Schwarzkopf, Diadem, Ansatzset (Farba na odrosty)

Schwarzkopf, Diadem, Ansatzset (Farba na odrosty)

Pozbądź się odrostów w szybki i łatwy sposób, osiągniesz to w zaledwie 10 minut bez wychodzenia z domu. Farba na odrosty wzbogacona o olejek posiada formule adaptacyjną i pasuje do wszystkich farb koloryzujących. Znakomicie niweluje odrosty, stopniując kolor. Dzięki czemu odrosty stapiają się harmonijne z resztą włosów, bez względu na użyta uprzednio farbę i odcień! Farba na odrosty pasuje do wszystkich kolorów i jest dostępna w kilu wariantach. blond, jasnobrązowy z jasnobrązowego, jasny blond, jasny brąz, ciemny brąz, czerń . Ponadto do zastawu dołączona jest miseczka i pędzelek, co ułatwia aplikację

farby
koloryzujące, odświeżenie koloru, pokrycie siwych włosów
w saszetce, w butelce
płyn
Trwałość
długotrwałe

Zlikwiduj odrosty w 10 minut dzięki unikalnej formule adaptacyjnej współgrającej z każda farbą

Pierwszy raz kupiłam farbę pomiedzy, jedną a drugą wizytą koloryzacyjną u fryzjera. Skuszona łatwością aplikacji i sloganem reklamowym wychwalającym unikalną formułę, która zaadoptuje sie do każdej farby. Nawet do tej z salonu fryzjerskiego ! Farby nadaje sie na każde włosy i kryjącej siwiznę. I co ważne - likwidującej odrosty w 10 minut ! Pomyślałam wooow. Marka znana, a cena ok. To zaoszczędzę pieniądze i kupię. Do wyboru mamy kilka wersji kolorystycznych. Co ułatwia spasowanie koloru. Mi podpasował jasny brąz. Oceniając sam skład to farba jest wzbogacona olejem. I gliceryna przyda sie włosom i skórze, gdyż jest to farba amonowa !
Techniczne sprawy : Pudełko zgrabne, jest miseczka, mini pędzelek na odrosty, rękawiczki. Płyn trzeba wymieszać z pastą w miseczce. I choć produktu po wymieszaniu nie jest specjalnie jakoś duzo, to na pokrycie odrostów w zupełności wystarczy ! Aplikacja jest łatwa. A pędzelek nawet się przydaje - choć trochę za mały jednak jest.
Aplikacja błysk : Nakładamy farbę, a po 10 minutach zmywamy, a odrosty wooow są zlikwidowane !
Faktycznie formuła spasowała sie z moim naturalnym kolorem włosów i zaadoptowała również do farby fryzjerskiej, która miałam już wcześniej na włosach! Likwidacja odrostów wyszła całkiem estetycznie. Przejście było łagodne i ledwo widocznie. Lekko jaśniejsze hmmm w takiej tonacji ciepłego, lekkiego brązu. Było trochę jaśniejszego niz zazwyczaj rozjaśnia mi słonce. Innowacyjna metoda tj : skład pozwalający na dostosowanie się do koloru bez względu na kolor, który był wcześniej nakładany na włosy działa ! Faktycznie jakoś ten preparat znalazł ten odcień i zniwelował "schodki "kolorystyczne, bez żółci kurczakowej !!!!
Kondycja włosów "po" była naprawdę znośna - był lekki przesusz, ale o dziwo włosy zbytnio nie ucierpiały. Rozjaśniacz nie spalił ich, a wiec nie odpadły i nie wykruszyły sie. Zaś przesusz no cóż - wymagał zastosowania programu naprawczego. Jednorazowe położenie odżywki na nie wiele sie zda. Potrzebna jest tutaj systematyczność i czas !
Niestety rozjaśnianie nigdy nie jest obojętne. Zwłaszcza gdy rozjaśniamy włosy już rozjaśnione, a likwidując odrosty zawsze zejdziemy niżej i rozjaśnimy, to co już było masakrowane rozjaśniaczem !
Podsumowując : czy kupiłabym ten produkt jeszcze raz, hmm akurat w tym wypadku spełnił swoje zadanie - wiec tak ! Co wiecej kupiła go ponownie, by zamaskować odrosty przy baleyage ! Niemniej jednak czy akurat, ta farba jest jedyną w swoim rodzaju, aby zrobić odrosty. Coż, myślę ze nie. Spokojnie znajdziemy na rynku inne farby tego typu. Nie zrobimy tego jednak tak szybko - zaledwie w 10 minut. Poza tym faktycznie produkt działa zgodnie i wg zapewnień producenta tj : szybko i łatwo pozbywamy sie odrostów, Serio jest to w zaledwie 10 minut ! Formuła adaptacyjna działa - dostosowuje sie faktycznie do odcienia będącego już na włosach i rodzaju farby,( nawet tej salonowej ) a także koloru twoich włosów . Odrosty sa zniwelowane harmonijnie. Kolor wystopniowany estetycznie. Wiec ja jestem na tak i sięgam po ten produkt pomimo amoniaku !