Wella, Shockwaves, Long Lasting Finishing Hold & Volume Hairspray (Lakier do włosów)

Objętość i pełniejsza fryzura przez cały dzień! Pilnuje nadanej formy i kształtu fryzury. Nie obciąża i nie skleja włosów. Łatwy do re-stylizacji i nanoszenia poprawek, gdyż całkowicie się wyczesuje. Dodatkowo chroni przed promieniowaniem UV i wilgocią, włosy nie puszą się nawet w deszczowe dni.
+ Utrwalenie 5/5
+ Dodatkowa objętość
+ Łatwy do re-stylizacji
+ Ochrona UV

Bardzo dobry produkt...

Jest to świetny i przede wszystkim mocny lakier do włosów.
Idealnie sprawdza się podczas codziennych stylizacji.
Dobrze utrwala fryzurę na długie godziny.
Nie skleja włosów, ma extra zapach, przyjemny - nie jest ostry.
Dobrze radzi sobie z każdym rodzajem włosów.
Ode mnie otrzymuje 5! :)

Świetny produkt

Uwielbiam markę Wella a to dzięki świetnym produktom a zarazem niskiej cenie!
Lakier do włosów to mój ulubiony,zawsze mam go pod ręką, nadaje lekkości i trwałości fryzurze- mogę na nim polega w każdej sytuacji---polecam !!

Lekkie utrwalenie

Zawsze używałam Hegrona ale po czasie zaczęłam dostrzegać jego wady. Może i fajnie utrwalał fryzurę i to naprawdę z dużym skutkiem, bo nawet wiatr nie straszny był temu lakierowi ale strasznie wysuszał mi włosy. Dodatkowo zauważyłam , że bardzo podrażnia mi skórę głowy i powoduje ogromny łupież.Ten lakier wybrałam w największej skali utrwalenia czyli 5. Lakier utrwala fryzurę lekko bez zlepiania włosów. Włosy nie trzymają się tak mocno jak po Hegronie ale nie jest najgorzej wolę jednak lżejsze utrwalenie. Lakier nie wywołuje u mnie łupieżu ale staram się stosować naprawdę okazyjnie.

Lubię wellę, a ten lakier chyba ostatnio najbardziej

Żeby nie było ..to nie dostałam się do testów niestety..:( Nie mam szczęścia ostatnio...
Stety albo niestety;)
Lakier kupiłam za własne ..ciężko zarobione..;) No ale bądź co bądź w promocji za 13 zł:)
To już chyba któreś opakowanie tego lakieru, ale ponieważ mam i jeszcze nie zużyłam ..to nie zdążyłam zapomnieć więc piszę..;) co by od razu uczciwie napisać to co mnie w nim urzeka:)
A jest to przede wszystkim;
-rzeczywiście dodaje objętości, grubości włosom
-utrwala , lekko usztywnia włosy , ale nie tworzy tzw."kasku" na głowie
-włosy są po jego użyciu po prostu miękkie..ułożone, ale nie ma efektu sztuczności ,sklejenia
-uelastycznia włosy
-daje się "wyczesać", nie widać różnicy na włosach w ich stanie przed i po aplikacji np . wieczorem
-pachnie w miarę przyjemnie
-stosunkowo wydajny
-można go kupić w promocji czasem;)
-aplikator -psik działa bez zarzutu
Nno i nie wiem co jeszcze mogłabym o nim napisać...;)

Jeden z lepszych!

Mam dosyć kiepskie włosy, dlatego na co dzień je upinam spinkami by sprawiały wrażenie, że jest ich więcej. Zatem wybór dobrego lakieru jest kluczowy w moim przypadku by fryzura się nie popsuła przez cały dzień. Dlatego staram się dobierać lakiery, które z jednej strony są mocne i trwałe, a drugiej nie sklejają włosów i dają się rozczesać. I taki właśnie jest lakier Wella!

Jeden z najlepszych

Mało kiedy używam lakierów do włosów, więc muszę uczciwie przyznać, że nie jestem w tej dziedzinie wyjątkową specjalistką, ale mogę stwierdzić, że ten lakier spełnia moje oczekiwania. Jest trwały, nie skleja włosów, nie pachnie nieprzyjemnie i co najlepiej - bardzo łatwo go wyczesać ale fryzura nie trafi na tym zbyt wiele, bo pierwotny kształt dalej się raczej utrzymuje.

Lekki i trwały

Nie skleja i nie obciąża włosów. Dodatkowym atutem jest to że ładnie pachnie oraz na długo utrwala fryzurę zapewniając ochronę przed promieniami UV. Polecam!

Używa produktu od: próbka

Długotrwały efekt

Włosy nie sklejają się, wyglądają na lśniące. Efekt utrzymuje się kilkanaście godzin. Produkt godny polecenia zarówno osobom z krótkimi jak i długimi włosami.

sztywna fryzura przez całą noc :)

Sztywna fryzura przez całą noc - oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Lakier jest ok, polubiliśmy się, spełnia swoją funkcję. Utrwalił mi zarówno rozpuszczone włosy jak również koki i upięcia.

Bardzo dobry lakier

Moc lakieru jest akurat. Nie pozostawia białej poswiaty na włosach ani sztywnego helmu. Powiedziałabym, że spisuje się akurat. Nie skleja, ładnie pachnie, nie jest drogi.

Idealny dla trudnych fryzur

Lakier otrzymałam w ramach testów. Jest naprawdę mocny. Pomógł mi zaszaleć w sylwestrową noc! Wymyśliłam sobie fryzurę, która w normalnych warunkach popsułaby się w 15 minut. Ułożyłam ja przy pomocy produktów Shockwaves, a utrwaliłam tym właśnie lakierem! Nigdy, żaden produkt nie utrzymał w ryzach 12 pełnych godzin mojej fryzury! Idealny lakier dla fryzur niemożliwych!

Delikatny i mocny za razem

Świetny, mocny lakier. Idelany na codzien. Dobrze utrwala fryzurę na długie godziny. Nie skleja wlosow, ma super zapach, przyjemny, nie ostry jak pozostałe znane mi lakiery. Dobrze radzi sobie nawet z cienkimi trudnymi do ułożenia włosami