L`Oreal Paris, Elseve Rapid Reviver, Total Repair 5, Skoncentrowana odżywka do włosów zniszczonych

Intensywna pielęgnacja włosów wzbogacona w serum z aminokwasem i witaminą E. Lekka formuła, która odżywia i odbudowuje włosy bez ich obciążania.

Och tak!

Wielki pozytyw. Mam włosy rozjaśniane, przez co mocno przesuszone. Już po pierwszym użyciu widać efekt. Najlepsza odżywka jaką miałam do tej pory. Fakt, że szybko się zużywa, ale jest warta swojej ceny. Widzę efekt, a to dla mnie jest najważniejsze. Włosy są sprężyste, nawilżone i w lepszej kondycji. Polecam.

Dla mnie najlepsza ! <3

Długo szukałam idealnej odżywki która nie obciążałaby moich cienkich włosów a jednocześnie je regenerowana i odzywiła , i cieszę się że w końcu znalazłam :)
- od razu po umyciu włosów nakładam ja i od razu spłukuje i naprawdę włosy są miękkie, nie puszą się , pięknie błyszczą i dobrze rozczesuje !:)
Ta odżywka dała mi lepsze efekty niż niejedne drogie maski które musialam nakładać na osuszone włosy i trzymać z 15 minut i spłukiwać ;/
Znalazłam swój ideał wśród odżywek do włosów :) Polecam :)

Działa.

Odżywka ma za zadanie odbudować włosy zniszczone. Na moich włosach udało się to zrobić. Teraz są o wiele bardziej puszyste i zdrowe. Wielkim plusem jest to, że nie trzeba mieć jej długo na włosach, by uzyskać super efekt. Jedyną wadą jest opakowanie- pod koniec odżywki trzeba walczyć z nim, by cokolwiek wycisnąć.

Spełniła moje oczekiwania

Odżywkę kupił w Rossmanie, bo poczytałam na forum opinie, że jest bardzo dobrym produktem, który wygładza włosy.

Nie zawiodłam się. Sprawdziła się już po pierwszym zastosowaniu. Idealnie nawilżyła i wygładziła moje włosy

Przestały się puszyć i stały się pełne blasku. Dodam, że uwielbiam kosmetyki z tej marki.

Opakowanie jest bardzo wydajne, a produkt łatwodostępny.

całkiem dobry

Odżywka skusiła mnie, kiedy wypróbowałam cudowny szampon z tej samej serii. Myślałam, że będzie ona tak silna jak sam szampon. Nie zawiodłam się. Włosy są po niej tak mocno odżywione, jak po odżywce kupionej w specjalnym sklepie fryzjerskim. Jest ona silna i przeznaczona do zadań specjalnych. Moje włosy są dzięki niej miękkie i delikatne w dotyku. Spełnia więc swoje zadanie. Bez niej, moje włosy byłyby przesuszone. Dzięki niej - są nawilżone, odżywione, odbudowane. Polecam wszystkim zarówno szampon z tej serii co i tą odżywkę.

Świetna

Przede wszystkim odżywka nie obciąża włosów co przy moich cieniutkich wlosach jest rzadkie w tego typu odżywkach. Odżywia i regeneruje włosy po stosowaniu włosy wyglądają na bardziej puszyste zdrowe i zadbane. Szybkie efekty.

Bardzo dobra odżywka

Odżywka ma bardzo wygodną tubkę którą łatwo się dozuje. Wystarczy mała ilość aby pokryć całe włosy. Pozostawiam ją na włosach dosłownie na minutę i zaraz zmywam. Nawet w takim krótkim czasie odżywka działa rewelacyjnie. Moje sianowate włosy są nawilżone, ujarzmione, lejące i co najważniejsze wyglądają na zdrowsze i bardziej zadbane. Odżywka ma piękny zapach który utrzymuje się na włosach przez cały dzień. Nie byłam wczesnej przekonana do odżywek które można spłukać zaraz po nałożeniu ale ten produkt zmienił moje zdanie. Serdecznie polecam.

Bardzo dobra

Mam włosy zdrowe, gęste, proste, grube, przez co łatwo je obciążyć. Ta odżywka bardzo dobrze odżywia, ale nie obciąża włosów.

Tubka jest bardzo wygodna, elastyczna i łatwo można wydobyć produkt do samego końca.
Konsystencja jest gęsta, ale łatwo rozprowadza się na włosach.

Włosy po jej użyciu są dobrze odżywione, lśniące, gładkie i miękkie w dotyku, łatwo się rozczesują. Nie wiem, czy działa tak szybko jak obiecuje producent, bo zawsze zostawiam odżywki na włosach chociaż na kilka minut.

super odżywka

Na samym wstępie uderza sympatyczny zapach i długo utrzymuje się on na włosach. Pielęgnacja jest bardzo intensywna dzięki aminokwasom i witaminie E. Już po paru pierwszych aplikacjach zauważam pozytywne efekty. Włosy stają się nawilżone, łatwiej się je rozczesuje, a także odnoszę wrażenie, że końcówki są bardziej scalone. Nie trzeba jej trzymać długo na włosach, bo działa błyskawicznie ;)

Warto kupić

Odżywkę kupiłam akurat w drogerii bo była w promocji i nie spodziewałam się takiego pozytywnego zaskoczenia. Działa ekspresowo, to jaka wygodna sprawa. Włosy są gładsze i łatwo się rozczesują. Przyjemny zapach.

Bardzo fajna ale mało wydajna

Odżywka należy naprawdę do jednych z lepszych jakie miałam możliwość używać. Fajnie odżywia włosy, zmiękcza je, nadaje lekkiego blasku a po dłuższym używaniu zauważalna jest poprawa kondycji włosa. Miękkość włosów jest zachwycająca. Bardzo ładnie pachnie odżywka a ten delikatny zapach utrzymuje się bardzo długo na wlosach.
Jednak mimo tego odżywka jest dość gęsta a opakowanie dość małe. Cena spora jak na taką ilość produktu co zaliczam do minusów tej odżywki. Tubka jest miękka i dobrze wydusza się odżywkę.

Nie spodziewałam się...

... Że drogeryjna odżywka tak dobrze zadziała na moje włosy. Kupiłam ją skuszona recenzjami i muszę przyznać, że dobrze się sprawdza. Mam problematyczne włosy, które potrzebują wygładzenia i nawilżenia. Po odżywce uzyskałam efekt bardzo zbliżony do tego, jakiego oczekiwałam, co rzadko się zdarza. Nie użyłam jej jednak zgodnie z zaleceniami producenta, odżywkę wczesuję i trzymam na włosach kilka minut. Bez tego myślę, że z moimi, wbrew pozorom dość grubymi włosami mogłaby sobie aż tak dobrze nie poradzić. Zauważyłam też jedną wadę, ale to chyba dotyczy wszystkich kosmetyków do włosów - włosy szybko się przyzwyczajają i super efekt z pierwszego użycia nagle zanika. W moim przypadku było to kilka myć i już nie widziałam tego świetnego nawilżenia i wygładzenia. Odstawilam na jakiś czas używając zamiennie innych odżywek i znów było ok :)

Petarda!

Nigdy wcześniej nie używałam odżywki, którą spłukuje się zaraz po nałożeniu i jest to olbrzymia wygoda i chyba największa zaleta. Efekt niemal natychmiastowy, po kilku użyciach włosy są mięciutkie i odżywione oraz dobrze się czeszą. Petarda!