Beaute Mediterranea, High Tech Hyaluronic Complex Concentrate (Serum-koncentrat do twarzy z kwasem hialuronowym)

Skoncentrowane, nietłuste serum z hialuronianem sodu (kwas hialuronowy), którego cząsteczki o różnych ciężarach przez rozkład frakcyjny są równe tym, które znaleźliśmy w skórze. Działa w siedmiu istotnych obszarach i poprawia wygląd skóry niwelując typowe oznaki starzenia.

Kolejny hit.

Kupiłam to serum, gdy tylko napotkałam je w TK Maxxie, po tym, jak świetnie sprawdziło mi się serum z tej firmy z jadem węża.
Serum znajduje sie w szkalnej buteleczce z ciemnego szkła z pipetą, co uważam za fajny pomysł na ochronę składników w nim zawartych.
Aplikacja dzięki temu również przebiega bardzo higienicznie i sparwnie.
Serum ma postać gęstego, białego, dość żelowego płynu.
Rozcierając je na twarzy tworzy nam lekką wodnistą powłoczkę, która błyskawicznie sie wchłania. Skóra po aplikacji jest mocno napieta i bardzo nawilżona. Czasami można sie pokusic o nie nakładanie już niczego więcej.
Dobrze współgrało mi ze wszystkimi kosmetykami jakich używałam.
Nie powodowało żadnych podraznień ani zapychania, a cera naprawdę zyskala więcej gładkości i promiennego wyglądu. Jestem nim tak samo zachwycona jak i jego bratem. Uważam, że jest warte swojej regularnej ceny, a już ceny TK Maxxowej to na pewno. Grzech nie kupić.
Polecam.