Mydło Stacja, Hydrolat malinowy

Mydło Stacja, Hydrolat malinowy

Hydrolat malinowy jest pozyskiwany z owoców maliny „Rubus idaeus”. Posiada doskonałe właściwości przeciwstarzeniowe i wygładzające skórę oraz nawilżające i tonizujące. Ponadto hydrolat działa ochronnie na skórę, regeneruje ją, łagodzi podrażnienia oraz działa przeciwzapalnie. Jego działanie rewitalizujące oraz tonizujące przyczyniają się do poprawy kondycji oraz kolorytu skóry. Jedną z najważniejszych cech tego produktu jest to, że regularnie stosowany widocznie zwiększa elastyczność i jędrność skóry.

Hydrolat z malin doskonale sprawdza się jako tonik do twarzy, zwłaszcza po wieczornym demakijażu i przy porannej pielęgnacji- przed makijażem. W ciepłe, letnie dni polecamy go również jako odświeżającą mgiełkę do całego ciała. Polecamy go szczególnie skórze bardzo wysuszonej!

Polecany dla cery:
suchej i zniszczonej
dojrzałej
wrażliwej,
trądzikowej

• Concentrated Raspberry Hydrolate (Rubus Ideaus)

HIT!

Hydrolaty stały się ostatnio modne jako takie nałożenie przed makijażem.
Według procenta produkt ten ma nawilżyć zmęczoną skórę, tonizować, działać przeciwstarzeniowo i regenerująco itd.
Moim zdaniem tak jest! uwielbiam ten produkt. Stosuje regularnie kilka razy na dzień.
Widzę różnicę przed stosowaniem tego produktu a stanem mojej cery w tym momencie.
Używam go po każdym oczyszczaniu twarzy, demakijażu jak i również przed makijażem. Hydrolat cudownie przygotowuje skórę przed nałożeniem dalszej pielęgnacji jak i również makijażu.
Skóra po nim się nie klei.
Pory są widocznie zmniejszone, skóra jest odświeżona taka delikatna.
Miałam problem z podrażnieniem. Wystarczyło, że mąż dał mi buziaka w policzek a już moja skóra dosłownie płonęła. Odkąd używam tego produktu problem zniknął :)))
Na plus opakowanie szklane z atomizerem, który się nie zacina! A zawsze mam z tym problem.
A ten zapach malin! Musicie się sami przekonać, że ten produkt to cudo!