Philips, Sonicare ProtectiveClean, Soniczna szczoteczka do zębów 5100

Philips, Sonicare ProtectiveClean, Soniczna szczoteczka do zębów 5100

Pojemność 1 szt

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 - przekonaj się, na czym polega delikatne czyszczenie z czujnikiem nacisku. Uzyskaj bielsze zęby nawet po 1 tygodniu i zdrowsze dziąsła w 2 tygodnie. ProtectiveClean 5100 to szczoteczka, która ma 3 programy dedykowane do różnych potrzeb; czujnik nacisku w trosce o tych co szczotkują zbyt mocno. Nowa technologia BrushSync obliczy indywidualne zużycie włosia oraz przypomni Ci o konieczności wymiany główki na nową poprzez ikonkę z główką zamieszczoną na rączce, a wszystko po to abyś dalej mógł cieszyć się maksymalnymi efektami technologii sonicznej Philips Sonicare.
Główka szczoteczki wykonuje 62 000 ruchów na minutę, to oznacza że 2 minuty takiego szczotkowania odpowiada miesięcznemu korzystaniu ze zwykłej szczoteczki manualnej. W zestawie otrzymujesz wygodne etui podróżne i 2 główki szczoteczki. Po pełnym naładowaniu szczoteczka będzie pracować bez ładowania do 2 tygodni (pracy akumulatora).. W zestawie znajdziesz praktyczne Etui podróżne.
W pudełku znajdziesz: szczoteczka ProtectiveClean, 2 standardowe główki G2 Optimal Gum Care, futerał podróżny, ładowarka.

+ Bielsze zęby nawet w 7 dni
+ Dla Twoich potrzeb: 3 programy pracy
+ Zdrowsze dziąsła w zaledwie 2 tygodnie
+ Czujnik nacisku dla osób szczotkujących zbyt mocno
+ Usuń do 7 x więcej płytki nazębnej

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Dobra inwestycja.

Po niezbyt udanym doświadczeniu ze szczoteczką Issa Foreo zdecydowałam się na ten produkt. I jest pełen sukces!!!Ta szczoteczka to naprawdę przemyślany sprzęt. Używam jej od pół roku i zdecydowanie stwierdzam, że to był świetny zakup. Doczyszcza uzębienie idealnie. Jest po jej użyciu niesamowicie gładkie. Żaden zakamarek nie uchroni się przed jej działaniem. Zarówno główka szczoteczki jak i fale soniczne docierają w najbardziej skryte zakątki. Faktycznie trzeci bieg wybiela . A w zasadzie doczyszcza zęby tak skutecznie, że widać ich naturalny odcień. U mnie to istotne, bo uwielbiam kawę i czarną herbatę, a one barwią. Szczoteczka więc jest fajną przeciwwagą na moje słabości. No i kamień! Ona jest w stanie rozkruszyć to co się nawarstwiło i nie dopuścić do gromadzenia się osadu na szkliwie. Bateria trzyma niesamowicie długo, więc na krótkie wyjazdy nawet nie zabieram ładowarki. Podsumowując całokształt - mistrzostwo w kategorii szczoteczek do zębów.

Nie mogę bez niej żyć

Szczoteczki Philips Sonicare używam od ponad 10 lat i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Pierwszy model wytrzymał naprawdę długo ale po tylu latach użytkowania wyglądał już nieestetycznie. Zachęcona pozytywnym doświadczeniem że starą szczoteczką pozostałam wierna marce i kupiłam model ProtetciveClean. Zęby po umyciu są wyjątkowo gladkie, dzięki czemu dłużej pozostają czyste i bez osadu. Bateria trzyma około 2 tygodni co jest ogromnym atutem szczoteczek Philipsa. Chyba nigdy nie zaryzykuję zmiany marki. Nie wiem czy to dzięki szczoteczce, ale od ponad 3 lat nie miałam żadnego ubytku.

Po latach mycia zębów szczoteczką manualną przerzuciłam się na tą i jestem bardzo zadowolona! Teraz już sobie nie wyobrażam powrotu na manuala ;P szczoteczka bardzo dobrze czyści zęby, jest ładna i prosta w użyciu a bateria wytrzymuje długo. Cena chyba standardowa dla takich produktów. Polecam

zdecysowanie najlepsza

Szczoteczka stylowa i elegancka. Jest bardzo poręczna i intuicyjna w obsłudze. Dobrze leży w ręce, nie wyślizguje się. Doskonale czyści zęby – po regularnym myciu są idealnie gładkie i pięknie błyszczą. Po kilku dniach jej użytkowania, przebarwienia są wyraźnie zredukowane, a zęby bielsze. To, co robi ta szczoteczka jest po prostu obłędne.. Trzeba przyzwyczaić się do jej mocnych drgań – początkowo miałam wrażenie łaskotania. Bateria w szczoteczce długo trzyma.
Trzy wygodne tryby czyszczenia oraz odpowiednio przypisany do nich czas mycia zębów.
Nigdy wcześniej nie miałam wrażenia tak czystych zębów. Różnica pomiędzy zwykłą szczoteczką elektryczną, a soniczną jest kolosalna..
W zestawie dwie białe końcówki, pojemnik do przechowywania szczoteczki w czasie podróży.

Superowa

Bardzo łatwa w użytkowaniu , czyszczeniu i przechowywaniu. Dokładnie czyści zęby i ułatwia i umila codzienną rutynę ich mycia. Ogólnie polecam, bateria bardzo wytrzymała

Świetna szczoteczka, która jest bardzo delikatna dla dziąseł

Szczoteczka soniczna zrewolucjonizowała rynek w dziedzinie pielęgnacji jamy ustnej. Kiedyś sądziłam, że zwykłe szczoteczki elektryczne są extra wynalazkiem w porównaniu do tych manualnych (i pewnie na tamten czas tak było), ale technologia soniczna to po prostu przełom w codziennej higienie jamy ustnej.

Może krótko wyjaśnię na czym polega technologia soniczna. To nic innego jak wykorzystanie wibracji sonicznych o wysokiej częstotliwości napędzanych impulsami elektromagnetycznymi, aby delikatnie dbać o zęby i dziąsła. Szczoteczka wykonuje aż 62 tysiące ruchów sonicznych na minutę (dla porównania manualną zrobimy 200, max 300). Aż ciężko wyobrazić sobie tak dużą ilość drgań, ale można je poczuć. Początkowo szczoteczka podczas pracy wywoływała u mnie uśmiech, bo te drgania śmiesznie łaskotały w dziąsła:) Oczywiście szybko się do tego przyzwyczaiłam a już po pierwszym szczotkowaniu widać było przepaść w porównaniu ze stosowaniem szczoteczki manualnej.. Powierzchnia zębów była niesamowicie gładka i czysta a dziąsła mimo wielu tysięcy drgań nie były podrażnione. Na dłuższą metę nawet zauważyłam, że krwawienie dziąseł znacznie mi się zredukowało, bo nie wiem jak Wy, ale ja w okresie przejściowym (z lata na jesień/zimę) mam problem z nadwrażliwością zębów a dziąsła robią się bardzo podatne na krwawienie. Szczoteczka soniczna nie tylko jest bardzo delikatna w działaniu, ale i świetnie radzi sobie z czyszczeniem przestrzeni międzyzębowych. Jest nawet taki program w tej szczoteczce (gum care), dzięki któremu można wymasować swoje wrażliwe dziąsła. Oprócz tego są jeszcze 2 programy: clean (standardowy program do codziennego, dokładnego czyszczenia) oraz white (program wybielający).

Ja osobiście lubię robić sobie takie kuracje poza standardowym czyszczeniem i na przykład od jakiegoś czasu używam głównie programu wybielającego (łączę go dodatkowo z naturalną, kokosową pastą, która ma delikatne właściwości wybielające i podkręca mi ten efekt). Już po tygodniu widziałam różnicę i zęby faktycznie stały się jakby optycznie bielsze. Nie mam dużych problemów z przebarwieniami na zębach, ale jestem miłośniczką kawy i cieszę się, że mogę się nią dalej rozkoszować utrzymując naturalną biel zębów.

Szczoteczka ma jeszcze kilka innych plusów, między innymi informuje mnie kiedy zbyt mocno przyciskam ją do zębów (wtedy zmienia się ton wibracji i pojawia się efekt dźwiękowy informujący, że powinnam robić to delikatniej). Z czasem program nauczył mnie jak należy ją przykładać do powierzchni zębów i teraz robię to delikatnie z automatu. Innym plusem jest technologia BrushSync, czyli informowanie mnie kiedy główka szczoteczki kwalifikuje się już do wymiany. Kiedy nadchodzi ten czas to na rączce szczoteczki podświetla się lampka i wydaje efekt dźwiękowy.

Inne plusy to przydatny futerał, dzięki któremu szczoteczka wygodnie może z nami podróżować. Jest estetycznie wykonany i zamyka się na solidny zatrzask, nie mam obawy, że szczoteczka mi z niego wypadnie. Jedno ładowanie wystarcza na 2-3 tygodnie używania a przy tym muszę to przyznać - wizualnie szczoteczka jest po prostu piękna i bardzo mi się podoba jak wygląda na łazienkowej półce. Ja mam akurat wersję różową, ale wiem, że są jeszcze inne kolory (biała, granatowa).

Teraz kluczowe pytanie: czy warto zainwestować w szczoteczkę soniczną Philips Sonicare? Odpowiedź brzmi - tak! Już teraz nie wyobrażam sobie powrotu do manualnej szczoteczki a do tego widzę ogromną różnicę w dokładniejszym doczyszczeniu zębów i przestrzeni międzyzębowych. Cena może nie jest niska, ale warto - to inwestycja w nasz piękny, zdrowy uśmiech :)

Bielsze zęby i zdrowe dziąsła

Dbanie o uśmiech bywa bardzo wymagające w moim przypadku. Drobne żółte plamki, odcień szarości na zębach bardzo mnie denerwował. Odkąd mam soniczną szczoteczkę Philips Sonicare ProtectiveClean 5100, problemy uległy dużej zmianie na plus. Po dwutygodniowym użytkowaniu żółtych plamek już nie ma, zęby stały się bielsze o dwa odcienie, a problem z wrażliwymi dziąsłami jak ręką odjął. Szczoteczka ma bardzo ładny, subtelny i delikatny design. Przez co może być idealnym i trafionym w dziesiątkę prezentem. Trzy programy czyszczenia umieszczone w jednej szczoteczce, zadowolą nawet najbardziej wymagających. Szczoteczka jest na tyle inteligentna, że podczas zbyt mocnego nacisku na zęby i dziąsła od razu daje nam znać. Wszystkie szczoteczki lądują w koszu, a ta zostaje ze mną, na zawsze !

Białe zęby i zdrowe dziąsła

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100 to coś więcej niż zwykła szczoteczka do zębów, to niezwykle skuteczna ale i delikatna dla dziąseł szczoteczka soniczna bardzo dokładnie oczyszczająca zęby i dbająca o wrażliwe dziąsła. Do dyspozycji mamy 3 programy czyszczące:
Clean - standardowy program do czyszczenia zębów
White - program wybielający, usuwa przebarwienia (np. po piciu herbaty, kawy czy od palenia papierosów)
Gum Care - program ochrony dziąseł, który zapewnia dodatkową minutę szczotkowania z mniejszą mocą, podczas której można delikatnie masować dziąsła.
Innowacyjnym rozwiązaniem jest inteligentny system rozpoznający, kiedy szczotkujemy zęby zbyt mocno - wówczas urządzenie wyda pulsujący dźwięk, aby przypomnieć, że należy szczotkować delikatniej. Ponadto QuadPacer informuje, kiedy upływa optymalny czas szczotkowania każdej części jamy ustnej, a Smartimer sygnalizuje, że szczotkowanie trwa już zalecane dwie minuty.
Szczoteczka wykonuje ruchy pulsacyjne, które przekształcają pastę do zębów w pęcherzyki usuwające zarówno osad, jak i przebarwienia. Pęcherzyki docierają w trudno dostępne miejsca, czyszczą przestrzenie między zębami i wzdłuż linii dziąseł, nie powodując dyskomfortu, ani krwawienia.
Szczoteczka już po tygodniu wyraźnie wybiela zęby, radzi sobie z osadem np. z kawy czy herbaty, dzięki czemu zęby robią się gładkie, jak po wizycie u dentysty.
Nowa szczoteczka soniczna Philips gwarantuje kompleksową ochronę zębów, zapobiega krwawieniu dziąseł, dzięki czemu może być używana również przez osoby z bardzo wrażliwymi dziąsłami.
Używając tej szczoteczki moje zęby stopniowo robią się bielsze, są bardzo dobrze oczyszczone, gładkie i bez przebarwień, a choroby dziąseł przestały mi dokuczać.

Rewolucja w czyszczeniu moich zębów

Szczoteczka soniczna Sonicare ProtectiveClean 5100 skradła moje serduszko już od pierwszego użycia. Na samym początku zauroczyła mnie designem oraz łatwością utrzymania. Kolejnym plusem jest głośność szczotkowania, szczoteczka soniczna pracuje w dość cichym trybie szczotkowania. Szczoteczka Sonicare posiada trzy tryby szczotkowania. Zazwyczaj korzystam z dwóch: rano tryb White (wybielanie), wieczorem Tryb Clean (czyszczenie). Tryb White naprawdę wybiela żeby, już po tygodniu regularnego szczotkowania zauważyłam efekty. Tryb Clean świetnie czyszczi zęby po całym dniu „pracy” ząbków :) Szczoteczka Soniczna idealnie czyszczi zęby bez krwawienia dziąseł, ponieważ ma czujnik nacisku. A ta gładkość zębów , uczucie jakbym wyszła od dentysty. Mój uśmiech jest bielszy, dziąsła zapomniały co to znaczy krwawienie. Miałam okazje korzystać z manualnej i, elektrycznej szczoteczki, ale po użyciu Szczoteczki sonicznej Sonicare ProtectiveClean 5100 poprzednie lądują do kosza, a ta zostanie ze mną na zawsze

Rewolucja w myciu ząbków!

Do tej pory używałam tylko tradycyjnej szczoteczki do zębów, myślałam, że w tym zakresie nie przejdę żadnej rewolucji :D A tu niespodzianka!
Szczoteczka soniczna Sonicare jest booska!
Zacznijmy od wyglądu: piękny design, świetnie wygląda! Plus za etui do zabierania ją w podróż.
Szczoteczka ma trzy programy - clean, whitening i gum care, kontrolki włączają się same po wzięciu jej do ręki, wyłączają po odstawieniu :) Bateria trzyma naprawdę dłuuugo!
Szczoteczka w żaden sposób nie podrażnia wrażliwych zębów (sama mam takie), nie powoduje krwawienia dziąseł czy nadwrażliwości.
Idealnie czyści zęby, widocznie je wybiela już po kilku razach! Absolutnie nie ma porównania ze szczoteczką manualną, moje zęby nigdy nie były po myciu tak gładkie! (Po umyciu ich wieczorem, rano nadal czuję, że są idealnie gładziutkie!) Czuję się jakbym wyszła z jakiegoś zabiegu czyszczenia i wybielania od dentysty :D
Jeśli lubicie dbać o ząbki, ważna jest dla Was kompleksowa ochrona jamy ustnej, a przy tym lubicie fajne gadżety, to naprawdę polecam :)
Wiem, że może to być duży wydatek, ale patrząc z perspektywy tego ile można wydać na zabiegi wybielające i pielęgnujące u dentysty, chyba lepiej zainwestować w szczoteczkę, która będzie dbała o ząbki każdego dnia, nie tylko od święta :)
Na pewno nie pożałujecie :)

Bez porównania do klasycznych szczoteczek

Kiedy z manualnej szczoteczki "przesiadłam się" na elektryczną wydawało mi się, że już lepiej być nie może... okazało się, że byłam w ogromnym błędzie i przekonałam się o tym, kiedy w moje ręce wpadła szczoteczka soniczna Philips Sonicare.
Zachwyca już samym wyglądem, estetyką, elegancją, wykonaniem, dbałością o szczegóły, minimalizmem.
Ale co najważniejsze - jest szalenie skuteczna i jednocześnie delikatna, dzięki niej zapomniałam, że mam wrażliwe dziąsła. Szczoteczka kontroluje siłę nacisku, czas pracy oraz konieczność wymiany główki. Komfort mycia zwiększył się parokrotnie, zęby są gładkie i idealnie wyczyszczone.
Dodatkową zaletą jest możliwość wyboru czyszczenia spośród trzech dostępnych programów, dzięki czemu można idealnie dopasować sposób czyszczenia do swoich potrzeb.
Po zużyciu obecnych główek planuję wypróbować W2 Optimal White, żeby jeszcze bardziej zwiększyć efekt wybielania. Jestem ogromnie zadowolona z tego produktu, dbanie o zęby jest dla mnie bardzo ważne, a z tą szczoteczką jest o wiele łatwiejsze.

Mój nowy specjalista do oczyszczania zębów

Przez ostatni tydzień testowałam szczoteczkę soniczną Philips ProtectiveClean 5100 z trzema trybami szczotkowania. Trybem czyszczenia dla uzyskania dokładnego oczyszczenia zębów, tryb White do wybielania oraz tryb Gum Care dla wrażliwych dziąseł. Szczoteczka ma bardzo przydatną funkcję czujnika nasisku, dzięki temu łatwiej kontrolować nacisk przy szczotkowaniu i oduczyć się nawyku zbyt mocnego szczotkowania. Szczoteczka soniczna Sonicare okazała się idealną propozycją dla moich zębów. Aktualnie testuje tryb pierwszy i drugi. Płytka nazębna jest znacznie lepiej oczyszczona. Gładkość zębów po użyciu szczoteczki sonicznej jest nieporównywalnie lepsza niż w przypadku tradycyjnych szczoteczek, które dotychczas używałam. Jeśli chodzi o drugi tryb wybielajacy to zauważyłam widoczną poprawę wyglądu moich zębów. Zęby wydają się być znacznie bardziej bielsze.

Rewelacyjna szczoteczka do zębów

Jest to najlepsza szczoteczka soniczna jaką miałam okazję testować. Ma wbudowany specjalny system, który informuje nas, kiedy główka myjąca ma zostać zmieniona, oraz czujnik chroniący przed nadmiernym naciskiem. Dlatego sprawdzi się również dla osób cierpiących na różne dolegliwości np. nadwrażliwość zębów, dla osób noszących aparat ortodontyczny itp.
Dokładnie czyści zęby co czuć natychmiastowo. Uczucie po umyciu tą szczoteczką jest takie jak po wyjściu od dentysty. Zęby są gładkie jak nigdy przedtem. Zauważyłam znacznie wybielenie zębów, odkąd stosuję to urządzenie. Płytka nazębna znika raz dwa przez unikalne ruchy szczoteczki co powoduje ich wybielenie. Myślę, że żadna szczoteczka manualna nie jest w stanie tak dokładnie wymyć zębów jak szczoteczka soniczna. Jest to inna jakość życia, kto raz spróbuje ten na pewno nie powróci do zwykłej szczoteczki. Jest bardzo poręczna, ma wygodne etui oraz nakładkę zabezpieczającą włosie. Bateria na jednym ładowaniu trzyma naprawdę długo.
Polecam wszystkim szczoteczkę soniczną Philips Sonicare Protective Clean 5100.