L`Oreal Paris, Unbelieva Brow Longwear, Brow Gel (Wodoodporny żel do brwi)

L`Oreal Paris, Unbelieva Brow Longwear, Brow Gel (Wodoodporny żel do brwi)

Pojemność 3,4 ml

L’oreal paris przedstawia nadzwyczajny produkt dla niezwykłych kobiet. Nowy tusz do brwi unbelieva’brow ma wodoodporną formułę, której efekt utrzymuje się do 2 dni*. Bądź niezwykła z idealnie podkreślonym, długotrwałym makijażem brwi. Wypróbuj różne odcienie i zyskaj niezwykły efekt. Naturalnie czy bardziej intensywnie? Znajdź swój odcień i dopasuj do swojego stylu makijażu brwi! To niezwykły makijaż brwi w mniej niż 3 minuty*.

(*test samooceny, 109 osób), **(test samooceny).

Kosmetyk dostępny jest w trzech kolorach, dzięki czemu każda kobieta ma szansę dobrać dla siebie odpowiedni odcień.
- 103 warm blonde - ciepły blond z dodatkiem brązu,
- 104 brown/chatain - chłodny, jasny brąz,
- 108 dark brunette - ciemny brąz.

Produkt doskonały!

Zachęcona bardzo pozytywnymi opiniami, postanowiłam kupić żel i jestem nim zachwycona! Makijaż brwi wykonuje codziennie z dużą starannością i miałam problem ze znalezieniem kosmetyku który cały dzień trzymałby moje bujne brwi w ryzach! Ten żel sprawdził się doskonale! Dopóki sama nie postanowię go zmyć, pozostaje nienaruszony!
Jestem brunetką, wybrałam odcień Chatain. Jest on w odcieniu szarego, chłodnego brązu.
Opakowanie jest bardzo wygodne i eleganckie - jak błyszczyk. Nic się nie otworzy, nie wyleje. Aplikator zakończony jest gąbeczką nasączoną żelem.
Do produktu dołączony jest grzebyczek oraz pędzelek ścięty bardzo dobrej jakości, który dzięki któremu można najpierw wyczesać włoski a następnie tym pędzelkiem nałożyć produkt na brwi.
Moja bardzo wysoka ocena wynika również z trwałości! Specjalnie przecierałam brwi ręką aby sprawdzić czy się nie zmaże. Pozostał nienaruszony! Oznaczam jako hit i planuję zakupić jeszcze jeden odcień aby móc skomponować jeszcze ciekawszy makijaż!

żel

Opakowanie samego kosmetyku jest śliczne.,.. Proste i eleganckie. Poza tym co do samego działania kosmetyków to brakuje mi tutaj czegoś chłodniejszego dla blondu. Jedyne takie poważniejsze "ale" to jednak odnosi sie do wodoodporności.

żel do brwi

Żel do brwi naprawdę się sprawdził. Dzięki niemu moje brwi znów odzyskały swój naturalny kształt i kolor,jest mega wydajnym produktem i jedna tubka wystarcza na naprawde długo,przy moim codziennym stosowaniu na ok.3 miesiące.Polecam go z czystym sumieniem i na pewno znów go zakupię

Zostanie ze mną na zawsze

Jestem zachwycona. Najlepszy produkt do brwi jaki miałam, dość dziwna forma opakowania, jakby błyszczyka, ale z pędzelkiem w zestawie którym można zabrać produkt z aplkiatora i wyrosowac brwi a następnie wyczesać drugą stroną pędzelka z której jest spiralka. Po prostu brak mi słów na to jak genialny jest to produkt. Konsystencja jest dość rzadka dlatego przyjemnie się go nakłada. Po nałożeniu produkt zastyga i tworzy na prawdę genialny efekt. Nie rozmazuje się, jest wodoodporny, świetnie się utrzymuje cały dzień, można trzeć, dotykać i nic się z nim nie dzieje. Dosklane trzyma włoski w ryzach. Dla fanek idealnych brwi jest wprost wymarzony. Długo szukałam idealnego produktu dla mnie, a ten jest wprost dla mnie stworzony. Uwielbiam!!!! Jest też bardzo wydajny, gdyż w takim "błyszczyku" mamy 3,4 ml produktu, którego na prawdę niewiele się zużywa przy codziennym makijażu brwi. Dzięki różnym odcieniem każda z nas może dobrać odpowiedzi odcień. Polecam serdzecznie

Mój faworyt

Jak dla mnie jeden z lepszych produktów do stylizacji brwi.

Efekt jest bardzo naturalny, długo się utrzymuje i wygląda doskonale.

Posiadam najciemniejszy odcień i muszę powiedzieć że nie jest czarny jak smoła (czego się bałam bo nawet czasami jak jest napisane że ciemny brąz to wychodzi czarny) tylko bardzo ciemny, głęboki brąz. Kolor bardzo przypadł mi do gustu i idealnie łączy się z kolorem moich włosów.

Efekt po nałożeniu tego żelu jest spektakularny. Brwi wyglądają naturalnie, są przyciemnione,wypełnione i ten efekt utrzymuje się przez cały dzień a przy tym nie ściera się i nie znika. Cudo

Wyrazisty efekt

Kupiłam odcień 103 warm blonde, bo jestem "ciepłą" jasną blondynką i może nie jest idealnie, bo jest ciutkę za ciemny, ale wygląda ok. Tym kosmetykiem trzeba nauczyć się posługiwać, bo o zbyt mocny efekt nietrudno, ale jest to kwestia kilku dni wprawy. Uważam, że jest świetny, koryguje kształt brwi i wypełnia dziury, ale przede wszystkim jest bardzo trwały.

Warta swojej ceny i na prawdę wytrzymała...

Zakupiłam kolor dark Brunette, produkt jest chyba zbyt wytrzymały ale w sumie to na plus. Mój błąd że zmywałam teraz wacikiem z samą wodą bo nie poszłam po mleczko i razem z tyk cackiem zeszła mi skóra :")

Magia w butelce

Kosmetyk kupiłam na dużej promocji, standardowo kosztuje ponad 70 zł w Rossmannie. Mam kolor 104 Chatain - to taki szary brąz, nie jest zbyt ciemny. Myślę, że spokojnie będzie pasował blondynkom i wszystkim "mysim" odcieniom brązu.

Produkt ma formę pomadki. Aplikator wygląda tak, jak w klasycznej pomadce. Ja wycieram jedną stronę podczas wyciągania aplikatora i nakładam żel na środek brwi, po czym skośnym pędzelkiem dopracowuję rysunek. Jest z tym trochę zabawy, szkoda, że aplikator nie jest jakiś bardziej przemyślany i bardziej precyzyjny.

Sam kosmetyk to takie unikatowe połączenie pomady do brwi i żelu utrwalającego. Podczas nakladania konsystencja jest rzadka, ale po chwili produkt zastyga i jest już nie do ruszenia. Nie jest mu straszna woda ani nawet pocieranie, nic nie zostaje na palcu po przejechaniu nim brwi. I to jest właśnie w nim najlepsze, to najbardziej trwały kosmetyk do brwi, jaki kiedykolwiek miałam.

Żałuję, że w Polsce nie są dostępne inne kolory, bo jak na moje standardy kolor 104 jest odrobinę za jasny, a kolejny jest znowu zbyt brązowy.

Warto go wypróbować, to chyba pierwszy kosmetyk do brwi, który jest nie do zdarcia. Nawet bardzo trwałe pomady łatwo się rozmazywały po przetarciu palcem, a ten produkt nie.

Myślę, że wydajność będzie ogromna, bo opakowanie jest duże, a nakładamy produkt w niewielkich ilościach.

Fenomenalny

Ten produkt jest idealny. Mogę go polecić z czystym sumieniem. Aplikacja jest łatwa , jest wyjątkowo trwały , bardzo ładnie podkreśla brwi, można je wymodelowac i stopniowac intensywnosc.

Ulubieniec

Lubie ciągle testować produkty do brwi, więc gdy wypatrzyłam ten żel od razu wzięłam najpierw środkowy kolor, potem pierwszy i jestem zachwycona. Używałam wielu pomad, kredek,ale żaden kosmetyk do tej pory tak długo nie trzymał się na brwiach. Maluje żelem brwi rano i wieczorem dalej dobrze wyglądają, są wyraziste. Kolory są ładne, bez rudości, nabieram produkt pędzelkiem z aplikatora, pędzelek jest świetny, można przyciemnić bardziej lub mniej. Cena w promocji jest ok, myślę, że na długo wystarczy. Polecam wszystkim.

Tak świetny jak go wszyscy opisują... nie potrzebuję już nic innego

Nigdy nie miałam czegoś płynnego do brwi. Jednak pozytywnie się zaskoczyłam. Mając ten produkt nie potrzeba już nic innego do brwi.

Mam kolor chyba najciemniejszy- EBONY.
Ebony jest idealnym ciemnym brązem świetnym dla posiadaczek włosów w kolorze ciemny brąz i czarnym. Nie wpada w szarość, ale też nie jest rudy.

Produkt zapakowany jest w kartonik i ma dołączony aplikator, gdzie jedna strona to pędzelek a druga spiralka do wyczesywania brwi. Docenią to przede wszystkim osoby, które używały np.kredek do brwi i pędzelka nie mają. Swoją drogą jest on naprawdę spoko, tak samo jak i spiralka. Myślałam, że nie będę go używać a używam chyba częściej niż mojego ulubionego z Hulu.
Także tu wielki plus, bo nie trzeba dokupować pędzelka. Ten ma naprawdę dobrą jakość.

Sam żel jest w opakowaniu jak płynne pomadki i też ma taki aplikator wyciągany.

Nakładam odrobinę produktu na wierzch dłoni, nabieram trochę na pędzelek i maluję brwi.
Chyba tak powinno się robić. Nie wiem czy ktoś to nakłada prosto z opakowania na brwi hmmm?

Produkt jest dosyć płynny ale dosyć szybko wysycha. Początkowo nakładałam go za dużo, bo byłam przyzwyczajona do pomad a nigdy nie miałam takiej "farbki".

Jest bardzo przyjemny w użyciu. Można uzyskać bardzo naturalny efekt, jak i mocny, wyrysowany. Na pewno dużym atutem tego produkt jest fakt, że przez chwilę po nałożeniu można jego nadmiar wyczesać i uzyskać delikatniejszy efekt. W przypadku pomad, które miałam od razu łapały się skóry i ciężko było to jakoś rozjaśnić, gdy nałożyło się za dużo.

Kolejny ogromny-produkt nie osadza się na włoskach. Nie znoszę gdy włoski na brwiach są właśnie takie od pomady i widać, że mamy brwi pomalowane czymś albo obsypane. W tym przypadku nawet jak nałożymy dużo to włoski nie są obklejone. To sprawia, że brwi wyglądają bardzo naturalnie. Można je jeszcze utrwalić jakimś żelem do brwi, chociaż nie ma potrzeby bo ten produkt też je dyscyplinuje i jest miodzio.

Trwałość na brwiach aż do zmycia, czyli w moim przypadku cały dzień. Trochę ciężko ten "żel" zmyć jakimiś chusteczkami czy płynem ale olejkami zmywa się bez problemu. Tak samo jak nakładam go na dłoń przed malowaniem, to potem ciężko mi z dłoni to zmyć.

Czy produkt ma jakieś minusy ?
Nie wiem. Jest kilka kwestii, które mogą być problematyczne. Może kolory, że za mało. Ja mam teraz czarne włosy, więc w sumie ten najciemniejszy jest spoko.
Może ze trzeba go nakładać na dłoń i się brudzić a np pomadę nakładamy że słoiczka, ale znowu ten żel nie powinien nam wyschnąć w opakowaniu.

Natomiast nie musimy do niego dokupować pędzelka, spiralki i nie trzeba też kupować osobno żelu do brwi.

Produkt wystarczył mi przy codziennym użytku na 3 miesiące i coś bym pewnie jeszcze wyskrobała, ale dla wygody kupiłam nowe opakowanie a to o czymś świadczy.
Odkąd go używam ciągle ktoś komplementuje moje brwi także to już coś :D

Świetny!

Świetny produkt! W opakowaniu znajdziemy sam żel oraz pędzelek, którym łatwo możemy wyrysować brwi. Producent zaleca nalożyć żel, a potem rozprowadzić go pędzelkiem, jednak dla mnie wygodniej jest aplikować produkt samym pędzelkiem, następnie wyczesujemy nadmiar. W pierwszym momencie myślałam, że kolor będzie dla mnie za ciemny jednak można stopniować kolor przy wyczesywaniu. Mam wrażenie, że żel fajnie koloryzuje skóre oraz włoski, mogę go porównać spokojnie do pomady np. z Anastasi. Trwałość rewelacyjna! Produkt godny polecenia.

BROW GEL

Super pigmebtacja , kolor idealnie dobrany :)
Ale z tą wodoodpornoscia to bym się zastanawiała, nie do końca jest tak jak powinno być
Gdyby nie masen to pewnie trzymały by się pewnie do życia całej reszty make-up
Pędzelek idealny duża zaleta szczoteczki na końcu:)