L`Oreal Paris, Elseve Rapid Reviver, Magiczna Moc Olejków, Skoncentrowana odżywka do włosów suchych

Intensywna pielęgnacja lekką formułą bogatą w pielęgnujące serum z aminokwasem i olejkiem z jojoby. 2 x więcej odżywienia bez obciążania włosów.

Moc olejów

Produkt natychmiast odżywia i nawilża moje suche włosy. Jego skoncentrowana formuła pozwala na 2 razy szybsze działanie niż w przypadku standardowej odżywki. Produkt nie wymaga dużo czasu, ponieważ ekspresowo wchłania się we włosy, a lekka formuła odżywki nie obciąża ich. Odżywka wzmacnia włosy, przywraca im naturalny blask i jedwabistą miękkość.

Bez szału

Odżwyka ma przyjemny zapach i łatwo się spłukuje. Jednak mam wrażenie, że obciąża moje włosy i nie wygląda to za dobrze. Na pewno już do niej nie wrócę.

Odżywka petarda

Odżywka ma przyjemny zapach ,dobra konsystencja ktora łatwo rozprowadza się na włosach.
A to co dla mnie najważniejsze nie trzeba jej długo trzymać wystarczy nałożyć odczekać chwilkę i spłukać odżywka działa natychmiastowo.
Już po jej nałożeniu i wmasowaniu czujemy że włosy stają się miękkie i nawilżone. A po wysuszeniu dzieki odzywce z olejkami widać ich poprawę włosy mniej się puszą , lepiej rozczesują i mają więcej blasku.

złoto

Odżywkę kupiłam na promocji, za połowę ceny, myślę, że ta cena powinna być regularną, bo 20zł za drogeryjną odżywkę to trochę sporo. Poza tym:

Zalety;
-ułatwia rozczesywanie
-nabłyszcza
-dobry skład
-scala suche końcówki

efekt WOW gwarantowany już po pierwszym użyciu!

Kiedy zobaczyłam promocję w Rossmann od razu kupiłam odżywke i na prawde to był świetny zakup za tę cenę. Odżywka ma dużo dobrych opinii i moja też taka będzie, bo inaczej się nie da :)

Odżywka daje natychmiastowy efekt gładkich, lśniących i zregenerowanych włosów. Moje włosy są farbowane, suche, nie mają już młodzieńczego blasku oraz strasznie się puszą. Odzywka Loreal Paris Elseve ujarzmiła je, włosy się nie puszą, są gładkie i ładnie pachną!

Jestem ogromnie zaskoczona natychmiastowym efektem jaki daje odżywka. Od teraz wiem, ze w mojej łazience tego produktu do włosów już nie może zabraknąć!

Fantastyczna !!!

Kupiłam kiedyś na próbę w Rossmanie (była akurat kusząca promocja) a ja mam świra na punkcie szamponów,masek, odżywek itp., ale to był naprawdę rewelacyjny wybór. Szybkość działania zachwyca, maska w wygodnej tubie, fajnie i bezproblemowo się aplikuje. Przyjemny delikatny zapach. Ja myję włosy głową w dół, po wymyciu lekko odciskam włosy z wody i zaczynam rozprowadzać maskę od końcówek włosów do góry i następnie przeczesuje grzebieniem z szeroko rozstawionymi zębami albo szczotką z gumowymi wypustkami. Idzie jak po maśle ???? i spłukuje. Szybko, sprawnie i bezproblemowo a efekty naprawdę super. Mam włosy farbowane, długie, wysokoporowate, które bardzo się lubią kołtunic, plątać a ta maska świetnie je ogarnia. Mam ja zawsze na stanie i jak się spieszę i nie mam czasu na inne maski, odżywki to sięgam po nią,nigdy mnie nie zawiodła, nie ma też wpływu na szybsze przetłuszczanie włosów.

Warto!

Odżywkę zakupiłam po dobrych rekomendacjach koleżanki i był to dobry wybór. Faktycznie po użyciu włosy są gładkie, miękki w dotyku i wyglądają zdrowiej. Dodatkowo trafił mi się bardzo suchy szampon a ta odżywka pozwala nawilżyć włosy po szamponie. Kolejny plus to błyskawiczne działanie. W końcu nie muszę stać pod prysznicem dodatkowych minut i czekać, ona działa od razu. Odżywka znajduje się również w wygodnym i poręcznym opakowaniu, a do tego jest bardzo wydajna. Znajduję same plusy i do niczego nie mogę się przyczepić. Trzeba wypróbować na własnej skórze, a dokładnie własnych włosach.

Zalety:
- błyskawiczne działanie,
- nawilża,
- wygładza,
- opakowanie,
- wydajność,
- dostępność.

Wady:
- BRAK!

Ekspresowe nawilżenie suchych włosów

Szukałam odżywki, która w szybkim czasie nawilży i wygładzi moje włosy. I znalazłam. L`Oreal Paris Elseve Rapid Reviver to zdecydowanie mój faworyt wśród odżywek. Po nałożeniu odżywki włosy niemal natychmiast stają się gładkie, mięciutkie i nie plączą się. Po wyschnięciu włosów widać że są nawilżone ,odżywione i pełne blasku a co najważniejsze bez obciążania.
W końcu przestałam zmagać się z wysuszonymi końcówkami, które nawet po wyprostowaniu wyglądały na zniszczone.
Pięknie pachnie i ma bardzo przyjemną, kremową konsystencję. Wystarczy mała ilość odżywki aby wyczarować efekt jak po wizycie u fryzjera. I to w szybkim czasie. Idealna opcja dla zabieganych. Nie trzeba spędzać kilkunastu minut z czepkiem na głowie aby uzyskać zadowalający efekt.
Z całą pewnością zagości na mojej półce na dłużej :)

Ekspresowe nawilżenie

Nie umiem powiedzieć jak bardzo polubiłam się z tą odżywką.
Dla moich włosów jest to dosłownie ideał - doskonale je wygładza, zmiękcza, zapobiega elektryzowaniu i pomaga w walce z suchymi końcami, chroni włosy i nadaje im blask. Co najważniejsze - nie obciąża ich. Po wysuszeniu są gładkie i sypkie, łatwo się rozczesują i wyglądają zdrowo.
Zaznaczę, że moje włosy są niskoporowate, ciężkie, z natury gładkie, ale mają tendencję do przesuszenia na końcach. Produkt wydobywa z nich wszystko co najlepsze.
Zdaję sobie sprawę, że to cudowne działanie, którym się zachwycam jest wynikiem mało ciekawego składu - ale w tym przypadku się nim nie przejmuję, ponieważ właśnie tego potrzebują moje włosy. Zauważyłam, że przy regularnym, dłuższym stosowaniu ich stan się poprawił a końcówki są coraz mniej suche.

Formuła jest gęsta, łatwo się rozprowadza i wnika we włosy. Wystarczy nałożyć ją dosłownie na chwilę. Tak jak u większości dziewczyn ta chwila u mnie zajmuje tyle co umycie reszty ciała - to czas wystarczający żeby z produktu wydobyć maksimum możliwości.
Jedno opakowanie starcza mi na ponad miesiąc niemal codziennego stosowania. Cena jest atrakcyjna, zwłaszcza w promocji, więc warto wypróbować produkt.

Przyznam szczerze, że nie bardzo rozumiem, na czym polega fenomen tego produktu…

Mam włosy cienkie, ale dosyć gęste, z dużą tendencją do łamania i rozdwajania się końcówek. Szukam więc odżywek, które je nawilżą, odżywią i pomogą przy rozczesywaniu, żeby jak najmniej je szarpać. Produkty do włosów marki Loreal znam bardzo dobrze, często gęsto mi się sprawdzają, a i wśród nich mam kilku niezastąpionych ulubieńców. Kiedy zobaczyłam ten nowy produkt na drogeryjnej półce chciałam brać go w ciemno przekonana, że mi się sprawdzi, ale jeszcze na szybko zerknęłam na opinie. Wszystko przemawiało za tym, żeby wrzucić produkt do koszyka i tak też uczyniłam, nie podejrzewając nawet, że tak mocno mnie zawiedzie.

Zacznę jednak od opisu opakowania, które ogólnie oceniam dobrze. Podoba mi się szata graficzna, jest typowa dla produktów tej marki. Opakowanie bardzo wygodnie leży w dłoni, nie wyślizguje się z mokrych rąk. Łatwo wydobyć produkt, a i ogromny plus ode mnie za to, że z tubki wyciśniemy całość, więc nic się nie zmarnuje. Zatrzask działa dobrze, łatwo go otworzyć, ale też sam z siebie się nie otwiera. Nie bałabym się zabrać tej odżywki do torby podróżnej. Zapach również jest typowy dla tej marki, mocno perfumowany, ale dla mnie przyjemny. Konsystencja gęsta, przypomina krem. Nie spływa z włosów.

Niestety, jeżeli chodzi o działanie tej odżywki, to ma moich włosach nie zdała egzaminu. Producent rekomenduje, aby tę odżywkę nałożyć tylko na chwilkę i od razu można ją zmywać. Ja jednak zawsze nakładam odżywki na umyte już włosy i w tym czasie myję resztę ciała. Odżywki są na włosach więc około 4 minut. Po wysuszeniu włosy były oklapnięte, matowe, nie zauważyłam, by łatwiej się rozczesywały i były niegrzeczne w układaniu. Ten produkt strasznie obciążył mi włosy. Próbowałam nakładać wiec minimalną ilość, ale wtedy moje włosy robiły się sianowate, tak, jakbym w ogóle żadnej odżywki nie użyła. Próbowałam jeszcze aplikować ją dokładnie tak, jak zaleca producent, ale to niewiele pomogło, bo wtedy były podatne na puszenie. Wydaje mi się, że w składzie może być jakiś składnik, który wybitnie nie służy moim włosom – pamiętam, że jeden z szamponów tej marki również strasznie obciążał mi włosy. Nie zauważyłam, aby moje włosy po stosowaniu tej odżywki były w lepszej kondycji. Z pewnością nie kupię jej ponownie.

Cudo!

Nigdy nie mam czasu i pomyślałam że to coś dla mnie. Moje włosy po ciągłym farbowaniu i prostowaniu są suche i zniszczone. Po nałożeniu odżywki jak obiecują w reklamie odrazu splukalam i byłam bardzo mile zaskoczona. Włosy bardzo dobrze sie wyczesuja, po wysuszeniu sa gładkie , sypkie, błyszczące i ten zapach! Po pierwszym uzyciu juz widac ogromna różnicę. Jest to chyba najlepsza odzywka jaka stosowalam.

ELSEVE Rapid Reviver

Skoncentrowana odżywka do włosów suchych Magiczna Moc Olejków to idealny produkt dla zabieganych ???? . Zero czekania, zero trudności. Po prostu nakładasz na umyte włosy i zaraz spłukujesz. Idealna do codziennego stosowania.
Odżywka jest w dużej poręcznej tubie i muszę przyznać że działanie widać już po pierwszym użyciu. Moje zniszczone ciągłym farbowaniem włosy nabrały blasku, łatwiej się rozczesują są miękkie i gładkie w dotyku i co najważniejsze nie puszą się i nie elektryzują. Zawarte w niej serum z aminokwasami i olejek jojoba mocno wnikają we włosy, ale nie obciążają ich dzięki czemu włosy nie tracą na objętości.
Elseve skradła moje serce -szybkość odżywki - moc maski.