Garnier, SkinActive, Fresh Vitamin C Shot, Fresh-Mix Tissue Mask (Maska w płachcie z witaminą C)

Zobacz oferty

douglas.pl
Średnia ocena: 3.16/5

wasserman.eu

zobacz więcej ofertzwiń

Maska z tkaniny Garnier SkinActive Fresh VitaminC jest oparta na nowej technologii łączącej: nawilżającą esencję z witaminą C i oddzielną, suchą płachtę. Należy samodzielnie nasączyć tkaninę emulsją i cieszyć się nawilżeniem skóry. Po 15 minutach skóra jest intensywnie nawilżona, wygląda na pełną energii, bardziej rozświetloną i promienną.

Struktura
lekkie
<50ml
w saszetce

Super maseczka. Uważam że to świetna sprawa nasączać plachte esencja tuż przed użyciem. Było to dość łatwe, wystarczyło ją jakby przepchać do saszetki z plachta. Maseczka mylą bogato nasączona. Jest ona dobrze skrojona, nie zsuwala się z twarzy i dala efekt wow. Skóra była odświeżona, promienna, świetlista. Napewno się jeszcze spotkamy z tą maseczka.

chyba najlepsza jaką miałam

Używając tej maseczki można się poczuć jak mały chemik, jakbyśmy same tworzyły miksturę na maseczkę. Naprawdę świetna zabawa. Taki gadżet w domowym SPA. Przechodząc do działania maseczki z Witaminą C to szczerze byłam zaskoczona jak świetnie sobie poradziła. Skóra po jej użyciu była napięta i widocznie nawilżona. Dodatkowo twarz była rozświetlona, rozjaśniona i pełna energii. Jakby od środka dotleniona. Wszelkie oznaki zmęczenia zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Twarz już nie była poszarzała, a pełna blasku i pobudzona. Wszystkie zapewnienia producenta zobaczyłam na swojej twarzy, co pozytywnie mnie zaskoczyło. Nie spodziewałam się aż tak widocznego efektu. Idealne rozwiązanie przed większym wyjściem, kiedy potrzebujemy tchnąć w naszą cerę trochę promiennej energii. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak widocznym efektem. Dodatkowo maseczka poprzez swoją innowacyjną formę jest świetnie nasączona. Płynu jest tak dużo w opakowaniu, że po połączeniu tkanina świetnie przylega to twarzy i nie ślizga się. Jest przez to bardzo komfortowa w użytkowaniu. Ja zrobiłam już zapas tej maseczki, żeby zawsze mieć pod ręką, a moje przyjaciółki poszły w moje ślady. Z pewnością jest to mój KWC.

bardzo duże rozczarowanie

W opakowaniu jest załączone serum i płachta do namoczenia. Otwarcie "przegródki" między serum a płachtą jest problematyczne. Po otwarciu "przegródki" płachta powinna poleżeć jakiś czas namoczona w serum. Niestety płachta żle absorbuje serum i bardzo dużo produktu pozostaje w opakowaniu. Spokojnie można zapełnić jakąś buteleczkę i wykorzystać na później (mi pozostało około 15 ml płynu). Płachta źle przylega do twarzy (trzeba ją docinać), bardzo dużo produktu ścieka z niej w trakcie nakładania. Musiałam wyciskać maseczkę z płynu. Po odczekaniu 15 minut, maseczka jest nadal mokra co wskazuje na średnie wchłanianie w skórę. Skóra po ściągnięciu maseczki jest lepka, napięta, podrażniona. Po użyciu maseczki wysypało moją skórę.
Również płyn spróbowałam nałożyć jako serum. Działanie produkt nie wchłania się w skórę tylko tworzy na niej lepką warstwę. Efekt podobny czyli skóra jest lepka, napięta, podrażniona, przesuszona i skłonna do wyprysków. Serum pozostawia na skórze bardzo brzydki zapach.

Super!

Maska pięknie rozświetla i odżywia skórę, dobrze się nosi i nie zjeżdża, nawet podczas chodzenia. Jedyny minus to dla mnie potrzeba połączenia materiału z produktem- wolę jak jest to już gotowe, ale to już tylko moje preferencje :)

Używa produktu od: próbka

Maska godna uwagi

Skuszona dobra cena kupiłam zestaw 4 różnych masek od Garnier i w niej tyła maska z Wit C
W opakowaniu znajdziemy sucha maskę oraz płyn, należy samodzielnie nasączyć maseczkę.
Po dokładnym nasączeniu maski zostało mi płynu dość dużo w opakowaniu i spokojnie starczyło by na jeszcze jedną aplikacje.
Po nałożeniu na twarz czuć bardzo przyjemny delikatny zapach oraz kojący chłód na twarzy. Po 15 min możemy ściągnąć a pozostałość wytrzeć płatkiem kosmetycznym.
Moja twarz została fajnie nawilżona czego akurat jej teraz ogromnie brakuje. Pozostała fajna tłustawa konsystencja która szybko się wchłonęła w skórę. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne i na pewno jeszcze nie raz kupię ta maskę.

UWIELBIAM

Jest to jedna z niewielu masek po której użyciu od razu widać efekty. Skóra jest rozjaśniona, promienna. Forma "podania" maski bardzo przyjemna, chociaż trzeba nabrać wprawy aby z łatwością przelać płyn do maski. Fajny bajer. Maskę używam przed większymi wyjściami.

Najlepsza maseczka

Maseczka świetnie nawilża moją buzię oraz dodaje jej niezwykłej miękkości. Jest moją ulubioną maseczką do której ciągle wracam. Wypróbowałam wiele drogeryjnych maseczek, ale po żadnej nie miałam tak natychmiastowych i zauważalnych efektów. Kształt maseczki dopasowuje się do mojej twarzy i nie występuje sytuacja w której maseczka "zjeżdża" z twarzy.
Bardzo polecam!

przyszedł czas i na nią

Maseczka czekała ponad pół roku w szufladzie na swój moment. Po doświadczeniach z niebieską wersją, nie miałem ochoty na testowanie tej wersji.

Do zakupu na pewno każdego zachęca możliwość samodzielnego połączenia esencji z płachtą, taki gadżet, który nie ma żadnego znaczenia.

W opakowaniu esencji jest moim za dużo. Materiał, z którego zrobiona jest płachta nie nasiąka nią tak dobrze. Konsystencja esencji sprawia, że nie wchłania się też szybko w skórę, po 20 min płachta nadal jest mokra, a uczucie na twarzy coraz mniej przyjemne.

Po zdjęciu trzeba trochę się namachać, żeby wszystko dobrze się rozprowadziło i wchłonęło. Jedyny efekt jaki daje ta maseczka, to efekt oblepienia skóry, który imituje nawilżenie. Co do rozświetlenia, czy rozjaśnienia skóry, ciężko jest się wypowiedzieć.

Bardzo duża lepkość twarzy

Maskę samemu się nasącza bardzo dużą ilością płynu. Jest to bardzo proste i nie sprawia problemu. Płachta nie jest w stanie wchłonąć całości, resztę można wykorzystać do nawilżenia całego dekoltu i szyi. Płachta jest idealnie wycięta, jest delikatna i cienka, jak się ją dobrze nałoży, jest niemal niewidoczna na twarzy. Po 15-20 min twarz jest nawilżona, rozświetlona, ale też bardzo lepka. Po kolejnych kilkunastu minutach, a nawet kilku godzinach lepkość nie mija i to jest niestety minus tej maski. Być może dla suchej skóry będzie idealna, jak dla skóry mieszanej chyba jest zbyt ciężka.

Shot z niezłą dawką wit. C

Maskę tę stosowałam głównie mieszkając w Niemczech, gdzie w sklepach typu Action mogłam ją kupić za 89 centów. Jak na tego typu maskę, zawartość witaminy C jest niezła i faktycznie może coś doraźnie zdziałać.
Samo zastosowanie i opakowanie maski bardzo mi się podoba, bowiem płachta jest oddzielona od płynu i trzeba ją samodzielnie nawilżyć. Mi zawsze pozostawało dość sporo samego płynu i wcierałam go sobie jeszcze w twarz przez kilka kolejnych dni.
Najbardziej widoczny efekt to rozświetlenie cery, lekkie nawilżenie, jakby dodanie jej energii i pozbawienie szarości.
Będę wracać, ale wiedząc ile kosztowała w Niemczech, trochę szkoda wydać mi na nią w Pl 13zł.

Używa produktu od: próbka

Mega fajna

Osobiście mi bardzo przypadła do gustu. Po maseczce cera jest niesamowicie gładka i delikatna, ale moja cera uwielbia wszystko co ma witaminę C. Maska ma przyjemny zapach, zawiera bardzo dużo płynu oraz posiada odpowiednio wycięty kształt, dzięki czemu dobrze przylega do skóry.

Smutek i susza

Naczytałam się jaka to fajna maska. A tutaj niespodzianka, podrażnienie i walka o skórę. Ale od początku.
Sprawdzony skład, płachta jest, płyn do niej samemu się zalewa płachtę. Miałam pewne trudności z obsługą, ale dałam radę. Ucieszyłam się, że płynu jest tak wiele, że będę mogła jeszcze drugi raz zrobić (oglądałam na YT, że niektórzy tak robią). Nałożyłam, wygładziłam, trochę za małe otwory na oczy i usta, ale jakoś ułożyłam. I postanowiłam w te 15 minut ogarnąć kolację. Pod koniec tego czasu, zaczęła się jazda, swędzenie w okolicy oczu, podrażnienie policzków i czoła. Zdjęłam maseczkę i moja twarz się lepiła, postanowiłam poczekać parę minut za nim zmyłam. Lepkość zamieniła się w kamień, chłopak pytał czy jest po terminie, niestety ma dobry czas użycia. Dwa nawilżenia później, dwa dni później do tej pory schodzi mi skóra z moich wrażliwych fragmentów twarzy. Ta maseczka nie nawilża, podrażnia suchą i wrażliwą skórę.

Witamina C dobra na wszystko

Maseczka jest inna niż pozostałe. Bardzo podoba mi się pomysł samodzielnego łączenia dwóch części maseczki, aby płyn mógł pokryć płachtę. Mamy wtedy pewność, że płachta jest dobrze pokryta emulsją i zadziała jak najlepiej :)

Płachta jest odpowiednio nawilżona i świetnie wyprofilowana. Otwory na usta i oczy są dobrze wykrojone. Maska dobrze się trzyma na twarzy, nie zsuwa się, nie odkleja. Ma ładny delikatny zapach, po pewnym czasie niewyczuwalny.

Po ściągnięciu płachty zgodnie z zaleceniami producenta, resztę produktu zmyłam wacikiem. Na opakowaniu napisane jest, że można również wklepać pozostałą emusję, jednak moja twarz i tak już dość intensywnie kleiła się. Dlatego zmyłam pozostałość wacikiem.

Skóra twarzy po maseczce była niesamowicie gładka, koloryt wyrównany, nawilżona i odżywiona. Rozszerzone pory, które niestety mam, były dużo mniej widoczne. Skora glaska i tak mila w dotyku, że nie mogłam przestać jej dotykać :) Myślę, że przy regularnym stosowaniu, maseczka przyniosłaby naprawdę spektakularne rezultaty.

Jedynym minusem może być cena, jednak kupiłam ją i jej siostrę na promocji w Superpharm -50% na całą markę Garnier. :)