Nivea, Rose Touch, Micelarny żel oczyszczający z organiczną wodą różaną

Nivea, Rose Touch, Micelarny żel oczyszczający z organiczną wodą różaną

Nivea MicellAir Skin Breathe Micelarny żel oczyszczający wzbogacony kojącą wodą różaną skutecznie i łagodnie usuwa wodoodporny makijaż bez wysuszania skóry. Zawarte w żelu cząsteczki zwane micelami działają jak magnes, skutecznie usuwając makijaż i zanieczyszczenia. Formuła z wodą różaną delikatnie odświeża skórę. Po użyciu skóra jest czysta, bez pozostałości i tłustego filmu, dzięki czemu skóra wygląda zdrowo i może oddychać.

oczyszczanie twarzy, demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
oczyszczające, odświeżające
w tubie
żel
bez parabenów, bez alkoholu

żel

Bardzo lubię kosmetyki Nivea, ale ten żel nie jest moim faworytem , spełnia swoje zadania, choć mam wrażenie ,że po użyciu moja skóra twarzy jest przesuszona, i zapach jak dla mnie troszkę drażniący, cena przyzwoita

Dobrze oczyszcza

Oceniany tutaj żel kupiłam w drogerii Rossmann.

Opakowanie to dosyć miękka, zamykana na klik plastikowa tuba w miłym dla oka różowym kolorze. Stoi ona na głowie, więc nic się nie marnuje, gdyż wszystko ładnie spływa na dno.

Sam żel ma konsystencję dosyć gęstej pasty i ciekawy, różany zapach. Bez wątpienia zapach uprzyjemnia stosowanie tego produktu. Kosmetyk w kontakcie z wodą lekko się pieni. Nie jest to jednak piana bardzo obfita, co osobiście uważam za zaletę.
Żel łatwo się zmywa, nie zasycha na buzi, nie tworzy na niej nieprzyjemnej skorupy.
Dobrze oczyszcza skórę zarówno z potu, kurzu jak i resztek makijażu. Stosuję go wieczorem, potem przemywam jeszcze twarz tonikiem.

Żel absolutnie nie wysusza skóry. Nie pozostawia jej nieprzyjemnie ściągniętej, za to fajnie ją zmiękcza i odświeża. Sprawia, że buzia jest nie tylko dobrze oczyszczona, ale również gładka i nawilżona.
Warto spróbować -efekt miłej w dotyku skóry gwarantowany.

Często po niego sięgam

Sięgam po niego zawsze wtedy, gdy jest na promocji. Lubię go za wszystko- za zapach, konsystencję i działanie. A te ma niezłe! Po każdej aplikacji mam uczucie oczyszczonej, świeże, lekko ściągniętej cery. Co ważne- nie podrażnia i nie przesusza skóry, co miało miejsce przy innych kosmetykach tego typu innych marek.
Ma bardzo miły i przyjemny zapach- ohh jak pachnie różą ;)
Opakowanie poręczne, wieczko z zamknięcie też dobrze działa.

Ocena dobra

Woda różana

Jednak Nivea to Nivea i zawsze wrócę do tych kosmetyków. Żel do mycia twarzy, który naprawdę daje radę sobie z makijażem, nie zostawia wysuszonej buzi, bez podrażnień i tak jak na opakowaniu napisane zgadza się w 100% oczywiście dla mnie. Konsystencja żelowa zamknięta w klasycznej tubce z dość gęsta, piękny zapach, łagodne oczyszczanie przy czym makijaż nie jest problemem.

Dobry produkt, ale bez efektu wow

O ile kremy Nivea są cudowne, tak z żelami do twarzy jakoś mi nie po drodze. Owszem, produkt ma w porządku konsystencję, ładnie się rozprowadza, pięknie pachnie... ale moja cera nie jest tak nawilżona, gładka i o takim kolorycie, jakim bym oczekiwała. Mam wrażenie, że po użyciu tego produktu jest przesuszona, chociaż fakt, zmniejsza wydzielanie sebum w newralgicznych punktach (czoło, nos). Produkt jest bardzo wydajny. Kupię go ponownie i użyję z pozostałymi produktami z serii, być może wtedy efekt będzie bardziej zadowalający.

Może być

Kosmetyk zamknięty w różowej tubce z zamknięciem na klik. Żel ma żelową, średnio gęstą konsystencję i nie posiada koloru. Posiada mydlany zapach więc raczej średni. Kosmetyk dobrze oczyszcza skórę i się pieni. Po użyciu cera jest oczyszczona, a resztki makijażu usunięte. Skóra jest przyjemnie miękka i gładka, nie jest ściągnięta ani przesuszona. Poza tym kosmetyk jest wydajny. Może być.

ten zapach

bardzo fajny żel do mycia twarzy. U mnie się sprawdził bo: Pięknie oczyszcza nie powoduje ściągnięcia i nieprzyjemnego uczucia, pieknie pachnie, nie szczypie w oczy. Jest bardzo wydajny, ma fajną żelową nielejącą ale nie zbyt sztywną konsystencję. Dobrze się go rozprowadza na zwilżonej twarzy nie pieni się nadmiernie i bardzo łatwo go spłukać. Dla mnie strzał w 10.

Kupiony przez przypadek, zostanie ze mną na dłużej

Natrafiłam na ten żel przez przypadek, ale ładnie pachniał, więc postanowiłam dać mu szansę. Jest dość gęsty, dobrze się pieni, ładnie myje twarz, domywa również pozostałości makijażu (najpierw demakijaż robię płynem micelarnym), dobrze się spłukuje. Nie podrażnia, nie wysusza w przypadku mojej normalnej skóry (chociaż niestety robi to w przypadku suchej i wrażliwej cery - opinia siostry). Jest wydajny, ma wygodne opakowanie,przyjemny zapach. Na pewno jeszcze kiedyś po niego sięgnę!

Bardzo fajny

Generalnie, zel calkiem dobrze mi sie sprawdził, jedynym. Minusem jest to je trzeba wczesniej uzyc mleczka do demakijażu oczu bo tam sobie radzi średnio. Natomiast zarowno oczyszczanie jak i używanie jest bardzo dobre. Zapach tez przyjemny i tez jest wydajny.

Do stosowania od czasu do czasu

Był okres ze był to mój ulubiony żel oczyszczający. Widziałam w nim same plusy : cena, dostępność, wydajność produktu, piękny zapach i co najważniejsze potrafił zmyć wodoodporny makijaż ! Niestety po pewnym czasie zauważyłam że bardzo wysusza skórę twarzy jeśli stosuje się go codziennie. Nadal wracam do niego jednak nie do codziennego użytku.

Całkiem całkiem

Kupiłam ten żel micelarny na promocji -50% w Lidlu więc się skusiłam. Uwielbiam zapach róż w kosmetykach i postanowiłam wypróbować właśnie ten. Stosuję go w dwuetapowym oczyszczaniu twarzy. Żel znajduje się w tubce o przyciągającej oko szacie graficznej. Ma on delikatny kwiatowy zapach i ma gęstą konsystencję. Oczyszcza on ładnie buzię z wszelkich zanieczyszczeń i pozostałości makijażu niestety trochę wysusza skórę (ma się uczucie ściągnięcia skóry). Tak to fajny żelek, bardzo wydajny ale niestety wolałabym coś co nie daje uczucia ściągnięcia tylko nawilża skórę.