CeraVe, Nawilżająca emulsja do mycia dla skóry normalnej i suchej

Średnia ocena: 4.90/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Emulsja oczyszczająca CeraVe skutecznie usuwa makijaż i codzienne zanieczyszczenia. Dokładnie oczyszcza i usuwa makijaż, odżywia i nawilża nie naruszając warstwy ochronnej skóry. Zawiera ceramidy oraz kwas hialuronowy, bez środków perfumujących, preparat hipoalergiczny.

Bardzo dobra ale piecze

Mam raczej rodzaj skóry normalny, bez problemów , nie jest bardzo wrażliwa, emulsja ma fajną konsystencję, dobrze myje, chociaż bez dwuetapowego oczyszczania się nie obejdzie( głównie okolice oczu - tusz do rzęs), opakowanie troszkę słabe, bo o ile można łatwo nakładać emulsję to dożo produktu zostaje w opakowaniu i nie można się do niego dostać a każda kropla cenna przy tej cenie, natomiast nie mam pojęcia skąd bierze się pieczenie skóry, po kilku sekundach od nałożenia, stosowałam emulsję w niebieskim opakowaniu i nie miałam problemu, dam mu jeszcze szanse, spróbuję kilka razy ale w innym przypadku trzeba będzie się go pozbyć

Fantastyczna emulsja do każdego typu cery

Słysząc wiele dobrego o tej marce i ja postanowiłam w końcu ją przetestować. Wybór padł na myjącą emulsję, ponieważ ciężko jest mi znaleźć produkt, który dobrze oczyszcza, ale nie wysusza cery. Mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się w „strefie T”. Po latach wysuszania skóry mocnymi żelami mającymi zniwelować przetłuszczanie postanowiłam postawić na coś łagodzącego.

Ani trochę się nie zawiodłam! Emulsja ma rzadką konsystencję, nie pieni się. Doskonale oczyszcza cerę i pozostawia ją nawilżoną. Nie na tyle, by nie nałożyć potem kremu, ale nie zostawia uczucia ściągnięcia.

Zapach jest bardzo delikatny, kosmetyczny.

Opakowanie jest wygodne w użytkowaniu. Pompka ma możliwość zamknięcia, co przydaje się w podróży. Dozownik pozwala na wygodną aplikację.

Cena jest wysoka jak na produkt do mycia, ale patrząc na wydajność stwierdzam, że naprawdę warto.

Bardzo przyjemny przy suchej twarzy

Na żel trafiłam kilka lat temu, gdy zmagałam sie z duuuuzym tradzikiem i przesuszeniem skóry masciami na tradzik Zel okazał się bardzo pomocny.

#MOJA CERA
Na moment stosowania żelu - trądzikowa, wydzielajaca za duzo sebum, jednoczesnie przesuszona we wrażliwych miejscach. Wtedy tez podddana leczeniu dermatologicznemu, łatwo zapychajaca się. Duzo krost, sebum a takze jednoczesnie przesuszonej skory.

EMULSJA
#OPAKOWANIE
Wygodne, bardzo higieniczne z pompką. Pompka działała przez cały czas, nie psuła się, nie było problemu z jej uzyciem. Opakowanie kwadratowe, wiec nie jest najwygodniejsze do trzymania w dłoni ale to malo wazne przy pompce.

#KONSYSTENCJA
Dosc gęsty żel, koloru białego. Łatwo sie naklada, nie splywa z twarzy. Dla mnie bardzo przyjemna.

#WYDAJNOSC
Dla mie zadowlaajaca. Akurat :D

PLUSY:
+ delikatny
+nic nie piecze, nie podraznia - bardzo wazne przy podraznionej lekami, wysoszonej skorze
+ładnie się pieni
+ nie podrażnia oczu
+dosc dobrze oczyszcza skore z sebum, czysci, ale nie wysusza
+wygodne opakowanie z pompka

MINUSY:
-ja po uzyciu czasami mialam lekkie uczucie takiego nieprzyjemnego sicganiecia - nie zawsze sie pojawialo, dosc szybko znikalo. Ale moze to kwestia bardzo, bardzo przesusoznej cery.
-wysoka cena

Lubiłam

Lubiłam bardzo do czasu kiedy na mojej twarzy powstała okropna kaszka.. dosłownie cała twarz jak w jakiejś wysypce, wszystko podskórne, coś okropnego, próbuje teraz naprawic to kwasami ale ciężko.. jedyny plus za to, ze faktycznie jak nałożę na twarz to jest mega przyjemne uczucie nawilżenia

Przyjemne ukojenie

Emulsja ma przyjemny zapach oraz białą, lekko lejącą konsystencję. Produkt nie zmywa makijażu. Jest bardziej odpowiedni do dwuetapowej pielęgnacji lub do porannego, delikatnego mycia skóry. Emulsja łagodzi i koi podrażnienia. Ma właściwości nawilżające i natłuszczające. Po umyciu zostawia na skórze powłokę. Ma bardzo wygodne opakowanie z pompką, które jest też bardzo higieniczne. Jedna butelka tego produktu wystarcza na bardzo długo. Produkt jest niezwykle wydajny, gdyż jedna pompka wystarcza na umycie całe twarzy. Produkt dobry dla cery suchej.

Meh

Wiele mogę o nim napisać, ale na pewno nie to, że nawilża. Moja skóra jest po nim ściągnięta, nieprzyjemna. Pieni się przyzwoicie, ale nie domywa idealnie. Potrzebne jest oczyszczenie dwufazowe. Za tę cenę nie warto.

Uwielbiam

Moja cera była do tej pory bardzo mocno przesuszona, a po myciu pojawiały się podrażnienia. Odkąd kupiłam ten produkt problem zniknął. Super konsystencja emulsji idealnie sprawdza się do mycia twarzy. Bez problemu zmywa makijaż i nie podrażnia oczu. Skóra po niej jest miękka, nawilżona, wygładzona, złagodzona, a bariera ochronna jest wręcz odczuwalnie zregenerowana. Zniknęła kaszka z czoła oraz czerwone krostki. Ten produkt bardzo mocno poprawił stan mojej cery i na pewno kupię go ponownie.

Najlepszy Delikatny produkt do mycia twarzy na rynku

Mam cerę tłustą, tradzikową ALE jednocześnie alergiczną. Moja pielęgnacja musi być dobrana na każdym etapie. Wystarczy 1 element i cała cera się sypie....

Żel dostałam w prezencie. Byłam do niego mega sceptycznie nastawiona. Bo raz że nie jest to kosmetyk naturalny a dwa że nie dostosowany do mojej cery.

Pierwsze wrażenie średnie. Brak uczucia odświeżenia i czystości. Ale z każdym dniem stosowania, zakochwialam się w nim. Uwielbiam go używać, uwielbiam jego neutralne podejście do mojej skóry. Ani nie przesusza ani nie oblepia. Kiedy tylko się skończył od razu zamówiłam dużą butle a coś takiego jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło.

Polecam dla osób z problematyczna pod każdym względem, cerą.

Kolejny do kolekcji... Niestety nie lepszy

Żel ten kupiłam zachęcona pozytywnymi doświadczeniami z innymi żelami CeraVe (SA oraz oczyszczającym). Kupiłam opakowanie o najmniejszej pojemności, z zamknięciem na klik.

Żel ten diametralnie różni się od dwóch powyższych. Konsystencja początkowo wydaje się fajniejsza - jest gęsta, produkt jest biały. Jednak po naniesieniu na twarz ma się wrażenie tłustości, trochę jakby smarowało się olejkiem. Jest to dla mnie dziwne uczucie, średnio komfortowe. Żel sprawdzi się w porannym myciu lub jako drugi etap w dwuetapowym oczyszczaniu, sam jest zbyt słaby by poradzić sobie z makijażem. W dodatku bardzo ciężko go zmyć z twarzy, mam wrażenie że używam w tym celu dwa razy więcej wody niż przy innych produktach. Muszę zaznaczyć, że mam skórę mieszaną, do suchej prawdopodobnie sprawdzi się lepiej. Mimo wszystko żel pomógł mojej skórze w okresach przrsuszenia, więc oceniam go pozytywnie. Cieszę się jednak, że kupiłam małe opakowanie, które da się stosunkowo szybko zużyć, ponieważ nie kupię go ponownie.

Całkiem dobry produkt.

Mam cerę mieszaną; w ostatnim czasie stosowałam kurację kwasami, przez co moja cera była mocno podrażniona.
Emulsja ta była równie mocno polecana, co odradzana, ale musialam zaryzykować.

Po zuzyciu jednego opakowania mogę stwierdzić, że było warto. Nie pojawiły się żadne z zapowiadanych skutków ubocznych- żadnego wysypu, podskórnych gul czy zatkanych porów.

Emulsja myje łagodnie, nie potęguje podrażnienia, po umyciu skóra nie jest napięta i nie piecze (jak po innych kosmetykach oczyszczających w tym czasie). Używałam jej jednak zazwyczaj rano lub w dni, gdy nie miałam spf i makijażu, bo te zmywam olejem i mialam wrażenie jakiegoś "oblepienia" skóry po zmywaniu oleju tą emulsją, więc wieczorem używałam nadal żelu.

Samo używanie emulsji jest przyjemne, konsystencja jest optymalna, średniogęsta. Zapach subtelny. Łatwo produkt spotkać z twarzy.

Bardzo, bardzo lubię opakowanie- jest praktyczne, wygodne, dozuje idealną ilość produktu.

Emulsję kupiłam co prawda w cenie promocyjnej, ale ta standardowa tez jest to przyjęcia, biorąc pod uwagę jakość i wydajność kosmetyku. Dostępność nieco słaba.

Podsumowując, pewnie chętnie wrócę do niej przy innych mocniejszych kuracjach.

Nie dla mnie

Zachęcona pozytywnymi recenzjami i opiniami znalezionymi w Internecie zamówiłam ten produkt. Oczekiwałam spełniania przez niego podstawowej funkcji, tj. oczyszczania twarzy m.in. z zanieczyszczeń i codziennego makijażu. Niestety,produkt nie spełnia tej podstawowej funkcji, do jakiej powinien
zostać stworzony. Nie wypowiem się o "intensywnym nawilżeniu" wymienianym przez producenta, ponieważ po użyciu produktu i poczuciu pokrycia twarzy filmem, muszę natychmiast użyć toniku i kremu.

Najlepszy produkt do mycia twarzy jaki miałam

Używam go już prawie rok, jest to najlepszy produkt do mycia jaki miałam. Jego cena jest bardzo przystępna patrząc na to jak bardzo jest wydajny. Emulsja jest bardzo delikatna, nie pozostawia skóry ani trochę ściągniętej lub wysuszonej, nie zaburza bariery hydrolipidowej skóry. Jest idealna do stosowania podczas wysuszających kuracji dermatologicznych.
Oczywiście świetnie radzi sobie z oczyszczaniem twarzy rano lub jako drugi krok oczyszczania dwuetapowego. Radzi sobie nawet z bardzo tłustą skórą!