L`Oreal Paris, Elseve Rapid Reviver, Color-Vive, Skoncentrowana odżywka do włosów farbowanych

Potrzebujesz czegoś więcej, niż zwykłej odżywki? Poznaj pierwszą skoncentrowaną odżywkę, która zapewnia ekspresową przemianę włosów!
- natychmiastowo wchłania się we włosy, bez czekania, stworzona do codziennego użytku
- intensywna pielęgnacja lekką formułą, bogatą w pielęgnujące serum z aminokwasem i witaminą e
- aż 2x więcej ochrony koloru
Nałóż na umyte szamponem włosy i rozprowadź równomiernie na długości aż po same końce. Nie musisz czekać - od razu spłucz. Używaj codziennie.

najlepsza

Maska do włosów jest jedna z najlepszych, włosy są nawilżone, nie są przesuszone, jest wydajna, nie puszą się, zapach ma cudowny, jest gęsta, włosy są lśniące po niej i kolor odżywiony

Zachwycona klientka

Na wstępie mojej recenzji napiszę, że uwielbiam wszystkie kosmetyki z tej firmy, a tym bardziej tą odżywkę do włosów farbowanych, bo mam zrobione pasemka na włosach. Odżywka idealnie odżywia kolorek i włosy, a do tego włosy nie wypadają, fantastycznie się rozczesują. Kolorek aż błyszczy się na główce.

Cudo przeciw puszącym się włosom

Stosowanie tej odżywki wraz z szamponej Z tej samej serii to czysta przyjemność, jestem wierna od lat marce Elseve i chętnie do niej wracam . Produkt ten wygładza i odżywia włosy tak jak zapewnia nas producent, moje włosy po jej stosowaniu stały się bardziej odżywione i sprężyste, nie puszą się
,są bardziej zdyscyplinowane, wygładzone, mięciutkie i pachnące, zauważyłam, że chroni mój farbowany kolor włosów, nie podrażnia skóry głowy za co jestem wdzięczna

fajna

Odżywka spełniła większość moich oczekiwań i jestem z niej zadowolona.
Na dużego plusa zasługuje to, że nie trzeba trzymać jej długo na włosach i pozwala mi to zaoszczędzić czas, zwłaszcza rano, gdy się spieszę.
Po użyciu włosy są bardzo miękkie, przyjemne w dotyku oraz mięsiste.
Nie mam również problemu z ich rozczesywaniem, a mam długie i plączące się włosy. Widocznie odżywia i sprawia, że włosy są mocniejsze.
Zaczęłam jej używać na moje świeżo zafarbowane włosy i muszę przyznać, że odżywka dodaje im blasku i chroni kolor, sprawiając, że kolor dłużej się "trzyma". Bardzo podoba mi się opakowanie, z którego można z łatwością wycisnąć resztki kosmetyku.
Jednak produkt ma też jeden minus - nie mogę jej używać codziennie, bo obciąża nieco moje długie włosy.

Plusy:
- widocznie nabłyszcza włosy
- dobrze nawilża
- przedłuża trwałość koloru
- zawiera filtry uv
- ładny zapach
-wygodne , poręczne opakowanie
- szybka i łatwa w użyciu

Minusy - może obciążyć włosy (co jest cechą serii czerwonej Elseve)

Urzekła mnie

Odżywkę kupiłam od czasu kiedy farbuje włosy :) Odżywka Elseve Rapid Reviver wzmacnia włosy, przywraca im naturalny blask i jedwabistą miękkość. Faktycznie, zauważyłam zmianę w strukturze włosów. Nie są aż tak szorstkie, jednakże szybko przyzwyczaiła się do moich włosów, więc sięgam po nią coraz rzadziej.
Wykonywałam wiele zabiegów min. botoks włosów itd, co jakiś czas je prostuje, więc ta farba na włosach w połączeniu z innymi czynnikami no umówimy się staje się nieładna.
Loreal daje radę, regeneruje włosy. Po jej użyciu czuje duże nawilżenie i świeżość kolorku. Włosy dobrze się rozczesują.

Dobry wybor odzywki

Najbardziej, co spodobalo mi sie w tej odzywce to sposob uzycia. Nakladamy na mokre wlosy, az po same konce i nie musimy czekac, mozemy od razu slupkac ja z wlosow. Jest to ogromny plus, gdyz nie zawsze mamy czas wieczorem, badz rano. Posiada tez serum z aminokwasu i witamine E. Jak dla mnie ma sporo zalet.
Gdy mamy wlosy farbowane, to sprawdza sie w 100%. Chroni kolor przed promieniami UV i sprawia, ze kolor szybko nie splukuje sie z wlosow.

Idealna dla włosów farbowanych:)

Każda kobieta powinna dbać o swoje włosy, ponieważ uważam, że włosy to wizytówka każdej kobiety. Włosy muszą być lśniące, piękne i zdrowe, wówczas czujemy się pewniejsze siebie i piękne, tak jak na obcasach :) Odżywkę L`Oreal Paris, Elseve Rapid Reviver, Color-Vive, zakupiłam w Rossmanie po tym jak zafarbowałam włosy. Bardzo mi się spodobała. Jest w wygodnym opakowaniu w tubce. Ma fajną gęstą konsystencję. Po użyciu włosy się fajnie rozczesują, kolor utrzymuje się dłużej, włosy są miękkie i odżywione. Cena bardzo fajna. Polecam każdemu.

Coś dla mnie

To jest odżywka dla osób które nie mają czasu. Ekspresowo się wchłania i ogromny plus, że można odrazu spłukać. Konsystencja jest dobra co ułatwia aplikacje na włosy, zapach piękny. Włosy po stosowaniu są widocznie w lepszej kondycji. Gładkie, miękkie i łatwo się rozczesują. Tylko odżywka za szybko się kończy.

Godna polecenia

Odżywka zdecydowwnie zasługuje na polecenie. Jest naprawdę fajna i przede wszystkich widać po zastosowaniu efekt. Konsystencja jest gęsta przez co produkt nie spływa z włosów przy dłuższym trzymaniu na włosach. Mozna ja stosować codziennie natomiast może trochę obciążyć włosy, na stosuje co 2-3mycia na 10-15 min. Po tym czasie włosy są fajnie odzywione, nawilżone, zdecydowanie lepiej się rozczesuja i są bardziej lśniące. Do tego odżywka ma wspaniały zapach, który utrzymuje się długo na włosach i to bardzo lubię. Opakowanie bardzo ladne z czerwoną tuba, bardzo poręczna. Cena tez jest przyzwoita. Moz3 zdziwić pojemność natomiast jest to produkt mocno skoncentrowany woec często takie są w mniejszych pojemnościach, tu 180ml.

Super

Ta odżywka to dla mnie hit. Jestem zalatana to ta odżywka jest dla mnie. Fajna sprawa, że zaraz można ją spłukać, gęsta konsystencja i piękny zapach. A efekty odrazu widać, włosy łatwo się rozczesuje.

Ratunek zniszczonym włosom

Moje włosy nie mają ze mną lekko, często poddaje je metamorfozom a w ostatnim czasie mocno poszalałam z rozjaśnieniem i z naturalnej brunetki zostałam blondyną. Niestety moje eksperymenty dość mocno odbiły się na moich włosach, więc zaczęłam wyszukiwać produktów, które ułatwiłyby mi życie i pomogły opanować włosowy chaos.

Skusiły mnie obietnice producenta i nie zawiodłam się <3 fajna bogata konsystencja, włosy po tej odżywce są widocznie wygładzone, łatwiej się rozczesują i są do "opanowania" kto ma włosy z tendencją do puszenia mnie zrozumie.

Niestety moje włosy dość szybko przyzwyczaiły się do niej i już nie dawała mi takich rezultatów jak na początku stosowania, ale jako odżywka stosowana raz na jakiś czas - rewelacja.

Dobra odżywka

Kupiłam ją zachęcona pozytywnymi opiniami, bo znaleźć dobrą odżywkę jest ciężko. Poza tym skusił mnie opis, że jest ona skoncentrowana. Stwierdziłam, że może będzie bardziej wydajna niż zwykle odżywki albo będzie działać podobnie jak maska do włosów.

Odżywka kosztowała ok.4-5 e a jej pojemność to 180 ml. Trochę mało, no ale skoro ma być skoncentrowana.
Moja odżywka została kupiona w niemieckim DM. Być może w Polsce jest w większej pojemności.

Produkt znajduje się w miękkiej tubie zamykanej na klik. Tuba jest raczej standardowej wielkości, więc jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłam że nie ma ona 250 ml tylko 180.

Odżywka ma ładny zapach, ale nie tak intensywny i słodki jak zwykła czerwona odżywka czy szampon z tej serii do włosów farbowanych.
Odżywka jest biała i bardzo gęsta jak maska. Jednak jej działanie jest takie jak naprawdę dobrej odżywki. Na moich długich (lubiących się puszyć oraz kręcić i falować ) włosach naprawdę daje radę.

Ładnie dociąża włosy. Nie puszą się po niej i w zasadzie nie trzeba już używać żadnego serum.
Włosy są miękkie w dotyku. Ładnie się po niej układają. Włosy nie są poplątane. Jedynie trochę u nasady.
Odżywka nie nabłyszcZa ich jakość specjalnie. Ochrony koloru ocenić nie mogę, bo stosowałam ją zbyt krótko by widzieć jakąś różnicę.

Odżywka niby jest gęsta ale trzeba jej nałożyć, tyle co zwykłej odżywki. Odżywki 250 ml używam 2 tygodnie. Ta wystarczyła mi na mniej, także trochę słabo. Niby to 180 ml...

Nie robi lepszego efektu niż ta odżywka cała czerwona w butelce. Nawet tamta jakby lepiej wygładza i pięknie nabłyszcza. No i jest też chyba nawet tańsza i większa.

Trochę jestem nieusatysfakcjonowana. Ponownie raczej nie kupię. Za mała pojemność dla moich długich włosów.