BeBeauty, Care, Metallic Silver Peel-off, Maska do twarzy `Oczyszczenie`

BeBeauty, Care, Metallic Silver Peel-off, Maska do twarzy `Oczyszczenie`

Już po 1 użyciu maseczka przynosi uczucie wygładzenia i odświeżenia skóry. Oczyszcza cerę, zwęża pory oraz sprawia, że są mniej widoczne.

wygładzające, oczyszczające
w tubie
żel
50 – 100ml
peel – off

Używa produktu od: próbka

Nie polecam.

Konsystencja jej jest gęsta co utrudnia nakładanie. Stosując powyższą maseczkę podraznilam sobie skórę. Była zaczerwieniona jak nigdy po żadnej innej...

Fajnie oczyszcza

Kupiłam ją w Biedronce za 5,99 zł.
Maseczka jest zamknięta w srebrnej tubce o pojemności 30 ml.
Osobiście mi wystarczyła na ok.10 użyć.
W swoim składzie zawiera ekstrakt z oczaru wirginijskiego oraz ekstrakt z morskiej piany.
Kosmetyk posiada przyjemny zapach,który jest trochę męski.
Mi się bardzo podoba.
Konsystencja jest gęściejsza,ale nie ma większych problemów z nałożeniem produktu na twarz.
Sama w sobie maska ma szary,metaliczny kolor.
Po ok.10 minutach można zerwać maseczkę z twarzy.
Robi się,to szybko,bezboleśnie i w jednym kawałku.
Kosmetyk przyjemnie oczyszcza cerę,likwiduję zaczerwienienia oraz nie wysusza.
Nie zauważyłam żadnych podrażnień.
Skóra po tym kosmetyku była matowa,odświeżona i przyjemna w dotyku.

Niewypał

Powtórka z rozrywki, bo tak, jak w przypadku Złotej maski z tej samej serii, produkt kompletnie mi sie nie sprawdził...
Zacznijmy jednak od początku.
Produkt odnajdujemy w ładnym opakowaniu, którego kolor odpowiada jego zawartości. Jest to wygodna w użytkowaniu tubka.
Produkt jest bardzo gęsty, przez co ciężko jest go rozprowadzic na twarzy i trzeba nałożyć go duzo, by całą ją pokryć, co przekłada się rownie z na małą wydajność.
Jest to typowa maska peel-off. Szybko zastyga i ładnie zdejmuje sie z twarzy. Plus za super efekt, bo kolor i wygląd tej maski rzeczywiście jest czadowo.
Maska jednak nie spełnia zapewnień producenta. Fakt może i twarz po jej zastosowaniu jest ciup bardziej miękka, ale nie widzę zadnego oczyszczenia.
Do tego ma nijaki zapach.
Mam wrażenie że jest to ten sam produkt, co jego złoty odpowiednik, tylko w innym kolorze.
Ogólnie nie polecam.

Nie najgorzej

Trochę ciężko się rozprowadza, ale nie ma tragedii. Podczas aplikacji mam wrażenie, że trochę czuć alkohol, ale to może mi się wydaje. Po wyschnięciu łatwo odchodzi z twarzy, nie jest zbyt mocna, więc nie boli, jak to czasem bywa, że ma się wrażenie o ściąganiu skóry z twarzy. Nie podrażnia, działa, ale nie tak jakbym chciała.

Dobra

Użyłam już tą maseczkę 3 razy i widzę efekty, ładnie odświeża i oczyszcza skórę, wyciąga małe zaskórniki. Jest dość gęsta i dość ciężko się ją aplikuje, ale bez tragedii. Po zaschnięciu odchodzi bez problemu. Ma kolor srebrny (zdjęcie). Ogólnie polecam. Z tej serii są jeszcze inne kolory, które na pewno wypróbuję. Cena rewelacyjna.