Phytorelax, Burro Di Karite, Crema Mani Intensiva [Hand Cream] (Intensywnie odżywczy krem do rąk)

Burro Di Karite Crema Mani Intensiva Hand Cream jest kremem do rąk od organicznej marki - Phytorelax. Krem przeznaczony jest do pielęgnacji przesuszonych rąk - dzięki wysokiej zawartości masła shea, doskonale nawilża, zmiękcza i chroni skórę przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych,

kremy do rąk
w tubce
Struktura
bogate
krem
50 - 100ml

Phytorelax

Do zakupu kremu organicznej marki Phytorelax namówiła mnie koleżanka, achy i ochy, zachwyt tą marką. Znalazłam produkty Phytorelax w internetowej drogerii z możliwością odbioru w wybranym punkcie, bez dodatkowych opłat oraz obowiązywała promocja. Wrzuciłam do koszyka, cena regularna 25,99 a zapłaciłam 10,45.
Krem stworzony przy użyciu 98% składników pochodzenia naturalnego oraz wzbogacony o czyste masło shea.
W kolorze białym o konsystencji aksamitnej i zwartej, gęsty ale dość łatwo się rozprowadza, nawet szybko wchłania i nie pozostawia po sobie tłustego filmu na dłoniach.
Zapach jest neutralny, delikatnie mydlany, ale ogólnie przyjemny.
Krem rewelacyjnie nawilża i odżywia dłonie. Moje dłonie łatwo ulegają przesuszeniu, w pracy często myję dłonie ( ot taka praca i środki dezynfekujące) w chlorowanej wodzie, efekt sucha, szorstka i spierzchnięta skóra na dłoniach. Ale z tym kremem dłonie są wygładzone, zmiękczone i nawilżone. Super krem, idealny przy codziennej pielęgnacji, jest bardzo wydajny.
Opakowanie to plastikowa tubka zamykana na"klik". Kolorystyka i grafika opakowania niezbyt ciekawa, ale atutem jest zawartość która silnie nawilża i odżywia dłonie.
Polecam ten krem, choć cena regularna wysoka, wart swej ceny, ja zaopatrzyłam się w wersję nawilżającą Fiori di Bach.

genialny

Przede wszystkim plus za to, że jest to krem o naturalnym składzie, o wysokiej zawartości masła karite, które rewelacyjnie pielęgnuję, zmiękcza i ochrania skórę dłoni. Kupiłam ten krem w momencie, kiedy moje dłonie przechodziły typowe zimowe przesuszenie , z nadzieją, że je podratuje i nie zawiódł mnie !
Co jest najlepsze w tym kremie to to, że w odróżnieniu od większości kremów do rąk nie "działa" tylko do pierwszego ich umycia, a nawilżenie i gładka skóra utrzymują się dłużej. Przyjemny zapach i konsystencja. Rozsądna cena. Hit - nie szukam dalej.