Biotique, Bio Pineapple Oil Control Foaming Face Wash (Bio żel do mycia twarzy z ananasem do cery tłustej i mieszanej)

Żel do mycia twarzy przeznaczony do regulowania wydzielania sebum. Ochrona przed wypryskami i zatkanymi porami. Oczyszczający żelowy olejek świetnie pieniący się w 100% jest pozbawiony mydła. Kompozycja z ekstraktami z ananasa, liści neem, rośliny Euphorbia i olejku goździkowego, który zmywa makijaż, oczyszcza pory i cerę. Zawiera takie składniki jak: Gandhak (siarka), Neem (Melia azadirachta), Chhoti Duddhi (Ephorbia thymofolia), Anany (kosmos ananasa), olej Lavang (Caryophyllus aromaticus), baza balsamiczna Q.S.

>100ml
oczyszczające
bez parabenów
w tubie
żel

Naturalny i skuteczny

Biotique to firma prezentująca kosmetyki stworzone na zasadach naturalnej medycyny ajurwedyjskiej. Wykorzystuje bogactwo świata roślin, ziół, kwiatów o dobroczynnym wpływie na skórę, cerę i włosy.Produkty te są w 100% naturalne, bez szkodliwych składników chemicznych i konserwantów. Nie są testowane na zwierzętach, a ich opakowania są przyjazne dla środowiska.
Na produkt natrafiłam podczas zakupów w internecie i wiem, że w powszechnie znanych drogeriach nie jest dostępny. Ewentualnie można go szukać w stacjonarnych sklepach z naturalnymi kosmetykami.
Produkty do mycia twarzy mają szczególne miejsce w mojej pielęgnacji, ponieważ mam cerę mieszaną ze skłonnością do świecenia się w strefie T oraz wągry. Naturalne produkty są bardzo bliskie mojemu sercu, bo bardzo dobrze się u mnie sprawdzają,dlatego zdecydowałam się na ten zakup.
Kosmetyk znajduje się w szerokiej tubce z miękkiego plastiku.Opakowanie zachowane jest w jasnej kolorystyce przez które widać poziom zawartości. Dodatkowo na przodzie widoczna jest grafika ananasa nawiązująca do składu.Nie zawiera mydła tylko kompozycję z ekstraktem z ananasa, liści neem, rośliny euphorbia i olejku goździkowego.Zielona nakrętka na zatrzask pozwala na postawienie żelu w pionie.Na tubce widać tylko napisy w obcym języku.
Opakowanie nie sprawia żadnego problemu, łatwo wydobyć żel do ostatniej 'kropli' przez przecięcie tworzywa.Za każdym razem dozuje się wystarczającą ilość bez marnowania.
Kosmetyk ma żółto - perłową barwę oraz lejącą, ale półgęstą konsystencję. Podczas użycia lekko się pieni.Charakteryzuje się świeżym, aromatycznym zapachem, który określam jako owocowo-ziołowy. Po umyciu jednak szybko się ulatnia.
Myję nim twarz dwa razy dziennie. Rano jako pierwszy etap oczyszczania i wieczorem. Choć producent proponuje nim zmywać makijaż to ja używam go już po demakijażu, żeby pozbyć się ewentualnych resztek.
Kosmetyk jest po prostu świetny. Nie wysusza naskórka, delikatnie oczyszcza, koi i odblokowuje zatkane pory.Cera jest dłużej świeża, promienna i wygładzona. Pojawia się coraz mniej wągrów i trądziku.Brak uczulenia.
Wystarcza na długi czas, a cena nie przewyższa jakości.
Mój HIT!