Vipera, All Seasons Eyeliner Inkliner

Vipera, All Seasons Eyeliner Inkliner

Pojemność 1 szt

Węglowo-czarny klasyk o długotrwałym efekcie - w technicznie zaawansowanym pisaku o cieniutkim i elastycznym rysiku To doskonały produkt niemieckiej technologii malujący piękne linie wzdłuż nasady rzęs. A nic nie przykuwa spojrzeń lepiej niż dobrze dobrany kolor na oczach i nic tak ładnie nie "podbija" tęczówki jak eyeliner w pięknym odcieniu. Nie cała kreska musi być kolorowa, szczególnie jeśli zależy nam na optycznym przedłużeniu oka. W tym wypadku lepiej będzie jeśli sam koniec pozostanie czarny, a my podkolorujemy tylko środkową część kreski. Jeśli nie lubimy dużego udziału czystych kolorów w makijażu, eyeliner czy konturówka znakomicie, a jednak subtelnie upiększą oczy.

Dobrze nasączony, wygodny i precyzyjny. Łatwy w prowadzeniu, gładko sunie po powiece podczas malowania, pozwalana wykonanie różnej grubości kreski. Eyeliner jest wodoodporny, długotrwały, wspaniale współpracuje z osobą malującą. Bez trudu namalujemy dokładanie wyprofilowane pasem. Stylizowana talia obudowy Eyelinera/Inklinera wspomaga precyzję malowania. Powstałym kreskom nie straszne ani łzy szczęścia, ani deszcz. Zawiera składniki nawilżające i filmotwórcze.