Gentle Day, Podpaski ekologiczne na noc z paskiem anionowym Eco Far-Iranion

Gentle Day, Podpaski ekologiczne na noc z paskiem anionowym Eco Far-Iranion

Pojemność 8 szt

Wybierając określone podpaski, które mają służyć nam doskonale podczas menstruacji, powinniśmy zwrócić uwagę na wiele jakże istotnych szczegółów. W kwestii odpowiedniej ochrony nocą, na pewno właśnie podpaski ekologiczne na noc okazują się być numerem jeden pod każdym względem. Marka Gentle Day wprowadziła na rynek wynalazek, o który zabiegają kobiety na całym świecie. Podpaski na noc z paskiem anionowym są artykułami, które warto wybrać, by zyskać produkt z najwyższej półki zapewniający nam maksymalną wygodę i komfort.
- Są ekologiczne. Posiadają między innymi certyfikat ekologiczny Oeko-Tex 100 (Nr 2011LK0006), spełniając wymagania dla produktów ekologicznych mających bezpośredni kontakt ze skórą.
- Są chłonne. Pochłaniają pięć razy więcej krwi, niż zwykłe podpaski dzięki czemu sprawdzają się szczególnie w nocy, podczas długiej podróży, po porodzie, czy też przy bardzo obfitych miesiączkach.
- Są wygodne. Nosi się je wręcz z przyjemnością. Nie powodują uczucia dyskomfortu i nie podrażniają skóry. Są bardzo chłonne dzięki czemu każda kobieta odczuwa pełnię świeżości każdej nocy.
- Są idealną ochroną. Dzięki bocznym ściankom chronią one przed przeciekaniem krwi, a poprzez cztery skrzydełka nie pozwalają podpasce przesunąć się, co jeszcze bardziej zabezpiecza przed niechcianymi plamami w nocy.