut, ale może następnym razem
- odżywka do rudych włosów dała mi piękny, kasztanowy kolor
- kolor stopniowo się wymywa, aż w końcu ostatecznie znika
- włosy są miękkie i pachnące, sypkie, pięknie błyszczą, odżywka nie obciąża ich - a przecież trzeba ją nałożyć na całej długości, co w przypadku wielu innych kosmetyków kończy się totalnym przyklapnięciem kosmyków
- nie barwi ręcznika i pościeli

Minusy:
- odżywka w kolorze brązowym nieco przyciemniła moje włosy, ale jednocześnie zdecydowanie ochłodziła ich odcień (nawet woda w trakcie spłukiwania miała dziwny, szarosinokoperkowy kolor); efekt niezbyt mi się podoba, oczekiwałam raczej pięknych głębokich refleksów, a momentami patrząc w lustro widzę jakby zielonkawy poblask?
- mała wydajność. Moje włosy mają średnią długość mniej więcej do obojczyków, i mniej więcej 1/3 tubki zeszła na jedną sesję. Odżywka jest bardzo gęsta
- kłopotliwa aplikacja - jak wszystko, co ma nadać włosom kolor, tu również trzeba zabezpieczyć dłonie rękawiczkami, odżywka brązowa barwi skórę. Zresztą skóra głowy też się koloryzuje, wystarczy się podrapać po głowie i pod paznokciami zostaje brudek (w przypadku odżywki brązowej brudek jest... szary). Ufarbowało mi się ucho.

Podsumowując, ta odżywka jest całkiem ciekawa. Gdybym miała włosy farbowane i chciałabym odświeżyć kolor, raczej wybrałabym szampon koloryzujący, jednak zależało mi na krótkotrwałej zmianie koloru i to dostałam. Myję włosy codziennie, więc kolor znika bardzo szybko. Czy kupię ją ponownie? Nie wiem, może jeśli będę miała taki kaprys. Na razie chyba będę musiała wymieszać ze sobą oba kolory, bo inaczej nie będę w stanie zużyć tej brązowej - po ten kolor na pewno już więcej nie sięgnę w drogerii.