BasicLab Dermocosmetics, Anti-Perspiris, Antyperspirant 72h

BasicLab Dermocosmetics, Anti-Perspiris, Antyperspirant 72h

Najsilniejszy antyperspirant w ofercie BasicLab. Idealny dla osób, które potrzebują długotrwałej ochrony przed nadmiernym poceniem, uprawiają dużo sportów lub pracują w bardzo trudnych warunkach.
Składniki antyperspiracyjne hamują wydzielanie potu, a składniki antybakteryjne chronią przed powstawaniem przykrego zapachu. Trehaloza, która posiada silne właściwości higroskopijne, skutecznie nawilża skórę.

ochronne
w kulce
50 - 100ml
zapachowa

Bardzo mnie podraznił

Po dobrych recenzjach na wizażu postanowiłam zdradzić moje ulubione antyperspiranty vichy i spróbować polskiej marki. Już przy pierwszym zastosowaniu zauważyłam, że bardzo długo schnie i cały czas czułam jak się klei, średnio chronił przed potem. Po kilku dniach bardzo mnie podrażnił. Mam ogień pod pachami. Wyrzucam na śmietnik.

Mój faworyt , po wielu miesiącach poszukiwań

Może zacznę od tego że po 2 porodzie moje pH skóry bardzo się zmieniło co spowodowało że wiele perfum na mojej skórze zmienia zapach na kwaśny.gubi słodycz. Z antyperspirantami jest podobnie ,długo( 2 lata ) szukałam czegoś skutecznego i przyjemnego w zapachu po zetknięciu ze skórą. Przyjaciół poleciła mi Vichy ,wydawał się być idealny dopóki nie trafiłam na Basiclab:o) pięknie subtelnie pachnie , działa, nie podrażnia skóry nawet użyty zaraz po goleniu no i cena w Hebe na promocji powoduje że inne antyperspiranty poszły w odstawkę. Polecam

przyjemniaczek

Od 2-3 lat szukam czegoś więcej niż standard w drogeriach, a tego przyjemniaczka dostałam za darmo, do testów. Jest w Hebe na dziale dermo-kosmetyków. Ma bardzo ale to bardzo przyjemny zapach, nie podrażnia, długo zachowujemy świeżość i ma wygodne opakowanie. Szata graficzna na plus. Gdyby był ciut tańszy, to brałabym częściej, teraz tylko będę czekać na większą promkę :)

Bardzo dobry, choć szybko się skończył

Marka BasicLab zdobyła moje zaufanie poprzez pielęgnację twarzy. Moja skóra uwielbiam ich sera.
Pewnego razu postanowiłam dorzucić do koszyka jeszcze ten dezodorant, tak na próbę, chciałam sprawdzić to działanie 72h.
Przeszłam fazę dezodorantów na bazie sody, ałuny i wszelkie "zdrowe i wzorowe składy bez soli aluminium". Niestety wszystkie po kolei były całkowicie nieskuteczne. Po kilku godzinach czułam że mam mokre plamy i zapach też nie był najładniejszy.
Ten antyperspirant ma sporo zalet, ale też nie okazał się ideałem bez wad.
Przede wszystkim oprócz ochrony, pielęgnuje również skórę. Nie wysusza, nie podrażnia.
Przy bardzo dużych upałach, czy mocnym wysiłku fizycznych nie ochroni nas w 100% sprawiając że pachy będę całkowicie suche. Dla mnie to zrozumiałe, ale co ważne ochroni nas przed nieprzyjemnym zapachem. Choć oczywiście nie przez 72 godziny :)
Zapach dezodorantu jest przyjemny, intensywność jest wypośrodkowana. Nie męczy ale zapach jest wyczuwalny.
Pojemność jest większa niż standardowo, bo mamy aż 60 ml.
Niestety u mnie kulka była chyba wadliwa :( produktu wylewało się sporo i szybko się skończył. Było to dla mnie duże zaskoczenie, bo standardowe 50 ml opakowania były bardziej wydajne. Tymczasem czytając opinie, większość jest zadowolona z wydajności. Być może trafiłam na gorszy egzemplarz.
Zbyt duża ilość produktu pod pachami oczywiście wymaga nieco czasu na wchłonięcie.
Cena też nie jest super niska.
Normalnie nie dałabym temu produktowi drugiej szansy, właśnie ze względu na wydajność i cenę. Czytając jednak inne recenzję, mam wrażenie że to moje opakowanie coś tu zawiniło. Pewnie skuszę się jeszcze raz, bo jakościowo to bardzo dobry i skuteczny dezodorant.
Póki co wystawiam 4/5.

Urzekający zapach, ale z działaniem trochę gorzej i aluminium w składzie.

Słowem wstępu: otrzymawszy ten antyperspirant w box-nagrodzie recenzentki miesiąca to się naprawdę ucieszyłam, bo generalnie bardzo lubię produkty BasicLab i zazwyczaj mi służyły naprawdę dobrze.
Tym razem jednak z tym antyperspirantem jakoś się nie do końca polubiłam, chyba zabrakło mi po prostu skuteczności, jakiej oczekiwałam...

# OPAKOWANIE:
Zgrabne wielkością, wygodnie leży w ręku podczas aplikacji, wykonany z przyjemnego w dotyku plastiku opakowanie antyperspirantu.
Kulka nie zacina się ani też nie wypluwa nadmiaru kosmetyku.
Ładny, minimalistyczny design.

# PRODUKT:
Antyperspirant jest w formie kremowej, trochę płynnej, ale nie lejącej się po pachach.
Ładnie się wchłania, dość szybko, nie pozostawia plam na ubraniach.
Jest naprawdę wydajny po używałam go bez przerwy niespełna 3 miesiące!
Pięknie pachnie, tym mnie urzekł absolutnie - nuta zapachowa, którą użyto jest jakby taka perfumowa, wręcz elegancka, jakby z wyższej półki, nie spotkałam się jeszcze z taką w żadnym dezodorancie.
I taka zachwycona zapachem nie mogę się pogodzić z jego niską skutecznością, co mnie zdziwiło przyznam bo to najsilniejszy antyperspirant w całej linii... Niestety nie sprawdził mi się pod tym kątem, zbyt szybko tracił na działaniu i czułam się niekomfortowo.
Druga sprawa to skład - naprawdę liczyłam, że skoro to BasicLab to będzie dobrze, a tymczasem mamy aluminium w składzie, które dla mnie niestety wbiło ostateczny gwóźdź.
Cenowo wypada dość drogo uważam, jak na to co sobą prezentuje i dostępny jest raczej online.

Z przykrością, ale niestety wystawiam temu antyperspirantowi marną trójczynę za słabe, niewystarczające, działanie. Dałabym nawet dwóję, ale ten zapach mnie kupił.
Tak czy siak, nie powtórzę zakupu bo skuteczność to absolutnie podstawa, a tu jej brakuje.

Najlepszy antyperspirant w kulce

Antyperspirant zakupiłam po męczeniu się z różnymi w aerozolu. Cóż zaryzykuje i miałam rację to jest cudo.

Antyperspirant w kulce kupuje już od roku zużyłam ich setki. Wierna tylko jemu. Dlaczego? Po pierwsze nie brudzi ubrań, jest wydajny, poreczny, nie odczuwa na codzień pocenia się jedynie przy dużym i silnym stresie ten antyperspirant nie daje sobie rady ale tylko przy tym. Nie ma zapachu wiadomo trzeba chwilkę odczekać aż wsiąknie w skórę.
Polecam z czystym sumieniem.

Antyperspirant

Antyperspirant od marki Basiclab to produkt w stu procentach skuteczny. Zapewnia wysoką ochronę, zmniejsza wydzielanie potu. Daję przed długi poczucie komfortu. Łagodzi podrażnienia, nawilża i odżywia skórę. Szybko się wchłania, nie brudzi ubrań. Ma bardzo delikatny zapach. Bardzo wygodne opakowanie w formie kulki, jest bardzo wydajny, stosuję go już 3 opakowanie i jestem nim zachwycona.

Najlepszy, i najskuteczniejszy antyperspirant jaki dotychczas dane było mi używać! Rewelacja! <3

Antyperspirant otrzymałam w prezencie od marki BasicLab, jestem bardzo zadowolona, że miałam przyjemność testować go na swojej skórze, gdyż jest to jeden z najskuteczniejszych antyperspirantów jakie do tej pory używałam - a było ich naprawdę sporo. :)
Recenzowany produkt dostępny jest na pewno w Hebe oraz na wielu stronach/drogeriach internetowych i aptekach jak zdążyłam poszperać :) stosunkowo nie jest to tani produkt na niektórych stronach jest nawet w granicach 40-50 zł, natomiast spokojne można kupić go taniej, chociażby w Hebe za ok. 25 zł. - jak dla mnie jest on wart każdej sumy.
Z tego co jeszcze mi wiadomo jest dostępny w 3 wariantach - 24,48,72h ochrony przed poceniem.

Opakowanie produktu przykuwa uwagę, jest ono utrzymane w kolorystyce biało-niebieskiej i jest to typowy produkt roll-on. Kulka działa sprawnie, bez zarzutów do samego zużycia obraca się aplikując produkt na skórę. Jej kształt jest niewielki, jest bardzo poręczna, świetnie się sprawdzi chociażby w podróży. Z tyłu opakowania znajdziemy wszystkie najważniejsze informacje na temat produktu.

Zapach jest niesamowicie świeży, delikatny, bardzo przyjemny, a konsystencja jest płynna również typowa dla wielu produktów w kulce.

Antyperspirant jest hipoalergiczny, bezpieczny dla skóry, zatem świetnie sprawdzi się dla wrażliwców. Jest to dermokosmetyk - testowany dermatologicznie, bez zbędnej chemii itp. :)
Mało tego został oznaczony mianem „super produkt 2018 świat kobiety” i wcale się nie dziwie bo jest świetny i zdecydowanie na to zasłużył! <3

Na codzień nie mam większego problemu z nadmierną potliwością czy bardzo nieprzyjemnym zapachem - ale wiadomo zdarza się, tym bardziej w sytuacjach stresujących. Z tym antyperspirantem nie muszę się martwić o nic. :)
W żadnym wypadku nie pozostawia białych, brzydkich plam na ubraniach za co już ogromny plus. Jest bardzo delikatny, u mnie sprawdza się nawet tuż po depilacji - nie podrażnia skóry, ani nie szczypie. Zapewnia 100% ochronę, uczucie świeżości i komfortu przez cały dzień, a jego zapach czuć jeszcze na skórze przez długi czas. Poza działaniem ochronnym bardzo dobrze pielęgnuje skórę, wręcz bym powiedziała, że nawet łagodzi podrażnienia. Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze. Sięgając do składu znajdziemy łagodzący wyciąg z aloesu oraz trehalozę, które bardzo dobrze nawilżają skórę.
Sprawdza się nawet w upalne dni.
Nie uczula, nie wywołał u mnie żadnych reakcji nieporządanych, nie wysusza skóry.

Mimo, iż ta kuleczka jest niepozorna, malutka jest jej aż 60 ml i jest niesamowicie wydajna, starczyła mi chyba na 2 miesiące! :) No sztos!

Marka BasicLab ma w swojej ofercie już całkiem sporą ofertę produktów, po które w przyszłości na pewno się skuszę bo już zyskała u mnie spore zaufanie. :)
Krótko i na temat jest to bardzo, ale to bardzo dobry produkt, warty jak dla mnie każdej kwoty. Z czystym sumieniem zasługuje ode mnie na miano hitu - dawno nie zaskoczył mnie tak żaden produkt. Nawet koleżanki w pracy, które testowały go ze mną były pod wrażeniem. Polecam, warto. :)

Skuteczny!!!

Antyperspirant ma bardzo przyjemny, słodki aromat.
Trzeba co prawda chwilę poczekać, aż wchlonie się całkowicie w skórę pod pachami, ale gdy już to zrobi mam pewność skuteczności jego działania.
Genialnie chroni przed nieprzyjemnym zapachem w ciągu nawet intensywnego dnia.
Wiem, że mogę na nim polegać nawet podczas wysiłku fizycznego, biegania czy wspinaczek górskich.
Recenzowany nie pozostawia mokrych czy brudnych plam zarówno na skórze jak i na ubraniach.
Nie podrażnia ani nie uczula mojej skóry.
Ogólnie rzecz biorąc jest to produkt na którym faktycznie mohe polegać nawet w ekstremalnych warunkach :)

Najlepszy z aluminium

MOJE OCZEKIWANIA
Mam wrażliwą skórę pach oraz nadpotliwość. Nie stosuję blokerów, z racji iż niesamowicie mnie podrażniają. Do tego mam również włókniaki, które potrafią przychodzić na świat po nieodpowiednich dezodorantach.

DZIAŁANIE
Jestem absolutnie zachwycona działaniem dezodorantu. Kupuję go w DOZ za ok. 22 zł i przy codziennym stosowaniu starcza mi na ok. 3 miesiące przy pojemności 60 ml. Ma lekko cytrusowy zapach, ale nie miesza się on z perfumami. Nie zostawia żółtych plam na ubraniach, ani białych na ciemnych. Przez cały dzień, nawet przy letniej porze, pachy nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu. Oczywiście, nie jest to bloker, przez co nie doświadczyłam wyjątkowej "suchości", ale wiem, że to nie jest jego działanie. Dla mnie najważniejsze jest, że pomimo braku wzorowego składu nie podrażnia i nie przyczynia się do powstawania włókniaków, co jest dla mnie największym plusem.

Dobry

Recenzując kosmetyki BasicLab zawsze przypomina mi się stary dowcip o sesji egzaminacyjnej, który idealnie obrazuje do czego prowadzi marketingowa nadgorliwość jednego z dystrybutorów tej marki:
Docent - "A więc jest pan mało inteligentny i nie potrafi się niczego nauczyć?"
Student - "Ależ dlaczego pan tak sądzi, panie docencie?"
Docent - "Bo tyle osób wstawiało się za panem przed tym egzaminem".
Jedna z internetowych drogerii jest właśnie jak ta rodzina studenta - zamiast zadbać np. o konkurencyjne ceny, uparcie spamuje KWC. Szkoda, bo taka działalność rzuca się w oczy (zwłaszcza moderacji) i skutecznie nadszarpuje zaufanie do bogu ducha winnej marki i jej całkiem niezłych przecież kosmetyków.

A tymczasem, to ich kolejny dobry i skuteczny produkt - chyba jeden z 2 najskuteczniejszych antyperspirantów, jakie używałam. Chroni przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu o wiele lepiej i dłużej, niż ałunowe kryształy. Działa też antyperspiracyjnie - u mnie nawet nie gorzej, niż Bloker Ziaja ;-)
Ma delikatny zapach: trochę kremowy, trochę kwiatowy, trochę waniliowy. Bardzo przyjemny.
Nie podrażnia delikatnej skóry. Jak to w przypadku roll-on trzeba dłuższą chwilę poczekać, aż wyschnie, wtedy nie zostawia śladów na ubraniu.
Opakowanie malutkie i wygodne, ładnie zaprojektowane. Z kulki nic się nie leje.

Bardzo dobry

Bardzo przyjemnie pachnie. Nie wierzyłam, że jakikolwiek antyperspirant w kulce działa 24h, a co dopiero 72h. Jednak powiem szczerze, że podczas wielkich upałów jak używałam go to faktycznie od rana, aż do wieczora nie spociły mi się pachy. Nie podrażnia skóry, która jest po goleniu, daje uczucie przyjemnego orzeźwienia. Jest bardzo wydajny.
Przy zakładaniu obcisłych pod pachami bluzek, polecam poczekać, aż troszkę się wchłonie, ponieważ gdy jest mokry to plami ubrania.

Nie podrażnia

Nigdy nie byłam przekonana do stosowania antyperspirantów w kulce, nie odpowiadał mi ta forma i zawsze jak już się skusiłam to mnie podrażniały. Dostałam go w jednym z pudełek Fundaybox i stwierdziłam że mimo obaw muszę go wypróbować i muszę przyznać że pozytywnie mnie zaskoczył. Produkt nie podrażnia, szybko się wchłania dzięki czemu nie pozostawia plam na ubraniach. Po zastosowaniu go przed dłuższym wysiłkiem fizycznym czuję się dłużej "świeża" . Jest to bardzo dobry produkt i wydajny.