Johnson`s, Soft and Energise Body Wash with Watermelon and Rose (Żel pod prysznic `Arbuz i róża`)

Żel pod prysznic o zapachu arbuza i róży. Odświeża i nawilża twoją skórę, pozostawiając ją miękką i zrewitalizowaną.

w żelu
>250ml
Skóra
normalna
nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w butelce

Arbuzowy wariat :)

Żel o pojemności 750ml nabyłam w znanym dyskoncie B. na promocji. Zdecydowałam się na niego, ponieważ tak jak nie przepadam za aromatami różanymi- uwielbiam nuty owocowe, szczególnie arbuz, który kojarzy mi się ze środkiem lata i wakacyjną sielanką.
Pierwszym zaskoczeniem był kolor płynu- intensywnie błękitny, co jednocześnie mnie zachwyciło, a z drugiej strony miałam poczucie, że substancja zawiera substancję koloryzującą, chemiczną/ mikę, zapewne w pokaźnej ilości, aby nadać tak mocny kolor, co potencjalnie może być alergenne. Na szczęście nic z tych rzeczy nie miało miejsca, a płyn sprawdza się bardzo dobrze. Jego zaletą jest mocne pienienie już niewielkiej objętności co sprawia, że jest on bardzo wydajny. Ma w składzie dość łagodne detergenty, dobrze oczyszcza skórę, zostawia uczucie miękkości i nie podrażnia.
Owocowy aromat sprzyja relaksowi pod prysznicem.
Mogłabym jedynie przyczepić się do szczelności zamknięcia, z czasem między butelką, a korkiem pojawiły się zacieki z płynu czyli jest nieszczelne albo trafiłam akurat taką partię.

W porządku.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek.

Oczekiwania: Dobre domycie bez uczucia podrażnienia i ściągnięcia skóry.

Opakowanie: Duża, wygodna tuba, zamykana na zatrzask. Producent daje różne wielkości opakowania do wyboru 400 ml oraz 750 ml. Wykonana z białego plastiku, dobrze wyprofilowana. Z Boku ma wypustki, które SA pomocne, by kosmetyk nie wypadł z dłoni podczas mycia. Z przodu logo marki, nazwa żelu oraz minimalistyczna grafika, przyjemna dla oka. Z tyłu informacja o składzie, pojemności i dacie przydatności po otwarciu. Butelka jest nieprzezroczysta przez co ciężko kontrolować zużycie kosmetyku.

Wrażenia: Zapach jest przyjemny, słodki lecz bardziej wyczuwam w nim różę niż arbuza. Konsystencja typowo żelowa, przezroczysty żel z niebieską poświatą. Trochę wodnista, ale nie ucieka przez palce. Dobrze się nakłada i rozprowadza. Bardzo dobrze się pieni dokładnie oczyszczając skórę. Zapach dość intensywny w opakowaniu i podczas kąpieli, po myciu zostaje jego delikatna poświata na skórze i to przez dłuższy czas. Żel nie nawilża i nie regeneruje, ale nie robi też krzywdy. Skóra po użyciu jest trochę wysuszona, ale nie ściągnięta. Nie podrażnia i nie uczula. Na pewno plusem jest łatwa dostępność – dyskonty czy duże markety na hali mają ten żel w promocyjnych cenach od paru złotych. Żel sam w sobie jest wydajny więc jest to zakup godny polecenia. Jest w porządku, ale nie zrobił na mnie takiego wrażenia, żebym regularnie do niego wracała.

Jest ok :)

Po żel ten sięgam dosyć często szczególnie ze względu na dużą pojemność, wydajność i niską cenę. W biedronce można zdobyć go na promocji już za około 8 zł na opakowanie 750 ml, a to całkiem sporo i wystarcza naprawdę na długo.

Produkt zamknięty jest w szerokiej, wygodnej butelce z przyjemną szatą graficzną. Zamykana na zatrzask, co szczególnie mi odpowiada, ponieważ nie lubią żeli z pompkami.

Żel bardzo przyjemnie się używa. Chociaż producent obiecuje mega nawilżające działanie to jednak nigdy się tym nie sugeruje jeśli chodzi o żele pod prysznic. Do nawilżenia skóry używam innych kosmetyków takich jak balsam czy masło do ciała. Natomiast od żelu oczekuję porządnego oczyszczenia skóry i ten jak najbardziej to gwarantuje. Dobrze się pieni, dzięki czemu jest mega wydajny i co najważniejsze nie wysusza skóry.

Produkt ma typowo żelową konsystencję, niezbyt gęstą w niebieskim kolorze. Zapach jest świeży, delikatny aczkolwiek nie wyczuwam w nim nuty arbuza. Jeszcze długo po prysznicu można wyczuć go na skórze.

Jak dla mnie jest całkiem ok i często do niego wracam, szczególnie kiedy na promocji wpadnie mi w oko. Polecam!!!

Ok.

Ciężko mi oceniać żele do mycia ciała. Nie oczekuję od nich więcej niż porządnego oczyszczania przy jednoczesnym zminimalizowaniu wysuszenia skóry. Żadne tam właściwości nawilżające czy odżywcze - nie wierzę w to.
Żel od Johnson’s nie wysusza, a przy tym bardzo przyjemnie i świeżo pachnie. Nie pieni się jakoś szczególnie, ale może i lepiej bo za pianą zwykle stoi masa chemikaliów.
Mimo plusów konsystencja zbyt wodnista przez co wylewał mi się nadmiar produktu. Traci to na wydajności. Skończył się stosunkowo szybko jak na żel.

Bardzo dobry

Żel ten kupiłam właściwie całkiem z przypadku bo szukałam czegoś fajnego a ten mnie przyciągnął pojemnością i wyglądem opakowania. Myślę że jest naprawdę godny polecenia jednak przed zakupem proponuje sprawdzić zapach bo jednak odbiega on od tego docelowego.

Ani to róża, ani to arbuz

Uwielbiam zapach róży i arbuza w kosmetykach, więc jak zobaczyłam na półce sklepowej żel z tym połączeniem, to nawet dwa razy się nie zastanawiałam i kupiłam. Mimo że mam skórę bardzo wymagającą, bo suchą, atopową i wrażliwą, to nie potrafię odzwyczaić się od kupowania wzrokiem w marketach i drogeriach.

Żel, co zaskakujące, posiada żywy niebieski kolor. Po takiej kompozycji zapachowej spodziewałam się innego, ale właściwie żadna to różnica przecież. Jest przezroczysty i żelowy. Umiarkowanie gęsty, a jego stosowanie nie sprawia żadnych problemów.
Niestety zawiódł mnie zapach. Nie czuję w nim arbuza i nie wyczuwam również charakterystycznej różanej nuty. Taki sobie owocowo-kwiatowy. Pospolity i nawet troszeczkę nudny. Nie otwieram żadnych kosmetyków przed zakupem, dlatego zapach był dla mnie niewiadomą.

Za to wydajność, to jego ogromna zaleta. Używałam go wspólnie z mężem, bez żonglowania z innymi, bo nie zastawiam się w łazience milionem butli. Otwór dozujący również jest spory i żel wylewa się w większej ilości. A ja miałam wrażenie, że żelu używamy i używamy, i używamy... W dużej mierze jest to zasługa pojemności 750 ml oraz łatwości spieniania.

Mimo sporej ilości piany sprawnie się spłukuje i nie pozostawia na ciele nieprzyjemnej warstwy. Myje i odświeża skórę bez zarzutu, a przy tym nie powoduje jakiegoś masakrycznego przesuszenia czy uciążliwego napięcia. Chociaż z tym nawilżeniem producent przesadził, na to nie liczcie, to tylko żel pod prysznic.
Na szczęście nie podrażnia i nie wywołuje reakcji alergicznych.

Skład jest krótki i typowy dla marketowych produktów. Mocne substancje myjące, kompozycja zapachowa, barwniki i przyzwoite konserwanty. Nic więcej, więc w zasadzie na plus oceniam to, że jest krótko i prosto, bez większych kontrowersji.

Butla, w której znajduje się żel, jest spora, szeroka u podstawy i wąska u góry. Zamykana na zatrzask. Przy takiej pojemności lepsza byłaby pompka, bo zwłaszcza na początku niewygodnie się tym manewruje mokrymi rękoma.
Plastik jest matowy, nieprześwitujący, z estetyczną grafiką przedstawiającą arbuza i różę.

Dostępność jest bardzo dobra, bo żele z tej serii można kupić m.in. w Biedronce. W całkiem przyzwoitej cenie. Do tej wersji nie wrócę, bo zapach mnie rozczarował. Chciałam sięgnąć po wersję z ananasem i lilią, ale teraz się trochę waham, czy i tu nie wieje zapachową nudą...

dla mnie bomba!

kupiłam ten żel totalnym przypadkiem, w Biedronce, bo akurat byłam na zakupach, a kosmetyk mi się skończył. cena regularna przy 750ml to 11,99, więc naprawdę niewiele - stwierdziłam, że spróbuję. no i wow! teraz będę chodzić specjalne do Biedronki, bo nigdzie indziej go nie widziałam :)

kosmetyk ma konsystencję typową dla żelu, jest koloru niebieskiego. bardzo fajnie się pieni i wystarczy go naprawdę niewiele, aby tego dokonać. bardzo ładnie pachnie - nie wiem, czy różami, ale na pewno świeżo, kwiatowo i owocowo :) nie wysusza skóry, bardzo dobrze myje i odświeża. naprawdę za taką cenę warto! szczególnie, że ciężko dostać żel o takiej pojemności. jest mega wydajny - mam go już ponad dwa miesiące, używamy razem z chłopakiem. niby się kończy, ale nadal dna nie widać :) a w tym tygodniu był w promocji za 7,99, więc zrobiłam zapas dla siebie i dla całej rodziny :D chętnie wypróbuje pozostałe zapachy.

Bardziej róża niż arbuz, ale wciąż super

Kupiłam ten żel skuszona promocją i nie żałuję. Pięknie pachnie, arbuz jest mało wyczuwalny dla mnie, róża natomiast bardziej. Ma niebieski, półprzeźroczysty kolor i żelową konsystencję, która zamienia się w jedwabiście gładką piankę podczas kąpieli.
Skóra po użyciu jest miękka i nawilżona. Zapach dość długo zostaje na skórze.
Wydajność jest znakomita, a duży wpływ na to ma pojemność.

Kocham go

Żel kupiony przy okazji zakupów w supermarkecie za naprawdę niską cenę. Bardzo ładny, orzeźwiający zapach. Nie podrażnia skóry, nie wysusza. Po kąpieli skóra jest miękka w dotyku.

Piękny zapach

Super żel który dostałam od koleżanki skusił mnie orzeźwiającym zapachem fajnie orzezwia w ciepłe dni.Własnie dzis kupilam kolejną buteleczke;)uwielbiam go i starcza na długo

Dość przyjemny

Żel skusił mnie arbuzowym zapachem. Jest on jednak nieco sztuczny przy dłuższym użytkowaniu, a , że żel jest wydajny, to trochę się go zużywa. Dobrze się pieni, ładnie oczyszcza skórę, nie podrażnia. W promocji ma super cenę, rodzinne opakowanie starcza na długo.

Świetny, lecz rzadko spotykany żel

plusy:
+ piękny zapach poprzez wyważenie proporcji róży i arbuza
+ żelowa, niebieska konsystencja
+ dobrze oczyszcza
+ nie wysusza
+ dobrze się pieni

minusy:
?

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- niezbyt wygodne opakowanie dla pojemności 750 ml