Ettang, Cook Pack, The Fresh Black Rubber Mask (Maska do twarzy)

Ettang, Cook Pack, The Fresh Black Rubber Mask (Maska do twarzy)

Gumowa maseczka, która dzięki zawartości składników takich jak czarny sezam, morwa czy bakłażan koją i nawilżają skórę. Po użyciu skóra jest nawilżona, odżywiona i pełna naturalnego blasku.

klasyczne
w saszetce
Struktura
bogate
żel
<50ml

Miska pełna dobroci

Maska składa się z 2 części. Jak na prawdziwą sałatkę przystało w opakowaniu znajdziemy "fresh food" (część 1) jak również "dressing" (część 2). Zgodnie z opisem producenta obie części należy połączyć w jednolitą masę za pomocą dołączonej do zestawu szpatułki. Fajnie, że maskę można przygotować w opakowaniu! Konsystencja formuły 1 jest bardzo gęsta, żelowa o czarnym zabarwieniu. Saszetka nr 2 zawiera niewielką ilość białego, lejącego się płynu. Po wymieszaniu, otrzymujemy ciemno szarą żelową maseczkę. Maskę łatwo się nakłada ale trzeba robić to stopniowo ponieważ zbyt duża ilość spływa z twarzy. Produkt spokojnie wystarcza na pokrycie całej twarzy. W moim przypadku zostało go na tyle dużo, że nałożyłam resztę na szyję. Mimo, że rozmieszałam wg wskazówek na opakowaniu i przy nakładaniu konsystencja była jednolita, na twarzy powstało mi parę grudek. Pachnie bardzo ładnie, owocowo i świeżo. Ściąga się ją bardzo łatwo. Maska odrywa się płatami (podobnie jak maseczki peel-off) i nie ma potrzeby zmywania resztek płynem micelarnym czy wodą. Skóra po użyciu była nawilżona, miękka, gładka i miała ten efekt glow! Nie uczuliła, nie podrażniła i nie wysuszyła skóry!
Ja jestem jak najbardziej na tak! Fajnie, ze przygotowujemy formułę, którą następnie od razu nakładamy na twarz! Być może stąd ta świeżość :) Na pewno przetestuje też inne warianty!