Carefree, Chusteczki do higieny intymnej

Carefree, Chusteczki do higieny intymnej

Pojemność 20 szt

Chusteczki do całodziennej pielęgnacji intymnych części ciała. Oczyszczają dokładnie i delikatnie pomagając zawsze czuć się świeżo. Zawierają ekstrakt z rumianku, znanego z właściwości kojących dla skóry. Współgrają z naturalnym pH intymnych części ciała. Nie zawieraj alkoholu.

Cena: 12zł/ 20 sztuk

Fajne, ale za drogie

Chusteczki są bardzo dobrze nawilżone. Można powiedzieć, że aż za bardzo. Pozostawiają skórę bardzo mokrą, co nie do końca mi osobiście odpowiada. Świetnie pachną. Sprawdzają się także i do oczyszczania innych partii ciała. Nie wywołują żadnych podrażnień. Chusteczki mają świetną jakość. Cena pozostawia wiele do życzenia. Są to bardzo dobre chusteczki, ale nie warte takich pieniędzy.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

uwielbiam

Mam obsesję na punkcie ciągłego utrzymywania swoich okolic intymnych w czystości i ładnym zapachu.
Nienawidzę potu, stanów bakteryjnych czy czegokolwiek innego, co zaburzyłoby naturalny zapach wydzielający się stamtąd. A że do potliwości i naruszenia naturalnej flory bakteryjnej mam regularnie skłonności, to potrzebuję czegoś mocnego, by temu przeciwdziałać.

Chusteczki są bardzo mokre i konkretnie nasączone substancjami pachnącymi jak aloes. Uwielbiam aloes, dlatego potraktowanie okolic intymnych tym zapachem jest najlepszy, jaki mogłam sobie wymarzyć.
Gdy jestem gdzieś, gdzie dużo się ruszam i potrzebuję odświeżenia, sięgam po te chusteczki. Myją bardzo dobrze, pozostawiają skórę mokrą, fakt, ale ponieważ używam wkładek z Carefree również aloesowych, to jak zapach się wchłonie w nie, to potęguje moje poczucie estetyki.
Jedna chusteczka spokojnie starczyłaby na dwa przemycia.
Byłyby moim KWC, gdyby nie to, że kosztują dużo i gdybym chciała stosować je codziennie, cena taka zaczęłaby mi bardzo przeszkadzać.
Poza tym, mają dość ładne opakowanie, mogę je raczej kupić w każdej aptece, nie zasychają w opakowaniu.

Używam tego produktu od: czterech lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Ja je polubiłam

Te chusteczki są dla mnie niezastąpione w podróży.

Są bardzo mocno nasączone, wręcz się pienią - dlatego dobrze myją. Można się nimi umyć w niekomfortowych warunkach.
Fakt, że skórę pozostawiają mokrą, dlatego warto też mieć suche zwykłe chusteczki.

Nie podrażniają wrażliwych miejsc.

Gwiazdkę odejmuję za beznadziejne opakowanie - chusteczki bardzo szybko wysychają.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

takie sobie

Nie były najgorsze, ale są o wiele lepsze dlatego też nie kupię ich ponownie ;)

- cena zbyt wygórowana
+ przyjemny zapach
- mały rozmiar chusteczki
- średnio nasączone
- szybko wyschły
+ wygodne, ładne opakowanie

Więcej minusów niż plusów ;)

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jedyne, ktore myją

Tak jak w podsumowaniu- jezeli jestem w podrozy, nie mam mozliwosci wziac prysznica, to te chusteczki sa jedynym produktem, ktory UMYJE, a nie tylko odswiezy skore...

Uwielbiam, wprost przepadam za ich zapachem. Jest piekny :) Chusteczki sa naprawde solidnie nasaczone, nawet do tego stopnia, ze robi sie na nich taka mala pianka :) Jedna chusteczka wystarczy na naprawde dokladne wymycie calego obszaru :D potem wystarczy tylko delikatnie oszuszyc skore, np papierem toaletowym. I czuje sie niemal jak po skorzystaniu z bidetu.

A gwiazdke odejmuje za niestety nieszczelne, fatalne wrecz opakowanie, ktore odkleja sie juz od pierwszego uzycia :(

Poza tym- jest bomba :)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

nie opłaca się

Chusteczki może i okej, są dobrze nasączone, zmywają jak trzeba, nie podrazniają, są miękkie, chłonne... ale 20 szt za ponad 10 zł, to moim zdaniem zbyt duży wydatek, jeśli na rynku są odpowiedniki dużo tańsze i z tym samym efektem?
Jest jeszcze 1 minus - opakowanie nieszczelne. Przylepiec szybko się psuje i chusteczki wysychają.
W sumie nie polecam

Używam tego produktu od: tydzień

przyzwoite

Używam chusteczek do higieny intymnej zawsze gdy jestem w podróży, te chusteczki sprawdziły się średnio, ciężko im coś konkretnego wytknąć a jednocześnie ciężko wskazać plusy.
-na pewno nie uczulają mnie i nie wywołują podrażnień
-ale nie czuję się zbyt komfortowo po ich użyciu
-biorąc pod uwagę cenę, można znaleść tańsze i lepsze

Używam tego produktu od:5 miesięcy

Czegoś im brakuje...

Chusteczki dobrze odświeżają, nie podrażniają. Są wygodne w użyciu. Jest jedno małe ale - opakowanie. Chusteczek jest 20, nie zużyłam jeszcze połowy a opakowanie już się odkleja. Szkoda, że nie można ich spłukać w toalecie tak jak chusteczek cleanic.

Edit: O dziwo, po czasie opakowanie dobrze się klei ;) Może przez to, że jakiś czas nie było otwierane.

Edit2: Chusteczki wyschły, chyba lepiej żeby było mniej w opakowaniu. Znam lepsze chusteczki.

Używałam też tych chusteczek z aloesem i niczym się nie różnią od tej wersji.

Używam tego produktu od:miesiąc

Kiepskie

Nie podoba mi się opakowanie, w dodatku łatwo się otwiera, a po jakimś czasie nie chce się już zakleić.
Zapach ok., wilgotność też.
Mam zastrzeżenia co do miękkości - jakieś cienkie się wydają i szorstkawe, oraz oczyszczania - kiepsko im to wychodzi podczas miesiączki.

Raczej do rąk, a nie okolic intymnych.

Używam tego produktu od: kiedyś

zbyt mokre

Chusteczki dobrze czyszczą i odświeżają, do tego bardzo ładnie pachną. Nie podrażniają, nie szczypią, nie uczulają. Ale dla mnie mają jeden minus-są zbyt wilgotne, za bardzo nasączone. Po ich zastosowaniu musiałam "wysuszyć się" chusteczkami higienicznymi. A przecież chodzi tu o to, aby szybko się odświeżyć a nie czekać aż się po nich wyschnie lub dodatkowo, tak jak wyżej napisałam, "suszyć się".
Dodam jeszcze, że opakowanie jest bardzo nietrwałe. Przylepiec nasiąka od zbyt mokrych chusteczek i całkiem odpada... :yyyy:

Na szczęście znalazłam chusteczki, które odpowiadają moim wymaganiom- dlatego tych więcej nie kupię :)

Używam tego produktu od: 3 mies

polecam :)

Całkiem niezly.. ;)
odswieza w bardzo szybki sposob.Nie szczypie nie piecze ani nic podobnego.
Idealnie sprawdza sie na podroże oraz w pracy (i nie tylko na czas okresu;))

Używam tego produktu od:jakiegos czasu

fajne:)

chusteczki są naprawdę fajne, dobrze je mieć przy sobie- niewielkie opakowanie, mieści się w torebce; odświeżają, mają bardzo miły zapach, nie podrażniają. Jednak uważam, że cena jest troche wygórowana, znam chusteczki, które są tańsze a równie dobre więc z reguły wybieram te tańsze.

Używam tego produktu od:kilka tygodni