Cien, Food For Skin, Żel-peeling do mycia twarzy

Cien, Food For Skin, Żel-peeling do mycia twarzy

Żel-peeling do mycia twarzy - wygładzenie z kokosem min 95% składników pochodzenia naturalnego - skóra normalna, tłusta i mieszana.
Głęboko oczyszcza i złuszcza. Usuwa zaskórniki, odblokowuje pory i zmniejsza ich widoczność. Wygładza niedoskonałości. Redukuje nadmiar sebum i zapobiega błyszczeniu się skóry. Pozostawia uczucie świeżości.
Nie zawiera mydła, nie pozostawia uczucia ściągniętej skóry, beztłuszczowy.

złuszczające, oczyszczające
w tubie
żel
>100ml

Raczej nie

Żel kupiłam razem z zieloną wersja- tą ustawiłam pod prysznicem. Mimo wszystko nawet pod nim strasznie ciężko zmyć te drobinki peelingujace, które mam wrażenie są jakieś takie śliskie i nawet delikatnie mnie nie drapią- pamiętam inne z żelów tołpowych.
Na dodatek szczypie mnie po nim skóra twarzy, więc szybko zmywam i biegnę nałożyć krem, bo uczucie na buzi zostawia bardzo nieprzyjemne.
Opakowanie niby ładne, ale produkt wylewa się z opakowania i wszystko jest na zamknięciu, które już prawie się nie zamyka.
Nie polecam. Nie kupię ponownie. Wolę zielonego brata :)

Świetny

Co tu dużo mówić, żel - peeling
Dobrze oczyszcza skórę, zawsze mam z tym problem bo mam cerę mieszana i ciężko mi znaleźć produkty które oczyszcza moja skórę, ten świetnie się sprawdza. Używam różnych produktów firmy cien i sprawdzają się naprawdę świetnie, mogę polecić.

Łagodność za grosze

Dobry kosmetyk bez SLS do tego vege i za grosze. Konsystencja przyjemna, produkt bez zbędnych barwników czy nadmiaru dodatków zapachowych. Oczyszcza łagodnie, nie drażni oczu. Robi co do niego należy i za śmieszne pieniądze jakie kosztował, na pewno kupię go ponownie.

Vege

Konsystencja żelu jest typowa dla tego typu produktów, nie jest ani leista ani za gęsta. Kosmetyk zawiera drobinki dzięki, którym doskonale możemy oczyścić twarz z wszelkich zanieczyszczeń. Produkt świetnie radzi sobie ze zmyciem ciężkiego makijażu, skóra nie jest po nim napięta i ściągnięta. Po umyciu twarzy żelem twarz staje się miekka i gładka.