The Body Shop, Detangling Comb (Grzebień drewniany)

The Body Shop, Detangling Comb (Grzebień drewniany)

Drewniany grzebień z szeroko rozstawionymi zębami ułatwia rozczesywanie włosów zarówno na sucho jak i mokro, nie uszkadzając struktury włosa. Umożliwia także równomierne rozprowadzanie odżywek. Jest przeznaczony do każdego typu włosów.
Posiada certyfikat FSC (Forest Stewardship Council).

grzebienie
Wykonanie
drewniane

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Design produktu: 5

Idealny na moje splątane włosy

Lekki i niewielkich rozmiarów drewniany grzebień. Ma daleko rostawione drewniane ząbki.
Jest mocny, wytrzymały, nie do zdarcia.
Po pierwsze... Bardzo lubię nim nakładać wszelkiego rodzaju odżywki. Dzięki niemu kosmetyki rozprowadzają się równomiernie po pasmach włosów i dogłębnie w nie wnikają.
Po drugie...często po myciu moje włosy są splątane. Gdy je próbuje rozczesać zwykłym grzebieniem to on je strasznie szarpie, a w konsekwecji zostaje dużo włosów na grzebieniu.
A ten grzebień drewniany nie ciągnie włosów i ich nie wyrywa. Delikatnie rozczesuje pasma.
Tak samo jest przy czesaniu włosów na sucho.

Jestem bardzo zadowolona. Mniej wyrwanych włosów. Ładnie rozczesuje i pozostawia włosy uczesane i ładnie wyglądające.

Dobry grzebień

Grzebień stosuje moja mama od dłuższego czasu i w jej imieniu wystawiam ocenę. Ja użyłam go tylko parę razy i wywarł pozytywne wrażenie.
Wykonanie tego grzebienia jest porządne , jest gładki, i nie ma ostro zakończonych krawędzi, Nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce jak i w torebce. Jest naprawdę delikatny, nie szarpie włosów i radzi sobie nawet z zaplątanymi włosami. Nie powoduje elektryzowania się włosów. Produkt wypada dobrze, ale nie jest jedyny w swoim rodzaju.

Dokładnie rozczesuje włosy.

Grzebień drewniany z szeroko rozstawionymi zębami. Sprawdza się przy rozczesywaniu gęstych włosów lub podczas aplikacji na włosy odżywki czy maski. Grzebień podczas rozczesywania włosów bardzo dobrze trzyma sie w dłoni, nie ślizga się przy mokrych włosach. Nie łamie włosów na długości. Po wielu miesięcach używania na grzebieniu nie widać żadnych zarysowań, odprysków. Grzebień wykonany jest z bardzo mocnego drewna. Codziennie rozczesują włosy, a jestem posiadaczką długich włosów, które lubią się plątać. Grzebień ten sunie powoli po moich włosach i ich nie ciągnie, dokładnie rozczesuje moje włosy.

Tego było mi trzeba

The Body Shop, Detangling Comb (Grzebień drewniany). Tego było mi trzeba, bardzo brakowało mi grzebienia do rozczesywania włosów, ten sprawdza się idealnie w rozczesaniu wstępnym długich pasm i rozprowadzaniu masek i odżywek.

Dobry

Grzebień dostałam w prezencie razem z kosmetykami od koleżanki pracy .
Grzebień jest zeibiony z drewna i posiada szeroko osadzone zabki .
Grzebień idelanie rozczesuje moje niesforne włosy po umyciu .
Nie wyrywa włosów tylko delikatnymi ruchami je ujazmia.
Grzebień nadaje się również świetnie do nakładania odżywki i rozczesywanie przy tym włosów aby odżywka doszła do każdego najmniejszego zakamarka.
Grzebień jest laty do utrzymania w czystości wystarczy umyć mydłem i woda i pozostawić do wyschniecia.

Dobry produkt

Ten grzebień mam już dobre 7 lat. Nie widać absolutnie śladów użytkowania. Grzebień wygląda jak nowy.
Bardzo lubię go używać, ponieważ nie niszczy moich włosów. Skutecznie rozczesuje włosy, nie szarpie, nie wyrywa. Pomimo tego że zęby są dość grube, można wyznaczyć idealny przedziałek. Gorąco polecam, świetna alternatywa dla plastikowych grzebieni, które mogą elektryzować włosy.

• Design produktu: 5

Pierwszy grzebień w życiu który polubiłam

Jestem posiadaczką długich za pad, gęstych włosów. Lubią się plątać, łamać, a znalezienie sprzętu czeszącego to nie lada wyzwanie.

Grzebień był dodatkiem do zakupów, nie lubiłam nigdy grzebieni, więc w szufladzie spędził jakiś rok. Podczas porządków znalazłam go, i w sumie żal wyrzucić, nie ma komu oddać... Postanowiłam dać mu szansę. I tu nadeszło zaskoczenie! Włosy uczesał całkiem nieźle, a były po całodziennym koku, i na sucho. Tu jednak jestem wierna Finfer Brush, ale grzebień genialnie nadaje się do czesania mokrych włosów, rozprowadzania masek, olejów. Czeszę nim mokre włosy po myciu, i zauważyłam że wtedy łatwiej mi je rozczesać podczas suszenia.

Nie byłam za grzebieniami, i wciąż jestem nieufna, chyba trauma z dzieciństwa związana z szarpaniem włosów grzebieniami :) Ale ten jest wyjątkowy, naprawdę. Bardzo go lubię i cieszę się że dałam mu szansę te parę lat temu.

• Design produktu: 5

Świetny do odżywek i masek

Grzebień kupiłam po poleceniach wielu osób na stronach „włosingowych”. Moim celem było używanie go do wczesywania na mokro pod prysznicem odżywek i masek. I tak właśnie go stosuję.

Świetnie się sprawdza do rozczesywania włosów na mokro. Zaczynam wyczesywanie od końcówek i stopniowo przesuwam się bliżej nasady włosów.

Mam go już kilka miesięcy i nic złego się z nim nie dzieje, więc przewiduję, że posłuży mi jeszcze długo.

Przyjaciel na lata

Grzebień posiadam już 9 lat i nie wyobrażam sobie mojej łazienki bez niego. Ładnie wygląda i mimo wielu upadków nigdy nic się z nim nie stało.

Moje włosy nie nadają się do rozczesywania ich grzebieniem, ale świetnie nadaje się on do rozprowadzenia odżywki czy zrobienia przedziałka. Mój totalny must have. Gdyby nie to, że nie widać na nim uszczerbku czasu na pewno kupiłabym ponownie.

• Design produktu: 5

Moje włosy ciężko się rozczesuje ,robią się kołtuny ,więc dłuższe i szerzej rozstawione zęby sprawdzają się u mnie super, mimo że nie mam kręconych włosów .

• Design produktu: 5

Dla moich włosów ten grzebień to strzał w dziesiątkę. Moje falowane włosy polubiły go za to, że nie są nim szarpane. Dobry zarówno w rozczestwaniu mokrych, jak i suchych włosów oraz przy nakładaniu odżywek i masek. Poza tym grzebień jest solidnie wykonany. Jego rozmiar jest kompaktowy, więc śmiało można go nosić ze sobą. Żałuję, że dopiero w tym roku na niego trafiłam.

• Design produktu: 5

Świetny do czesania na mokro

Kupiłam ten grzebień, ponieważ potrzebowałam czegoś do czesania na mokro moich plączących się włosów. Jest idealny.

Grzebień ma wymiary 13cm x 5cm, jest zrobiony w 100% z drewna i ma dość szeroko (ale nie do przesady) rozstawione zęby. Na środku grzebienia widnieje logo producenta. Całość prezentuje się minimalistycznie i bardzo ładnie - jakiekolwiek drewniane szczotki czy grzebienie są o wiele ładniejsze od tych plastikowych i przede wszystkim trwalsze.

Grzebień sprawdza się u mnie perfekcyjnie, szczególnie do czesania włosów na mokro. Moje włosy mają tendencję do plątania się. Ten grzebień idealnie je rozczesuje, nie wyrywa, nie ciągnie i nie łamie włosów. Dodatkowo nie chłonie wody co jest dużym plusem (jest odpowiednio zabezpieczony).
Lubię go używać również do rozprowadzania maski czy odżywki na włosach.

Grzebień jest wykonany solidnie i jest łatwy w czyszczeniu. Zapłaciłam za niego 20zł i szczerze? Nie spodziewałam się tak dobrego produktu za tak małą cenę. Jeśli się bardzo zniszczy - kupię ponownie.