Philips, StyleCare Essential, Szczotka termiczna prostująca włosy

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

zobacz więcejzwiń
Pojemność 1 szt

Ciesz się naturalnie prostymi, pięknymi i lśniącymi włosami w zaledwie 5 minut. Nasza technologia ThermoProtect w połączeniu z wyprofilowanymi ząbkami to gwarancja zdrowych i niepuszących się włosów.
Technologia ThermoProtect utrzymuje stałą temperaturę całej szczotki, zapobiegając przegrzewaniu, dla bezpiecznych i zdrowych włosów.
Dwa ustawienia temperatury (170°C i 200°C) pozwalają najlepiej dostosować temperaturę do Twojego rodzaju włosów.
Potrójne ząbki umożliwiają delikatne rozczesywanie i prostowanie włosów, a także chronią skórę głowy przed wysoką temperaturą.
Płaska konstrukcja pozwala jednorazowo prostować więcej włosów.
Gotowa do użycia już po 50 sekundach.
Wskaźnik LED informuje o gotowości szczotki do użycia.
Przewód o długości 1,8 m,obrotowy kabel dla wygody użytkowania.

inne, prostownice
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Używam do... suszenia włosów

Mam bardzo długie i gęste włosy. Nawet jak umyję je popołudniu to kładę się z mokrymi włosami przy nasadzie. Po podsuszeniu suszarką, siadam na kanapie... i czeszę, czeszę, czeszę. Włosy są prawie suche, dodatkowo gładziutkie. Bezszelestna praca, w porównaniu do suszarki, to rarytas zwłaszcza przy śpiącym niemowlaku. Dla mnie strzał w dziesiątkę.

Tylko w nagłych wypadkach

Włosy się lekko puszą mimo zastrzeżeń producenta, że tak nie będzie.
Szczotka nagrzewa się do bardzo dużych temperatur, trochę niszczący wpływ na włosy.
Bardzo szybki czas nagrzewania.
Zawsze chciałam ją mieć, Sprawdza się całkiem dobrze ale lepiej nie przesadzać z jej używaniem, mimo wszystko to są duże temperatury i włosy się niszczą przy zbyt częstym prostowaniu. Trochę wyrywa włosy ale to chyba normalne. Cena hmm zależy jak kto na to patrzy.

Moj ulubiony prezent

Dostałam to ją jako prezent od chłopaka zawsze chciałam ją miec
u mnie sprawdza sie świetnie prostuje raz szybciej niż prostownica
a moje włosy nie są łatwe
nie wysusza i nie wyrywa tak włosów jak zwykła prostownica
włosy po prostowaniu sa miłe w dodytku nie czuje palenia sie włosów
bardzo szybko sie nagrzewa
prostuje i od razu madeluje wlosy
cena myśle ze jak za takie cudo nie jest wysoka
jest moim hitem zdecydowanieee
moje włosy nie są przez te szczotkę jakoś zniszczone na pewno o wiele bezpieczniejsza niz prostownice standardowe
opakowanie i zabezpieczenie szczotki super wszystko z klasą
wyprostowane i wymodelowane włosy trzymają sie długo moge isc spac i wstaje rano rozczesuje włosy a one wyglądają super
czy obsługa jest trudna? nieee zdecydowanie niw ma tam nic trudnego ustawiasz stopien mocy nagrzewania i już nic prostszego

Philips szczotka prostująca włosy

Świetna! Moje mega odkrycie! Miałam zniszczone włosy przez prostownice,musiałam je obciąć do ramion. Długie zwiazywalam w kucyk, a krótkie? Co teraz? Znowu prostownica! Przez przypadek zobaczyłam w Lidlu taka szczotkę. Spędziłam kilka godzin na szukaniu w necie info na temat tych szczotek. Padło na Philipsa. 159zl no cóż zaryzykowałam. Nie sądziłam że aż tak będę zadowolona. Polecam ją!

Bardzo pomocna przy delikatnej stylizacji.

Szczotkę prostującą Philips StyleCare Essential zakupiłam zachęcona licznymi pozytywnymi opiniami o tym produkcie.

Szczotka zapakowana była w fioletowe kartonowe opakowanie, bardzo smukłe co sprawia, że szczotkę możemy zabierać w podróż nie zajmując przy tym dużej przestrzeni w walizce.

Szczotka jest koloru czarnego z fioletowymi dodatkami. Szczotka ma dosyć długi kabel z funkcją obrotową, która ułatwia korzystanie. Do stylizacji możemy wybrać dwa poziomy temperatury: pierwszy - 170 stopni, drugi - 200 stopni. Szczotka bardzo szybko się nagrzewa, dlatego jest dobrą opcją do stosowania jej rano, gdy spieszymy się do pracy. Bardzo dużym plusem jest to, że została również wyposażona w funkcję jonizacji - rzeczywiście włosy nie puszą się, wręcz przeciwnie nadaje włosom blasku oraz są one gładkie.

Idealnym rozwiązaniem w tej szczotce jest różnorodność długości ząbków. Dłuższe nie są nagrzewane więc nie występuje ryzyko poparzenia skóry głowy. Te krótsze są nagrzewane i to one prostują.

Efekty są na prawdę porządne. Włosy nie są napuszczone, są gładkie. Szczotka nie pozbawia włosów objętości tak jak w przypadku prostownicy. Przy stosowaniu 2-3 razy w tygodniu nie zauważyłam by niszczyła moje włosy.

Cudo ;)

Z tej strony wita się z Wami Curly Girl, która kocha swoje loki. Ale czasami mam ochotę zapleść sobie włosy w piękny, gładki warkocz, na przykład holenderski. Mam ku temu warunki, bo włosów dużo i gęsto na głowie, ale nie podoba mi się taki splot zrobiony na kręciołach - tu coś wyłazi, tam się kołtuni, tu więcej, tam mniej. Do takiej fryzury włosy musza być proste i gładkie. A prostowanie prostownicą zajmuje mi naprawdę sporo czasu. Więc do tej pory warkocz, czy to francuski czy holenderski, to były fryzury odświętne i balowe.

Do czasu. Nie bardzo wierzyłam w te wszystkie zapewnienia o niesamowitej mocy szczotek prostujących, ale jednak dałam się skusić, głównie dobrym recenzjom tutaj. I dobrze. Bo ta szczotka to prawdziwe cudeńko.

Prostuje aż miło, naprawdę. Ja nawet bez stylizacji mam włosy o skręcie 2c, więc już nie są to fale, bliżej im do typowych loków. Prostowanie prostownicą to jakieś 30 minut przynajmniej, wyginania się i sięgania do tyłu, by wszędzie było gładko i równo. Przy tej szczotce czas stylizacji skrócił się do maksymalnie 10 minut - nie wliczam do tego całego procesu suszenia, bo to mi jednak trochę zajmuje, ale to robię zawsze czy prostuję, czy kręcę.
Włosy po tych 10 minutach są proste i gładkie. Plus to, że nie są takie przyklapnięte, jak po prostownicy. Strasznie nie lubiłam tego 'efektu'. Lubię, gdy w mich włosach jest życie i objętość. Szczotka mi to daje.

Samo urządzenie jest bardzo porządnie zrobione, doskonale leży w dłoni, nie jest ciężkie, świetnie się nim operuje. Dzięki budowie i rozstawowi igieł nie idzie się tym poparzyć - moje uszy są mi wdzięczne :D
Szybko się nagrzewa - używam głównie tej wyższej temperatury, praktycznie po minucie od włączenia szczotka jest gotowa do pracy. Kabel jest długi i obrotowy, mocno to ułatwia robotę ;) Cena zjadliwa, zapłaciłabym za tę szczotkę dużo więcej.

Czy niszczy włosy? Pewnie tak, jak każde urządzenie, które generuje do stylizacji wysoką temperaturę. Zawsze używam czegoś termoochronnego i dbam o włosie jak głupia. Szczotki używam raz, dwa razy w tygodniu.

Polecam, bo to świetne urządzenie jest. Oszczędność czasu, kondycja włosa też raczej zyskuje niż traci, bo jednak nie jest to tak agresywna stylizacja, jak w przypadku prostownicy.
Ja, kręconowłosa, pokochałam :)))

Polecam!

Miałam okazję testować szczotkę termiczną i z czystym sumieniem polecam. Idealnie się u mnie sprawdza. Szybko się nagrzewa a efekt jest zachwycający. Naprawdę warto ją mieć. Polecam każdemu!

Wspaniała szczotka od Philips

Szczotkę kupiłam ją na allegro na promocji,skusiła mnie cena i to jakie dobre są recenzje o niej. Nie żałuje ani jednej złotówki na te cudo. Jest nie zastąpiona. Polecam wszystkim kobietom wyrzucić prostownice a kupić tą szczotkę.
Jest to urządzenie prostujące i wygładzające włosy, pare ruchów tą szczotką a włosy są już idealnie proste i wygładzone. Na nagrzanie nie trzeba czekać długo,wystarczy nie cała minuta a już możemy z niej korzystać. To urządzenie nie niszczy włosów jak prostownica , zauważyłam że od kiedy jej używam moje włosy już nie są zmęczone jak po prostownicy tylko dostają blasku . Pragne zauważyć że nią nie jest tak prosto się poparzyć jak prostownicą przez igiełki wystające wokół które właśnie chronią pole nagrzane . Ma dwustopniową regulacje nagrzania ,ja osobiście używam pierwszego stopnia i efekt mnie powala. Nie musicie się również martwić o kabel bo jest na prawde długi bo prawie 2m a dokładnie 1,8m .

Polecam!Polecam!Polecam!

Miałam okazję testować to Cudo i z czystym sumieniem polecam. Szczotka prostujająca rewelacyjne się u Mnie sprawdziła. Szybko się nagrzewa a efekt po prostu zachwyca. Naprawdę warto ją mieć.

Idealna alternatywa dla prostownicy

Mam wysokoporowate włosy, które mają tendencję do kręcenia się oraz są dość mocno przesuszone i w nie najlepszej kondycji po zabiegu rozjaśniania.

Ta szczotka pomaga mi bardzo w codziennej stylizacji włosów. Zwykła prostownica jeszcze bardziej przesuszała i niszczyła moje włosy, a ta szczotka w bardzo delikatny sposób tworzy gładką fryzurę, ale bez efektu przyklapniętych, "tłustych" włosów. Wszystko wygląda bardzo naturalnie, elegancko i to bez spędzenia kilku godzin przed lustrem jak w przypadku prostownicy. Tutaj w kilka minut osiągamy podobny* efekt.

*Podobny, bo nie taki sam. Jeśli komuś marzy się "tafla" prostych, błyszczących włosów to raczej nie da się tego osiągnąć z tą szczotką, chyba, że swoje naturalne włosy ma się takie z tych nie puszących się i kręcących.

Szczotka posiada dwustopniową regulację temperatury , dzięki czemu każdy może dopasować intensywność do swoich potrzeb. Jest bardzo prosta w obsłudze, poręczna. Na początku bałam się, że poparzę się nią przypadkowo, ale obawy były nieuzasadnione, bo te "igiełki" są tak ułożone, że nie da się poparzyć sobie twarzy ani skóry głowy :).

Polecam całym sercem. Kupiłam na promocji w Media Expert i nie zamienię na żadną inną <3.

Czas na zmiany! Szczotka zastąpiła prostownicę ♡

Szczotka ma dwa stopnie regulacji temperatury więc nie nagrzewa się do takich temperatur jak klasyczna prostownica i nie niszczy włosów! Zakochałam się we fakcie, że tym urządzeniem nie poparzysz sobie dłoni! Moje prostowania zawsze kończyły się tragicznie... Kolejny plus - szybko się nagrzewa i szybko stygnie. Forma szczotki to świetny pomysł, bo czesząc włosy od razu je prostujemy. Dzięki szczotce uzyskuję efekt prostych ale nie "ulizanych" czy przetłuszczonych włosów. Mam długie włosy za ramiona ale cienkie więc efekt przyklapniętych prostych włosów często mnie denerwował podaczas prostowania klasyczną prostownicą... Szczotka ma dosyć długi kabel, spokojnie wystarczy do użytku w łazience. Myślę, że każda z Was powinna koniecznie spróbować sama! Ja osobiście jestem zakochana w tej wygodzie użytkowania i w efekcie pięknych, prostych i nadal mających objętość włosach! Polecam, dla mnie produkt na 5+

Rewelacyjny produkt, idealna alternatywa dla prostownicy nie zamienię na nic innego!

Moje grube, gęste i dość sztywne włosy są bardzo wymagające. Z natury są lekko falowane, szczególnie u nasady aż do połowy długości, by na samych końcach być proste. No cóż gdybym je tylko wysuszyła i pozostawiła tak jak są, wyglądałoby to mało ciekawie. Dlatego też, od kilkunastu dobrych lat jestem wierna prostownicy do włosów, która służy mi co 2 dzień. Próbowałam różnych fryzur, kręcenia, wałków jednak to w prostych włosach czuje się najlepiej i to taką fryzurę powielam od lat.

Jakiś czas temu miałam niezwykłą okazje by przetestować właśnie tą, termiczną szczotkę prostującą. Szczerze? Byłam pełna sceptycyzmu no bo przecież co jak nie prostownica wyprostuje włosy najlepiej. Jak się później okazało produkt zrobił na mnie niesamowite wrażenie, ale o tym zaraz.

Szczotka jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze. Ma prosty, poręczny wygląd i tylko jeden przycisk, który przesuwamy ku górze by ustawić stopień grzania (a do wyboru są 2- 170' oraz 200') i tym samym włączyć szczotkę. Wygląd szczotki bardzo prosty, minimalistyczny, ma wszystko czego potrzeba. Bez żadnych ceregieli, patrząc na szczotkę wszystko wygląda ładnie i tak jak potrzeba. To co ma dla mnie znaczenie i okazało się dużym plusem tej szczotki jest szeroka i dość duża powierzchnia prostująca. Gęsto utkane ząbki chwycą każdy włosy i efekt prostowania jest dużo szybszy. Szczotka jak informuje producent wyposażona została także w technologię ThermoProtect, która chroni i zabezpiecza włosy przed uszkodzeniem.

Jeśli chodzi o moje wrażenia i efekty to z ręką na sercu przyznaje, że są wyłącznie pozytywne. Sięgam po nią kilka razy w tygodniu i zawsze jestem zadowolona z efektu. Włosy są wyprostowane w dużo krótszym czasie niż prostownicą i efekt jest naturalniejszy i nie tak oklapnięty jak w przypadku prostownicy. Dotychczas prostując włosy, rozdzielałam pasmo po paśmie, starając się aby nie były za duże żeby prostownica dała radę a dodatkowo po prostowaniu pasma, przeczesywałam włosy grzebieniem. Tutaj jest 2 razy mniej pracy, bo wysuszone suszarką włosy, po prostu rozczesuję tą szczotką. Ta szczotka totalnie zrewolucjonizowała stylizacje moich włosów, zabieram się teraz za to z przyjemnością i bezwzględnie z korzyścią dla moich włosów, ponieważ nie są już tak zniszczone i suche jak po używaniu prostownicy. Efekt prostowania z tą szczotką jest jak wspomniałam nieco naturalniejszy, włosy zachowują puszystość, są miękkie, bez strąków a szczotka pozostawia lśniącą tafle na włosach. Spodziewałam się dobrych efektów stosowania tej szczotki już po pierwszych chwilach jej użycia, jednak teraz nie zamieniłabym jej na nic innego, jest super! Polecam z całego serca!