Bielenda, Japan Beauty, Krem do rąk `Nawilżenie`

Bielenda, Japan Beauty, Krem do rąk `Nawilżenie`

Japoński krem do rąk bazuje na eleganckich kobiecych składnikach aktywnych znanych z silnych właściwości pielęgnacyjnych:
olej z kamelii japońskiej – głęboko odżywia, nawilża i ujędrnia naskórek, rewitalizuje go i wzmacnia, ma silne działanie przeciwstarzeniowe, stymuluje produkcję nowego kolagenu.
olej ryżowy – zmiękcza, wygładza i regeneruje skórę, opóźnia procesy starzenia skóry.
Testowany dermatologicznie.

Skóra
normalna
krem
50 - 100ml
regenerujące

Japońska pielęgnacja na najwyższym poziomie

Kremy do rąk zawsze schodzą u mnie strasznie szybko. W końcu to piękne i zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety.

Nie ukrywam, że przy zakupie tego kremu w dużej mierze przekonała mnie piękna szata graficzna - trudno było przejść obok niego obojętnie.

Dodatkową zachętą było również bardzo praktyczne opakowanie w formie malutkiej tubki.

Ale może przejdźmy do najważniejszego.. Jakie są cechy tego kremu?

Po pierwsze - zapach. Piękny kwiatowy, długo utrzymujący się na dłoniach a jednocześnie bardzo subtelny i kobiecy. Po drugie - działanie. Krem bardzo dobrze nawilża skórę dłoni, szybko się wchłania oraz pozostawia je miękkie i wygładzone, u mnie efekt ten utrzymuje się przez kilka godzin.

Urocze opakowanie i fajne nawilżenie

O szacie graficznej chyba nie muszę pisać - bo o tą wersją posiada piękna kwiatową grafikę zresztą jak wszystkie.
Konsystencja lekka. Krem łatwo wsmarować w dłonie. Ręce się nie kleją wszystko szybciutko się wchłania.
Czy jest to nawilżenie?! OCZYWIŚCIE Jestem bardzo zadowolona z tej. Tak jak obiecał producent tak też jest. Skóra dłonie jest nawilżona, gładka, miękka i przepięknie pachnie.
Zapach kremu jest bardzo przyjemny i kwiatowy.

Nic więcej już do powiedzenia nie mam odnośnie tego kremu. Chciałam nawilżenia dłoni i to dostałam. Polecam

Uroczy, nawilża... czego chcieć więcej?

Do zakupu skłoniło mnie przepiękne opakowanie kremu - jestem estetką. Na co dzień zużywam dość dużo tego typu kosmetyków, dlatego po odkryciu na Wizażu serii tych kremów, popędziłam do drogerii. Jestem kremem zachwycona. Dlaczego? Już piszę :)

Przede wszystkim krem jest opakowanie przepięknie - tubka mieści się w dłoni, jest z lekko sztywnego plastiku, co zapewnia komfort w wyciskaniu kremu. Zakrętka stylowa - ośmiokątna. Tubka kształtem przypomina te od Yves Rocher, jednak ma nad nimi przewagę - mieści 50 ml kremu, dzięki czemu starcza on na długo. Cena do objętości ma się moim zdaniem w porządku. Najbardziej jednak podoba mi się print na tubce - taki wiosenny, uroczy, pastelowy. Ozdoba torebki i biurka!

Krem ma odrobinę tłustszą konsystencję, niż zwykły krem glicerynowy - w końcu gliceryna jest dopiero na trzecim miejscu w składzie, wyprzedza ją masło shea. Czuć je po rozprowadzeniu kremu - dłonie są pokryte tłustawą warstewką, która mnie nie przeszkadza. Nie zostaje długo na skórze, wchłania się - jednak pozostawia naskórek gładki i nawilżony na dość długo. Nie podrażnia skóry atopowej, nawet, jeśli już jakieś podrażnienie się zaczyna.

Zapach - uwielbiam kosmetyki, które pachną tak, jak obiecuje producent. Tutaj zapach jest dość delikatny, czuć go intensywnie dopiero po przyłożeniu nosa do dłoni (co też ma swoje plusy ;) ). Wyczuwam słodką woń kwiatów kamelii, pod którą znajduje się lekki i wpadający w zieleń zapach ryżu - po prostu wiadomo, że to ryż! Zawdzięczamy to olejkowi ryżowemu, który ma przy okazji właściwości pielęgnujące. Czasem nie mogę się powstrzymać, żeby nie powąchać kremu na dłoniach. Zapach jednocześnie nie jest zbyt intensywny, dzięki czemu nie czuć na kilometr zapachu. Nie kłóci się to też z perfumami na włosach.

Krem jest wydajny. Ziarnko fasoli wystarcza do porządnego nawilżenia obu dłoni. Jednocześnie efekt utrzymuje się nawet po umyciu rąk, więc nie trzeba co chwilę aplikować kremu.

Idealny do torebki

Do zakupu zachęcił mnie całkiem przyjemny skład. Na drugim miejscu masło shea. Poza nim znajdziemy nawilżające substancje jak różne oleje, alantoine i pantenol. Krem szybko się wchłania i pozostawia dłonie aksamitne. Na pewno kupię jeszcze inne wersje.