L`Oreal Paris, Elseve Rapid Reviver, Color-Vive, Skoncentrowana odżywka do włosów farbowanych

SKONCENTROWANA ODŻYWKA DO WŁOSÓW ZNISZCZONYCH L’Oreal Paris Elseve Rapid Reviver
• NATYCHMIASTOWA REGENERACJA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW
• 2X SILNIEJSZE DZIAŁANIE OD KLASYCZNEJ ODŻYWKI
• EKSPRESOWO WCHŁANIA SIĘ WE WŁOSY
• LEKKA FORMUŁA NIE OBCIĄŻA WŁOSÓW
• FORMUŁA WZBOGACONA O AMINOKWASY I WITAMINĘ E
2X więcej odbudowy dla zniszczonych włosów
Silnie skoncentrowane serum działa 2x mocniej od klasycznej odżywki. Głęboko odżywia i regeneruje zniszczone włosy.
Natychmiastowo odżywia włosy
Innowacyjna formuła ekspresowo wnika we włókna włosów. Dzięki temu możesz stosować odżywkę codziennie i zaoszczędzić swój czas!
Regeneracja z witaminą E
Witamina E znana jest ze swoich właściwości regenerujących. Formuła odżywki została wzbogacona serum z witaminą E, aby wzmocnić Twoje włosy, przywrócić im miękkość i blask.

Dobra odzywka do wlosow

Od czasu kiedy pierwszy raz pofarbowalam wlosy dlugo szukalam odpowiedniej odzywki. Zaczelam uzywac skoncentrowanej odzywki do wlosow farbowanych od L'oreal i jestem zadowolona. Nakladam ja zawsze po umyciu szamponem na osuszone delikatnie recznikiem wlosy. Bardzo fajnie sie rozprowadza, a po zmyciu wlosy nie sa suche. Zapach utrzymuje sie na wlosach nawet po wysuszeniu i wyprostowaniu, nie obciaza ich. Swietna konsystencja i bardzo wygodne opakowanie w uzytkowaniu. Bardzo polecam ten produkt :)

dla mnie bomba :)

Jest to doskonała odżywka do włosów farbowanych. Bardzo wygodne opakowanie, doskonała konsystencja. Włosy dobrze się po niej rozczesują, nie są wysuszone. Bardzo polecam

Bomba

Odżywkę uzywam od ok. Msc. Sprawdza mi się bardzo dobrze. Plusem jest to, że nie trzeba jej długo trzymać, od razu się ja splukuje! Włosy po niej pięknie pachną, świetnie się rozczesują. Jak dla mnie świetny kosmetyk za przyzwoita cenę.

Coś więcej niż zwykła odżywka

Jako pierwsze muszę napisać o jej zapachu, który wyjątkowo mnie urzekł. Orzeźwiający i bardzo przyjemny - uwielbiam kosmetyki o takich owocowych zapachach! Konsystencja gęsta, też bardzo mi przypadła do gustu - nie spływa podczas nałożenia na 5 minut pod prysznicem ale i tak najlepsze efekty daje nałożona na moje rozdwojone końcówki na 10 minut. Zawijam wtedy na ten czas włosy ręcznikiem, później obficie spłukuję wodą. Kolejny fakt, który zwrócił moją uwagę - nie obciąża!!! Włosy można bardzo łatwo rozczesać po umyciu, są lśniące i da się wyczuć zapach odżywki przez dłuższy czas. Opakowanie wygodne w użyciu. Jedyny minus to wydajność produktu, jak na moje długie włosy mogłoby być spokojnie ok. 250 ml zamiast 180 ml. Produkt z całego serca polecam, wart uwagi w drogerii!

Elseve nr 1

Odżywka pięknie pachnie,jest wydajna,włosy są lśniące.miękkie,gładkie. Dla mnie Elseve jak zwykle nr 1 . Wygodne opakowanie, wszystko zgodne z zapewnieniami producenta. Polecam.

Używa produktu od: próbka

Cudo do włosów

Odżywka fantastycznie nawilża i odżywia włosy. Nie puszą się ani nie plątają. Pięknie błyszczą. Zapach pozostaje na włosach długi czas. Wygodne opakowanie, które ułatwia aplilacje na włosach.

wspaniałe produkty

Szampon,odżywka i woda aloesowa to moje cudowne eliksiry młodości,dzięki którym znów czuje sie piękna,zadbana i szczęśliwa,gorąco polecam wszystkim kobietom!!

Mój faworyt

Najlepsza odżywka do włosów jaką używałam .Absolutnie świetna wydajna pięknie pachnąca moje włosy są miękkie kolor szybko się nie zmywa. Polecam każdemu z farbowanymi włosami.

Bardzo fajna odżywka

Opakowanie ładne, poręczne i cieszące oko. Odżywka przepięknie pachnie, ma fajną kremową konsystencję, nie spływa z włosów. Po umyciu włosy są gładkie, błyszczące, dobrze się rozczesują i pięknie pachną. Co do samego oddziaływania - kolor ładnie się utrzymuje i jest równie intensywny co po farbowaniu. Na pewno po nią jeszcze sięgnę.

Błyskawiczna i mega efektywna!

Mało jest takich produktów z tej kategorii na rynku, nie kosztujących fortunę, które napiszą Ci że możesz je od razu po nałożeniu zmyć a efekt będzie. A ten produkt to robi i za to się w nim zakochałam. Niestety większość z nas nie ma na co dzień czasu otworzyć szampana w wannie i czekać 15 minut aż odżywka się wchłonie aby móc zmyć jej pozostałości... Idea wracania pod prysznic po wyjściu z niego i osuszeniu się też mnie zawsze zniechęcała... Przy tym produkcie problem sam się rozwiązał. Nakładam, zmywam, a włosy są mięciutkie i znacznie szczęśliwsze! Polecam gorąco!

Odżywka sprawdziła się u mnie świetnie. Podobnie u mojej Mamy, która zaczęła mi ją podkradać kiedy zauważyła zmianę w wyglądzie moich włosów. Już po kilku użyciach miałam wrażenie, że włosy wróciły do życia, są nawilżone, pełne blasku. Dodatkowo przyjemny zapach sprawia, że pielęgnacja włosów staje się jeszcze większą przyjemnością. Odżywka jest bardzo wydajna i jak dla mnie znajduje się w praktycznym opakowaniu ponieważ możemy zużyć ja niemal do samego końca. Włosy na pewno są delikatniejsze i przyjemniejsze w dotyku, a sam kolor miałam wrażenie, że wrócił do początków farbowania i jest jak nowy :)

polecam

Świetna odżywka do włosów farbowanych. Odżywia włosy, sprawia, że są one miękkie a kolor się tak szybko nie zmywa. Do tego pomaga w rozczesywaniu i układaniu włosów. Włosy są gładkie, mięciutkie i błyszczące.

Używa produktu od: próbka

Rewelacyjna odrzywka

Odzywka jest świetna, ponieważ do.tej pory nie używając odżywek ta sprawdza się idealnie.
+ łatwe rozczesywania włosów
+ piękny zapach utrzymujący się długo
+szybkość działania, nie trzeba trzymając jej długo na włosach.