On Line, Senses, Moroccan Gold, Foaming Bath Salt (Pieniąca sól do kąpieli)

On Line, Senses, Moroccan Gold, Foaming Bath Salt (Pieniąca sól do kąpieli)

Kąpiel jest dla wielu osób momentem wytchnienia i relaksu. Ciepła woda, zmysłowy zapach, odprężający blask świec – niewiele trzeba, by stworzyć w domu namiastkę SPA. Wieczorny relaks stworzysz szybko razem z pięknie pachnącą solą do kąpieli On Line Senses.
Sól do kąpieli On Line Senses Morocccan Gold to pieniąca się przyjemność, która urzeka zmysłowym zapachem. Dodatek aromatycznej, pielęgnującej soli do kąpieli sprawi, że skóra pozostanie nie tylko czysta, ale też pachnąca, miękka i odświeżona. Kosmetyk pieni się pod wpływem wody zmieniając kąpiel w relaksującą przyjemność.
Dodatek dobroczynnych składników sprawia, że kąpiel staje się nie tylko przyjemnością. Odżywcze dodatki zapewniają skórze nawilżenie i pielęgnację. Sól do kąpieli On Line Senses zawiera kompleks naturalnych olejków – arganowy i marula oraz ekstrakt z figi, które tworząc odżywcze trio silnie wspierają Twoją skórę w pielęgnacji.

Elegancko , pachnąco, kolorowo z dodatkiem SLS.

Sól wpadła mi w oko przy okazji zakupów w jednym z dyskontów spożywczych, wcześniej stosowała zwykłe sole z On Line, a w tym przypadku zaciekawiła mnie
możliwość uzyskania piany.

Elegancko wyglądające opakowanie z widoczną zawartością, które z pewnością będzie stanowić ozdobę naszej łazienki . Duży przeźroczysty słój zawiera prawie 500 g soli, zaopatrzony jest w srebrną nakrętką za pomocą której odmierzamy odpowiednią ilość kosmetyku do kąpieli. Bardzo ładna szata graficzna, nawiązująca do marokańskiej grafiki,w odcieniach złota, pomarańczu i granatu,

Sól jest gruboziarnista w żółtym kolorze , w opakowaniu zapach wydawał mi się zbyt mdły i delikatny, ale przy styczności z woda nabiera mocy, staje się wyrazisty i tchnie orientalną nutą. Daje przyjemne ukojenie, cudownie rozpieszcza nasze ciało, odpręża, relaksuje , działa antystresowo i regenerująco .
Sól szybko się rozpuszcza nadając wodzie delikatny kolor,
Co do piany to pojawia się ona, ale jest jej bardzo mało, jest delikatna i bardzo szybko znika z powierzchni wody. W zasadzie jest ale tak jakby jej nie było.
Skóra po kąpieli jest pachnąca, przyjemna w dotyku bez uczucia ściągnięcia czy szorstkości.

Sól zawiera magnez wzbogacona została o kompleks naturalnych olejków : arganowy, marula i ekstrakt z fig. I co ciekawe została wzbogacona również o SLS.... zachodzę w głowę po co??? Dla mnie sól do kąpieli ma pięknie pachnieć i pozytywnie wpływać na stan naszej skóry i ciała za pomocą zawartych w niej mikroelementów . Do mycia służy mi płyn lub mydełko więc nie rozumiem dlaczego w jej składzie znalazł się tak silny środek myjący. Choć to chyba on ma być odpowiedzialny za powstawanie piany podczas kąpieli, której niestety ilość i tak jest minimalna .Lepiej byłoby bez SLS i bez piany.