BeBeauty, Fresh Melon Body Mist (Mgiełka do ciała o zapachu melona)

BeBeauty, Fresh Melon Body Mist (Mgiełka do ciała o zapachu melona)

Perfumowana mgiełka do ciała o zapachu melona. Otula ciało wyjątkowym i trwałym zapachem. Aromatyczna woń towarzyszy skórze przez długi czas, dodając energii i wigoru. Relaksuje i nadaje skórze przyjemny zapach.

zapachowe
zapachowa
w sprayu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Melonowo-arbuzowe letnie szaleństwo :D

Mgiełkę tą kupiłam po tym, jak przetestowałam wersję o zapachu mango i mi się bardzo spodobała. Moja mama miała kiedyś też wersję o zapachu zielonej herbaty i pamiętam, że bardzo zachwalała, a ja miałam okazję przetestować na sobie. Mam wrażenie, że każda wersja zapachowa jest super. Koszotwała mnie około 10 złotych w Biedronce.

Mgiełki to świetny pomysł na upalne dni - nie dosyć, że mogą delikatnie schłodzić rozgrzane ciało, to dodają również intensywnego zapachu. W przypadku tej mgiełki jest dokładnie tak jak napisałam. Choć na pierwszym miejscu w składzie jest alkohol i mocno czuć go przy pierwszym psiknięciu na ciało, to po chwili ulatnia się i wyczuwamy tylko i wyłącznie świeży melonowo-arbuzowy zapach. Tak, to jest połączenie melona i arbuza, potwierdzone obietnicą producenta z tyłu butelki. Na ciele utrzymuje się pół dnia (5-6 godzin), czyli raczej standardowo, a na ubraniach (bo można tak użyć, czemu nie) nawet cały dzień i jeszcze kolejny. Na ciele nie pozostawia klejącej, czy też tłustej warstwy oraz nie wysusza skóry, a na ubraniach nie robi plam.

Opakowanie to przeźroczysta, twarda, plastikowa butelka z atomizerem psikającym delikatną mgiełką, bez ''plucia'' produktem. Srebrne szczegóły dodają całości uroku, dzięki czemu wygląda na droższy niż jest w rzeczywistości. Szata graficzna jest minimalistyczna i kojarzy się z latem/wakacjami. Pojemność to 200ml - zdecydowanie starcza na długo.

Super!!!!

Świetna mgiełka do ciała o przepięknym zapachu soczystego melona ;) , kupiłam ją w Biedronce zupełnie przez przypadek, generalnie nie znam kosmetyków be beauty-ale dostałam krem i jest ok. więc pomyślałam,że mgiełki też pewnie będą i był to strzał w 10!

Ładny, słodki zapach

Przyjemna, niedroga mgiełka, dość mocno alkoholowa, ale pewnie dzięki temu zapach dłużej się utrzymuje. Lepiej unikać aplikowania w miejscach świeżo ogolonych, bo szczypie. Ale poza tym ma przyjemny zapach, lekko słodkawy, świeży. Atomizer mógłby trochę bardziej rozpraszać płyn, ale za taką cenę i tak nie ma co bardzo narzekać.

Orzeźwiający zapach

Mgiełka do ciała o pięknym, letnim zapachu melona. Fajne, poręczne opakowanie. Zapach dosyć długo utrzymuje się na skórze. Całkiem wydajna. Za tę cenę, rewelacja!

O wiele lepsza mgiełka niż te z Avonu

Cudowny zapach, który utrzymuje się dość długo jak na mgiełkę. Duże opakowanie. Niska cena (9,99 zł). Kiedyś nałogowo używałam mgiełek z Avonu, a teraz wydaje mi się, że ta z Biedronki jest o niebo lepsza. Po miesiącu codziennego używania ubyło jej na jakieś 2 cm... Mam małe zarzuty do atomizera, bo rozpylany zapach jest za bardzo skondensowany, mógłby być bardziej rozbity.