Marion, Enjoy Coco, Hot Oil Hair Treatment (Zabieg olejowania włosów na ciepło z olejem kokosowym)

Ciesz się naturalną mocą składników i zaplanuj kompleksowe odżywienie. Linia stworzona do włosów suchych i zniszczonych (w szczególności o niskiej porowatości).
Postaw na aromatyczny i egzotyczny kokos!
Pierwsza linia do włosów MARION z tak wysoką zawartością NATURALNYCH SKŁADNIKÓW! 99% !
Zabieg olejowanie do włosów na ciepło zawiera 5 naturalnych olejów: kokosowy, ze słodkich migdałów, ryżowy, z opuncji figowej oraz makadamia, tworząc recepturę przyczyniającą się do nawilżenia, wygładzenia i regeneracji włosów.

Sprawdza się!

Olejowanie włosów to stały element mojej pielęgnacyjnej rutyny, podobnie jak wszelkie kuracje i zabiegi, które okazyjnie wplatam do pielęgnacji. Seria kokosowa od razu mnie zainteresowała, gdyż olej kokosowy moje włosy kiedyś kochały, potem się przyzwyczaiły do niego i efekty przestały mnie zadowalać. Połączenie kilku olejków jednak miało szansę się sprawdzić. Przekonał mnie naturalny skład mieszanki oraz praktyczność użycia. Efekt na moich średnioporowatych włosach są świetnie choć producent zaleca zabieg do włosów niskoporowatych.

OPAKOWANIE

Opakowanie to klasyczna saszetka zawierająca 20 ml produktu, co na moje włosy obecnie o długości do połowy pleców było ilością w pełni wystarczającą, mieszanki było nieco nawet w nadmiarze. Saszetka ma przyjemną dla oka szatę graficzna przedstawiająca połówkę kokosa w otoczeniu róznokształtnych liści, logo marki na błękitnym tle idealnie komponuje się z bielą napisów. Na odwrocie znajdziemy informacje o produkcie, jego składzie i sposobie stosowania wraz z ilustracjami. Do saszetki dołączony jest praktyczny czepek z grubszą gumką jak na jednorazówkę, która świetnie utrzymuje go na miejscu. Posłuży na kilka innych zabiegów do włosów, gdyż jest trwały.

ZABIEG

Mieszanka olejków składa się z oleju ze słodkich migdałów, ryżowego, z opuncji figowej, makadamia i kokosowego wraz ze składnikami kompozycji zapachowej. Nie ma tu zbędnej chemii, same naturalne oleje a produkt nie jest testowany na zwierzętach, przyjazny dla wegan. Saszetkę przed użyciem należy na kilka minut zamoczyć w ciepłej wodzie, po tym czasie wyjmujemy ją, rozcinamy i nakładamy olejek na włosy. Zapach przypomina mi tropikalne owoce i szczerze to kokos wyczuwam gdzieś daleko w tle, na pierwszy plan wychodzi słodycz soczystych owoców. Olejek jest lekko bezowy, dosyć gęsty, ale łatwo nakłada się go na włosy. Po rozczesaniu ich zawinęłam je w czepek i czekałam około 30 minut. Po tym czasie umyłam włosy szamponem i aby utrudnić zadanie zabiegowi specjalnie nie nałożyłam nic na włosy po myciu (a moje włosy mają tendencję do plątania się po myciu i wcale nie tak łatwo je rozczesać, czasem nawet z odzywką, więc byłam ciekawa jak spisze się ten produkt w tak trudnych warunkach).Nie miałam problemów z jego zmyciem, nie pozostawił resztek, które obciążyłyby moje włosy. Mimo braku wspomagacza w postaci odżywki kosmyki łatwo się rozczesały, były miękkie w dotyku, bardzo dobrze nawilżone,wygładzone, dociążone i pełne blasku. Efekt przeszedł moje oczekiwania i z pewnością zakupię kolejne opakowania. Mogę porównać go do olejowania, gdyż przynosi podobne korzyści a włosy wyglądają świetnie. Dla moich wymagających włosów to produkt świetny.

PLUSY
ładny zapach
łatwa aplikacja
czepek w zestawie
świetnie nawilża, wygładza, dociąża
dodaje blasku
ma naturalny skład

kolejny olejek któremu mówię nie

generalnie nie przepadam za olejami do włosów gdyż po nich strasznie mi się włosy elektryzują,
postanowiałam dąc mu szansę bo lubie zapach kokosa:) jednak i tym razem nie jest to produkt dla mnie.

olejek obłędnie pachnie i to jest coś co mnie skusioło i ie zawiodłam się
nawet nastęnego dnia na włosch czuć było ten zapach
jest go duży produkt jest wydajny spokojnie nałóżyłam na całe włosy

ciezko go zmyć jak to olej
włosy niestey bardzo sie elektryzowały;/
nie zauważyłam jakiś głębszych osiągnieć tego olejku na moich włosach

kupiłam jeszcze maskę z tej serii ale czeka na swoją kolej, myślę że maska będzie dużo lepsza:)