Joanna, Ultra Color System, Odżywka koloryzująca

Joanna, Ultra Color System, Odżywka koloryzująca

Odżywki koloryzujące 2 w 1 Joanna Ultra Color System łączą dwa trendy: sprawiają, że włosy są zdrowe i błyszczące oraz pielęgnują je podczas koloryzacji.
Nowe odżywki Ultra Color System Joanna nie tylko skutecznie dbają o kondycję włosów, ale także ekspresowo przywracają świeżość koloru. Kwaśne ph powoduje zamkniecie łusek i nadaje włosom blask oraz sprężystość. Jeśli szukasz szybkiej regeneracji włosów farbowanych oraz wzmocnienia i poprawy ich odcienia, sięgnij po odżywki koloryzujące Joanna Ultra Color System. Odświeżają i podkreślają kolor włosów już w 3 minuty, nabłyszczając i wygładzając przy tym włosy. Wszystkie te cechy znajdziesz w jednym produkcie!

Joanna Ultra Color System to 5 odżywek koloryzujących polecanych do odświeżenia koloru lub zmiany tonacji refleksów czy pasemek. To bezpieczna formuła bez amoniaku i wody utlenionej. Odżywki Joanna, zawierają pigmenty, które nadają włosom odcień przy jednoczesnej pielęgnacji ich struktury. Warto je stosować do wzmocnienia koloru włosów naturalnych, jak i farbowanych czy z balejażem. Po 3 minutach pozwalają uzyskać intensywny i świetlisty odcień na włosach. Efekt jest tymczasowy, ale wyrazisty.

Chłodny blond nadaje zimny odcień blondom
Ciepły blond nadaje złocisty odcień włosom rozjaśnionym
Brąz odświeża włosy brązowe
Miedziany odświeża odcienie rudości i miedzi
Wiśniowy polecany jest do wzmocnienia czerwieni, wiśni i burgundów.

Produkt zmywa się równomiernie i stopniowo z włosów, a efekt utrzymuje do 3-4 myć.

odświeżenie koloru
Trwałość
do kilku myć

Bardzo się zawiodłam

Kupiłam odżywkę w celu przywrócenia blasku moim włosom a także odświeżenia koloru. Wzięłam do brązowych włosów. Niestety bardzo się zawiodłam samo nakładanie było uporczywe w dodatku trzeba było uważać żeby niczego nie pobrudzić. Trzymałem odżywkę dłużej niż zalecają na etykiecie prawie 10 minut i brak efektów. Jedyny plus to miękkie włosy po spłukaniu.

Szczera recenzja kolor Brown.

Odżywka to jakieś nieporozumienie.Nałożona na włosy długość do brody starczyla na styk.Po zmyciu na głowie zielony glon.Brodzik w plamach trzeba czyścić cifem.Nie polecam

A ja znalazłam na nią inny sposób

Nakładanie jej w rękawiczkach i trzymanie przez trzy minuty wydało mi się problematyczne więc postanowiłam ułatwić sobie jej stosowanie i dodałam ją do odżywki Kallos którą stosuję na co dzień. Nakładam ją pod prysznicem jak zwykłą odżywkę i trzymam koło 2 min. Nie ma jakiejś diametralnej zmiany koloru ale włosy są błyszczące i bardziej " żywe", do tego są miękkie i się dobrze rozczesują. Polecam ją w tej formie, mi daje efekt którego oczekiwałam.

Edit: mam odżywkę do włosów brąz

Kiepski

Kupiłam odżywkę do włosów w odcieniach brązu gdyż taki też mam naturalny ich kolor.
Odżywka ma kolor ciemnego fioletu. Niestety nie jest napisane ile trzeba jej nałożyć, ja mam krótkie włosy bo do ramion a wydaje mi się że chyba z pół tubki nałożyłam gdyż na mokrych włosach nie widać czy już wszystkie włosy są nią pokryte a co dopiero na dłuższych włosach.. Gdzie producent mówi że starczy na 5-10 użyć. Na włosach trzymałam 5 minut gdyż mój kolor jest dość ciemny i chciałam żeby cokolwiek było widać. Spłukiwania woda była fioletowa. Włosy po wysuszeniu takie same jak zawsze.. Więc odżywka raczej się nie sprawdziła.. Włosy były jednak bardzo przyjemne w dotyku. Jak dla mnie szkoda pieniędzy.

Najlepsza ever odżywka koloryzująca

Całkiem przypadkiem kupiłam za 13 zł o taka ciekawostka, mam kolor miedziany
Co się okazało że jest to petarda hit.
Nakłada się jak zwykłą odżywkę tylko trzeba użyć rekawiczek aplikacja jest bez problemu rozprowadza się jak po maśle. Kolor jest głęboko nasycony, włosy są sypkie,gładkie,lśniące. Nie przypuszczałam że taka niepozorna odżyweczka da takie efekty na moich trudnych gęstych ,suchych , spuszonych włosach.
Wydajność , na do ramion włosy wystarcza na 4 użycia.
Polecam bo jest najlepsza, hit,hit,hit.

Mega efekt

Odżywkę poleciła mi sióstra która była nią zachwycona. Podeszzlam z spokojem do. Jej testowania. Ale efekt zaskoczył mnie. Odświeżenie koloru już po pierwszym użyciu. Polecam szczególnie gdy przerwy w farbowaniu są zbyt długie. Odzywia kolor i dodaje mu blasku. Fajna przyjemna konsystencja bez obciążenia włosów.

Warto przetestować

Każda blondynka wie, że kurczakowy, żółty kolor włosów to dramat. Żeby uniknąć tego problemu używam różnych szamponów, płukanek i koloryzujących masek. Między wizytami u fryzjera to produkty to moja rutyna.Odżywkę Joanna silver color kupiłam na promocji (teraz w Rossmanie za 9.99). Produkt rzeczywiście niweluje żółte tony i zostawia zimny odcień. Włosy są miękkie i miłe w dotyku. Producent twierdzi , że efekt utrzymuje się do 3-4 myć. Ja używam co drugie mycie i uważam , że produkt jest mało wydajny. 100 ml to za mała pojemność. Mam krótkie włosy więc na mi wystarczy jeszcze na kilka myć, ale długowłosym blondynkom to się nie kalkuluje. Szkoda, że nie ma większej pojemności

Dobry produkt ale wymaga czasu i ostrożności

Produkt bardzo ciekawy, który dostałam do testów. Niestety zupełnie nie miałam pojęcia jak się go stosuje, ale widząc nazwę "odżywka" byłam pewna że jest to standardowa procedura w nakładaniu jak w przypadku każdej odżywki. Otóż nie!

Uważnie przeczytajcie instrukcję przed użyciem.

Przede wszystkim odżywka jest produktem brudzącym i barwiącym. Istnieje w kilku rodzajach, do różnych kolorów włosów. Ja testowałam do włosów brązowych i odżywka jest w ciemno brązowym kolorze. Bez zachowania odpowiednich środków ostrożności wszystko dookoła będzie w brązowych kropkach.

Instrukcja obsługi nie jest trudna, ale wymaga czasu. Najpierw trzeba włosy umyć i wysuszyć. Dopiero wtedy nakładamy produkt na suche włosy. Trzymamy 15 min i spłukujemy aż woda będzie czysta.
Przy długich włosach trzeba uważać na skóra ramion oraz twarzy. Produkt barwi nie tylko tkaniny ale też skórę. Sama chodziłam przed 2 dni z brązową plamą na uchu. Producent zaleca również nakładanie odżywki w rękawiczkach i zdecydowanie jest to dobry pomysł.
Przy zmywaniu należy uważać, chlapiąca brudna woda może pobrudzić np. ręczniki wiszące w pobliżu. Również wanna nadaje się do mycia środkiem czyszczącym, ponieważ zacieki nie schodzą samą wodą.

Działanie tej odżywki jest bardzo dobre. Nie przykrywa siwych włosów, ale odżywia kolor. Staje się on bardziej żywy, błyszczący i świeży.

Według producenta efekt utrzymuje się do 5 myć. U mnie zniknął po 3. Myję włosy praktycznie codziennie, więc całe to zamieszanie z użyciem maski po to aby po 3 dniach efekt zniknął z pewnością nie wchodzi w grę na codzień. Natomiast w nagłych sytuacjach wymagających odświeżenia koloru, przed imprezą kiedy nie mamy czasu na farbowanie to ciekawa opcja warta rozważenia.

Świetny pomysł na kolor i kondycję włosów

Świetny pomysł, by odzywka do włosów nie tylko odżywiała je, ale także barwiła na jeden z kilku dostępnych kolorów. Kolor utrzymuje się do kilku dni, zatem zmiana "nastroju estetycznego" może zachodzić z dość dużą częstotliwością bez konieczności kupowania farb i stosowania innych środków koloryzujących. Ten pomysł świetnie pasuje do mojego aktualnego nastroju :D

Jest ok

Otrzymałam tę odżywkę w jakimś klubie testerek, wybrałam czerwoną. Za pierwszym razem postąpiłam jak na opakowaniu, czyli na umyte i wysuszone włosy i dłuuuugo mi zajęło nałożenie i nie było dokładnie wykonane, mimo tego kolor super wyszedł. Kolejnym razem na wilgotne włosy nałożyłam i było dużo łatwiej i lepiej. Co do wydajności to na moją długość włosów wystarczyło na 4 razy. Według mnie powinna być troszę rzadsza i w wygodniejszym opakowaniu. Ale poza tym jest jak najbardziej na tak. A i wydaje mi się że mało odżywia włosy bo kondycja i wygląd nie uległy zmianie.

Na dwa sposoby - dwa działania

Faktycznie, według zaleceń producenta zabieg jest dość czasochłonny. Jednak ja przetestowałam w dwóch wersjach produkt. Najpierw na mokre włosy, ponieważ nie suszę włosów suszarka i stawiam na szybkość. Trzymałam na mokrych włosach , tak jak odżywkę 15 minut i efekt był, ale bardzo delikatny. Stosując tak jak życzy sobie tego producent , czyli na suchych włosach, efekt był naprawdę godny testowania i poświęconego czasu. Blond był zimny, pojedyncze włosy nie były zafarbowane na fioletowo, skóry nie było zabarwionej. Minusem jest właśnie czasochłonność użycia dla efektu wow i zbyt gęsta co za tym idzie niewydajna konsystencja. Skusze się na wersję ocieplająca blond.

Odżywka koloryzująca

Koloryzujący odżywka, która w prosty sposób zmienia lub odświeża włosy naturalne i farbowanie. Idealne dobranie składników optymalizuje koordynację skladnje