Ziaja, Pielęgnacyjny przysmak, Bąbelkowa pianka myjąca do ciała i dłoni `Straszliwa słodycz - Dynia z imbirem`

Delikatna pianka o straszliwie słodkim zapachu karmelizowanej dyni i imbiru. Łagodnie oczyszcza skórę cukrowymi bąbelkami Aromatyczny seans pozostawia Twoją skórę smakowicie pachnącą.

mydła
zapachowa
z pompką
w piance
100 – 250ml
Skóra
normalna

Przyjemny, śliczny zapach

Ten produkt pozytywnie mnie zaskoczył z dwóch powodów. Po pierwsze - zapach! Jest cudowny, uwielbiam go, chętnie po niego sięgam i z przyjemnością kupię następne opakowanie, jest wyjątkowy. Po drugie - wydajność. Nie spodziewałam się takiej wydajności po tak niewielkim opakowaniu, a to wszystko za sprawą piany, ktora tworzy podczas aplikacji przez pompkę. Produkt starcza na bardzo długo, piana jest gęsta, nie rozpuszcza się tak od razu, można ją łatwo rozprowadzić i uzyskać oczekiwany efekt czystości. Samo opakowanie to również plus, wygodne, poręczne, nieduże, łatwa aplikacja.
Ja osobiście myję nią całe ciało, moja skóra bardzo dobrze na nią reaguje.
Wszystko na TAK! Uwielbiam :)

Super gadżet

Ta pianka to połączenie, które zainteresuje wszystkie kosmetykowe gadżeciary i dzieci. Piękny zapach, konsystencja pianki, ciekawe opakowanie - to recepta na sukces tego produktu.

Wow

Aż chciałoby się zjeść. Zapach jest po prostu fenomenalny. Kupiłam ją już jakiś czas temu, ale czekała cierpliwie aż skończę inne mydło do rąk. Pianka jest bardzo delikatna, przyjemna w dotyku, dobrze oczyszcza skórę. Jak już wspomniałam wspaniałe pachnie, chociaż dla mnie to jest bardziej zapach piernika niż dyni. Dodatkowo jest bardzo wydajna. Bardzo często myję ręce a zużycia w ogóle nie widać.