L`Oreal Paris, Elseve Rapid Reviver, Color-Vive, Skoncentrowana odżywka do włosów farbowanych

Potrzebujesz czegoś więcej, niż zwykłej odżywki? Poznaj pierwszą skoncentrowaną odżywkę, która zapewnia ekspresową przemianę włosów!
- natychmiastowo wchłania się we włosy, bez czekania, stworzona do codziennego użytku
- intensywna pielęgnacja lekką formułą, bogatą w pielęgnujące serum z aminokwasem i witaminą e
- aż 2x więcej ochrony koloru
Nałóż na umyte szamponem włosy i rozprowadź równomiernie na długości aż po same końce. Nie musisz czekać - od razu spłucz. Używaj codziennie.

Dobra odzywka do wlosow

Od czasu kiedy pierwszy raz pofarbowalam wlosy dlugo szukalam odpowiedniej odzywki. Zaczelam uzywac skoncentrowanej odzywki do wlosow farbowanych od L'oreal i jestem zadowolona. Nakladam ja zawsze po umyciu szamponem na osuszone delikatnie recznikiem wlosy. Bardzo fajnie sie rozprowadza, a po zmyciu wlosy nie sa suche. Zapach utrzymuje sie na wlosach nawet po wysuszeniu i wyprostowaniu, nie obciaza ich. Swietna konsystencja i bardzo wygodne opakowanie w uzytkowaniu. Bardzo polecam ten produkt :)

Bardzo dobra odżywka!

Odżywka spełnia swoje zadanie :)
Podoba mi się to, że można ją spłukać od razu po nałożeniu.

Stosuję ją w zasadzie codziennie. Pięknie pachnie, łatwo się nakłada i rozprowadza. Włosy po wysuszeniu bardzo dobrze się rozczesują, są lśniące i sypkie, nawilżone, nie puszą się. Ładnie się układają.

Świetne i estetyczne opakowanie w tubce - bardzo poręczne. Cena tez super. Do tego bardzo wydajna - przy moich krótkich włosach mam wrażenie, że starcza na wieki.

Z całego serca polecam!

Spełnia swoje zadanie

Odżywka rzeczywiscie stworzona do włosów farbowanych. Po jej zastosowaniu włosy są bardzo lśniące a kolor bardziej intensywny. Dodatkowo fajnie wygładza włosy. Można ją stosować codziennie, po nałożeniu odrazu spłukać i efekt gwarantowany. Fajnie się sprawdza w połączeniu z szanponem z tej serii. Konsystencja lekka, zapach przyjemny nie drażniący nosa.

najlepsza

Maska do włosów jest jedna z najlepszych, włosy są nawilżone, nie są przesuszone, jest wydajna, nie puszą się, zapach ma cudowny, jest gęsta, włosy są lśniące po niej i kolor odżywiony

Zachwycona klientka

Na wstępie mojej recenzji napiszę, że uwielbiam wszystkie kosmetyki z tej firmy, a tym bardziej tą odżywkę do włosów farbowanych, bo mam zrobione pasemka na włosach. Odżywka idealnie odżywia kolorek i włosy, a do tego włosy nie wypadają, fantastycznie się rozczesują. Kolorek aż błyszczy się na główce.

Cudo przeciw puszącym się włosom

Stosowanie tej odżywki wraz z szamponej Z tej samej serii to czysta przyjemność, jestem wierna od lat marce Elseve i chętnie do niej wracam . Produkt ten wygładza i odżywia włosy tak jak zapewnia nas producent, moje włosy po jej stosowaniu stały się bardziej odżywione i sprężyste, nie puszą się
,są bardziej zdyscyplinowane, wygładzone, mięciutkie i pachnące, zauważyłam, że chroni mój farbowany kolor włosów, nie podrażnia skóry głowy za co jestem wdzięczna

fajna

Odżywka spełniła większość moich oczekiwań i jestem z niej zadowolona.
Na dużego plusa zasługuje to, że nie trzeba trzymać jej długo na włosach i pozwala mi to zaoszczędzić czas, zwłaszcza rano, gdy się spieszę.
Po użyciu włosy są bardzo miękkie, przyjemne w dotyku oraz mięsiste.
Nie mam również problemu z ich rozczesywaniem, a mam długie i plączące się włosy. Widocznie odżywia i sprawia, że włosy są mocniejsze.
Zaczęłam jej używać na moje świeżo zafarbowane włosy i muszę przyznać, że odżywka dodaje im blasku i chroni kolor, sprawiając, że kolor dłużej się "trzyma". Bardzo podoba mi się opakowanie, z którego można z łatwością wycisnąć resztki kosmetyku.
Jednak produkt ma też jeden minus - nie mogę jej używać codziennie, bo obciąża nieco moje długie włosy.

Plusy:
- widocznie nabłyszcza włosy
- dobrze nawilża
- przedłuża trwałość koloru
- zawiera filtry uv
- ładny zapach
-wygodne , poręczne opakowanie
- szybka i łatwa w użyciu

Minusy - może obciążyć włosy (co jest cechą serii czerwonej Elseve)

Urzekła mnie

Odżywkę kupiłam od czasu kiedy farbuje włosy :) Odżywka Elseve Rapid Reviver wzmacnia włosy, przywraca im naturalny blask i jedwabistą miękkość. Faktycznie, zauważyłam zmianę w strukturze włosów. Nie są aż tak szorstkie, jednakże szybko przyzwyczaiła się do moich włosów, więc sięgam po nią coraz rzadziej.
Wykonywałam wiele zabiegów min. botoks włosów itd, co jakiś czas je prostuje, więc ta farba na włosach w połączeniu z innymi czynnikami no umówimy się staje się nieładna.
Loreal daje radę, regeneruje włosy. Po jej użyciu czuje duże nawilżenie i świeżość kolorku. Włosy dobrze się rozczesują.

Dobry wybor odzywki

Najbardziej, co spodobalo mi sie w tej odzywce to sposob uzycia. Nakladamy na mokre wlosy, az po same konce i nie musimy czekac, mozemy od razu slupkac ja z wlosow. Jest to ogromny plus, gdyz nie zawsze mamy czas wieczorem, badz rano. Posiada tez serum z aminokwasu i witamine E. Jak dla mnie ma sporo zalet.
Gdy mamy wlosy farbowane, to sprawdza sie w 100%. Chroni kolor przed promieniami UV i sprawia, ze kolor szybko nie splukuje sie z wlosow.

Idealna dla włosów farbowanych:)

Każda kobieta powinna dbać o swoje włosy, ponieważ uważam, że włosy to wizytówka każdej kobiety. Włosy muszą być lśniące, piękne i zdrowe, wówczas czujemy się pewniejsze siebie i piękne, tak jak na obcasach :) Odżywkę L`Oreal Paris, Elseve Rapid Reviver, Color-Vive, zakupiłam w Rossmanie po tym jak zafarbowałam włosy. Bardzo mi się spodobała. Jest w wygodnym opakowaniu w tubce. Ma fajną gęstą konsystencję. Po użyciu włosy się fajnie rozczesują, kolor utrzymuje się dłużej, włosy są miękkie i odżywione. Cena bardzo fajna. Polecam każdemu.

Coś dla mnie

To jest odżywka dla osób które nie mają czasu. Ekspresowo się wchłania i ogromny plus, że można odrazu spłukać. Konsystencja jest dobra co ułatwia aplikacje na włosy, zapach piękny. Włosy po stosowaniu są widocznie w lepszej kondycji. Gładkie, miękkie i łatwo się rozczesują. Tylko odżywka za szybko się kończy.

Godna polecenia

Odżywka zdecydowwnie zasługuje na polecenie. Jest naprawdę fajna i przede wszystkich widać po zastosowaniu efekt. Konsystencja jest gęsta przez co produkt nie spływa z włosów przy dłuższym trzymaniu na włosach. Mozna ja stosować codziennie natomiast może trochę obciążyć włosy, na stosuje co 2-3mycia na 10-15 min. Po tym czasie włosy są fajnie odzywione, nawilżone, zdecydowanie lepiej się rozczesuja i są bardziej lśniące. Do tego odżywka ma wspaniały zapach, który utrzymuje się długo na włosach i to bardzo lubię. Opakowanie bardzo ladne z czerwoną tuba, bardzo poręczna. Cena tez jest przyzwoita. Moz3 zdziwić pojemność natomiast jest to produkt mocno skoncentrowany woec często takie są w mniejszych pojemnościach, tu 180ml.

Super

Ta odżywka to dla mnie hit. Jestem zalatana to ta odżywka jest dla mnie. Fajna sprawa, że zaraz można ją spłukać, gęsta konsystencja i piękny zapach. A efekty odrazu widać, włosy łatwo się rozczesuje.