Pure Papayacare, Papaya Renew Cream (Krem z papają na blizny i rozstępy)

Pure Papayacare, Papaya Renew Cream (Krem z papają na blizny i rozstępy)

Krem na bazie naturalnych składników pomaga zmniejszyć widoczność blizn i rozstępów, dodatkowo poprawiając elastyczność i nawilżenie skóry. Zawiera bogaty w witaminę C i unikalne enzymy ekstrakt z papai, który delikatnie złuszcza martwy naskórek oraz wspomaga regenerację skóry. Lekka formuła kremu szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu na skórze.

Kluczowe składniki kremu:

Gotu Kola - łagodzi stany zapalne, wspomaga produkcję kolagenu typu I, hamuje akumulację tkanki bliznowatej, minimalizuje powstawanie blizn;
Olej tamanu - przyspiesza gojenie i wspiera proces odnowy naskórka;
Rumianek - działa kojąco i łagodząco;
Olej makadamia, olej z dzikiej róży, olej migdałowy - głęboko nawilżają skórę i chronią ją przed utratą wilgoci, bogate w witaminę E i kwasy tłuszczowe, wspierają proces regeneracji naskórka.
Produkt w 100% naturalny. Kosmetyk wegański.

Papaja - owoc pełen zdrowia

Owoce papai są bogatym źródłem witaminy C, minerałów i enzymów, m.in. papainy, która działa jak delikatny peeling. Do produkcji kosmetyków P’URE użyto całych owoców papai, wyłącznie z upraw organicznych w tropikalnych regionach Queensland (Australia).

Jakość potwierdzona certyfikatem Natrue.

Prosto z natury

Linia kosmetyków P’URE Papaya Care została opracowana przez naturopatów, poszukujących naturalnej, skutecznej alternatywy dla kosmetyków zawierających olej mineralny i inne substancje uzyskiwane z ropy naftowej. Kosmetyki P'URE to kompozycje wysokiej jakości składników, dobranych tak, aby efektywnie pomagać w walce o zdrową i piękną skórę.

Kosmetyki P'URE Papayacare nie zawierają:

50 - 100ml
Skóra
normalna

Zdecydowanie przepłaciłam

Krem ma specyficzny zapach, dla mnie osobiście śmierdzi, ale to kwestia gustu. Konsystencja jest raczej bardziej lejąca niż gęsta. Wchłania się szybko. Na całe szczęście po wchłonięcia nie czuć już zapachu. Niestety jest mało wydajny i opakowanie starczyło mi na około półtora miesiąca. I teraz meritum czyli działanie. Oprócz nawilżenia nie zauważyłam obiecanego efektu splycenia czy wybielenia a już zmniejszenia widocznosci rozstępów tym bardziej. Jestem zawiedziona bo krem nie jest tani a działanie jest żadne. Niestety nie polecam.