Gabriella Salvete, Cover Foundation High Coverage Hydration SPF 30 (Mocno kryjacy podkład do twarzy)

Mocno kryjący podkład do twarzy Gabriella Salvete zapewnia nieskazitelny wygląd cery przez cały dzień oraz wysoką ochronę SPF 30. Drobna struktura podkładu nie zatyka porów. Wysoka koncentracja pigmentów idealnie pokrywa niedoskonałości twarzy. Kompozycja zawiera kwas hialuronowy, witaminę E, cynk, pantenol i allantoinę, które odżywiają skórę. Allantoinai cynk - mają działanie lecznicze i poprawiają jakość skóry.

Sredniak

Na pewno nie jest to podkład, jak zapewnia Producent - mocno kryjący. Jego krycie określiłabym jako średnie , które owszem, można budowac. Radzi sobie z przebarwieniami cery oraz zakrywa drobne jej niedoskonałości, ujednolica koloryt skóry, natomiast w przypadku większych nieprzyjaciół cery, w ruch musi iść korektor. Naj jaśniejszy odcień porcelain jest ciemny. O ton lub nawet dwa ciemniejszy od kultowej 150tki Revlona. Sięgnie po niego może latem, gdyż na mojej bladej skórze odznacza się bardzo. Plusem jest ze nie posiada różowych tonów (raczej pomaranczowe;p),co często się zdarza w przypadku kolorów określanych jako porcelanowe. Na mojej mieszanej cerze wygląda tak sobie. Nie jest zbyt ciężki, ani nie tworzy efektu maski mimo iż to niby full cover. Wymaga poprawek w ciągu dnia. Generalnie bardzo średni to produkt. W tej cenie można znaleźć wiele lepszych mazidel.