Nature Queen, Oil Make Up Remover (Odżywczy olejek do demakijażu)

Nature Queen, Oil Make Up Remover (Odżywczy olejek do demakijażu)

Odżywczy olejek do demakijażu Nature Queen to idealny produkt do użytku codziennego. Olej ze słodkich migdałów i olej abisyński posiadają bardzo lekką konsystencję przez co nie pozostawiają na skórze tłustej warstwy. Łagodzące właściwości oleju z pestek winogron ukoją skórę i zniwelują podrażnienia. Olej lniany pobudza skórę do regeneracji oraz zapobiega powstawaniu zaskórników. Zawartości oleju avocado odżywia i nawilża skórę, zmniejszając oznaki zmęczenia, a witamina E neutralizuje wolne rodników, które są główną przyczyną przedwczesnego starzenia się skóry. Połączenie tych składników delikatnie usuwa makijaż pozostawiając skórę gładką i nawilżoną.

Składniki aktywne: Olej ze słodkich migdałów, olej winogronowy, olej lniany, olej z awokado, olej abisyński, olej manuka, witamina E
Nie zawiera SLS i SLES.

Kosmetyczna porażka

Zadaniem olejku jest demakijaż, oczyszczanie skory i regulacja wydzielanego sebum. Niestety w moim przypadku to się nie sprawdziło.
Demakijaż. Niestety olejek nie poradził z rozpuszczaniem tuszu. Pomimo wszystkich prób tusz ani rusz z rzęs. Dodatkowo miałam wrażenie że w moich oczach pojawiła się „mgiełka”. Z podkładem tez sobie nie poradził najlepiej. Próbowałam zmyć podkład i wacikiem i tak jak radzi producent, u mnie podkład tylko się rozmazywał po twarzy. Niestety musiałam sięgnąć po inny kosmetyk
Oczyszczanie skóry. Dla mnie ten olejek jest zdecydowanie za tłusty. Chciałam nim oczyszczic twarz, ale po oczyszczeniu miałam wrażenie że moja cera jest mega tłusta i się klei, czułam się nie zbyt komfortowo. Musiałam domyć buźkę innym kosmetykiem.
Ale nie ma nic złego co na dobre nie wyszło. Znalazłam inne zastosowanie kosmetyku. Kilka kropel olejku dodaje do wanny i po kąpieli moje ciałko jest mega nawilżone . Cieszy mnie to że nie muszę wyrzucić olejku do kosza