bebeauty, Żel pod prysznic `7 mleczek`

bebeauty, Żel pod prysznic `7 mleczek`

Wyjątkowy żel pod prysznic został stworzony, by jednocześnie nawilżać i pielęgnować skórę. Kremowy, subtelny zapach odpręży i wprawi w dobry nastrój. Żel wzbogacony unikalną kompozycją siedmiu mleczek znanych z właściwości odżywczych, które zapewnią skórze odpowiednią pielęgnację i nawilżenie: kokosowe, ryżowe, bawełniane, migdałowe, oliwkowe, bambusowe, sojowe. Testowany dermatologicznie.

żele pod prysznic
nawilżające, oczyszczające
zapachowa
sucha, normalna

Dobry i tani

Żel pod prysznic Be Beauty wylądował w koszyku podczas jednych zakupów w Biedronce. Ma minimalistyczne plastikowe opakowanie, dość poręczne.
Jest bardzo kremowy, o perłowym kolorze, pachnie podobnie do kremu Nivea, czyli bardzo przyjemnie.
Przechodząc do najważniejszego, czyli do skuteczności - żel mocno się pieni i dobrze oczyszcza skórę. Co ważne, nie wysusza. Nawet gdy nie mam czasu na nałożenie balsamu po, moja skóra nie jest sucha i szorstka.
Podsumowując, to dobry i tani balsam, który warto mieć w swojej łazience.

Tani i przyjemny

W ten żel zaopatrzyłam się podczas zakupów w Biedronce. Nie liczyłam na cudy za taką cenę, ale naprawdę mnie zaskoczył. Żel bardzo ładnie, delikatnie pachnie, dobrze się pieni i myje skórę. Wydaje mi się, że ma coś w sobie z tych 7 mleczek, ponieważ fajnie działa na skórę- delikatnie nawilża, wygładza, pozostawia na niej przyjemny zapach. Po jego użyciu przekonałam się do "biedronkowych" produktów do mycia i z pewnością wypróbuję inne warianty.

Polubiłam się z nim

To co od razu przyciągnęło moją uwagę to jego piękny zapach. Przypomina mi zapach klasycznego, białego mydła i zapach ten uwielbiam! Kojarzy mi się z relaksem, świeżością i czystością. Przyjemnie się go używa, konsystencja jest lekka i kremowa. Dobrze zmywa pot i przetłuszczanie skóry, pozostawiając ją czystą i pachnącą. Poza tym nie podrażnia skóry. Opakowanie nie rzuca się w oczy, jest to tradycyjna butelka z zamknięciem na klik, z niezbyt dobrej jakości plastiku - już mi się połamało.

Żel 7 mleczek

Ten żel wypatrzyłam na półce będąc w Biedronce przy okazji zakupów poranno - śniadaniowych. "7 mleczek " brzmi ciekawie i tak wylądował w koszyku. Prysznic czy ten poranny czy wieczorny staram się umilać sobie różnorodnymi zapachami. A zapach tego żelu jest bardzo delikatny, kremowy, apetyczny.
Opakowanie to wygodna butla z zamknięciem na "klik". Grafika minimalistyczna ale estetyczna utrzymana w kolorze biało-niebieskim. Butelka otulona termokurczliwą folią, pod prysznicem mokrymi dłońmi dobrze się nią manewruje.
Żel w kolorze perłowo białym o kremowej konsystencji, dobrze się pieni taką miękką delikatną pianą i dobrze spłukuje.
Jest delikatny dla skóry nie wysusza i nie podrażnia a zarazem dobrze myje i oczyszcza ciało. Nie ma też uczucia ściągnięcia po prysznicu. Oj duży plus za działanie.
W składzie wysoko SLS, gliceryna dalej ekstrakty, jeszcze dalej ulepszacze i zapychacze, no cóż drogeryjny.
Wydajny, używam gąbki, dzięki tej kremowej konsystencji nic nie spływa, wystarczy na długo.
Dostępność/cena - oferta Biedronki, niziutka w porównaniu do innych marek drogeryjnych to przysłowiowe grosze.
Żel warto wypróbować, w ofercie jest jeszcze wersja 7 olejków - jak go wypatrzę na półce na pewno się skuszę.