Tweezerman, Micro Mini Tweezer Set (Zestaw trzech mini pęset z futerałem)

Tweezerman, Micro Mini Tweezer Set (Zestaw trzech mini pęset z futerałem)

Pojemność 3 szt

Zestaw trzech mini pęset z futerałem, skupia wszystkie zalety klasycznych pęset marki Tweezerman. Właśnie takie pęsety można znaleźć w tym mini zestawie. Mały rozmiar i wysoka jakość. Zestaw pęset przez to jest idealny w podróży i zawsze zmieści się w torebce.

do rzęs, do twarzy
zestaw
pęsety

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Podróżny zestaw klasycznych pęset Tweezerman.

Pęseta Tweezerman polecana przez wielu. Uhonorowana wieloma nagrodami, ponoć jedna z najlepszych pęset na świecie.

Z pewnym takim niedowierzaniem podeszłam do niej. Jako, ze w ciągu całego mojego życia przewiniło sie wiele pęset. Spokojnie ze dwadzieścia :-)
Jedne lubiłam bardziej a inne mniej. Żadna nie była jednak wystarczająco perfekcyjna i dobra. Pęseta chirurgiczna ( przyjaciółki ) była najbliżej. Fakt precyzyjna, ale jednak nazbyt ostra. Raniła mnie podczas pracy. Dlatego to tez nie było to !

Szukałam, szukałam i w końcu zakupiłam słodko-różowy zestaw Tweezerman. Te słodkie trio Micro pęset, w słodkim różowym etui. Jest on nie tylko poręczny ale też idealnie nadaje się do codziennego użytku. Również do torebki i w podróż. Zawiera 3 różowe mini pęsety. A konkretnie są to mini wersje trzech klasycznych pęset. A każda mini pęseta ma poręczną, końcówkę zabezpieczająca otrze przed stępieniem, co jest praktyczne.

* Płaska Pęseta - do chwytania grubszych włosów i do pracy na większych obszarach. Typu przestrzeń miedzy brwiami. Nadaje sie też do chwytania wielu włosków na raz.
* Ukośna Pęseta - bardziej precyzyjna. Szybko chwyta pojedyncze włosy Nadaje sie do modelowania, do załamania i do małych, wymagających precyzji prac.
* Szpiczasta - służy do podważania wrastających włosków, aby ułatwić ich wychwycenie inna pęsetą.

Pomyślałam, a niech stracę ale sprawdzę o co tyle hałasu. A gdy je zobaczyłam, to nie wierzyłam, ze takie mini, mikro cuda do czegoś się nadadzą. Mimo iż wiem, ze chwali się perfekcyjnie, precyzyjne dopasowane ostrych końcówek, ze stali nierdzewnej, które to zapewniają precyzyjną depilację brwi.

Gdy jednak pochwyciłam w dłoń te mikro pesety, to wooow, to ma sens, to działa i to jak !!!! W praktyce szybko wyszło, ze opinie są rzetelne, a nagrody zasłużone !
Rzeczywiście ten zestaw jest faktycznie rewelacyjny, a te pęsety kocham. Są najlepszymi jakie miałam. Perfekcyjne, precyzyjne i idealnie ostre, ale nie nazbyt ostre - jednak nie ranią mnie. Rzeczywiście niemal kazdy włosek zostanie przez nie pochwycony i następnie usunięty/wyrwany !
Dlatego inne pęsety mogę już spokojnie wyrzucić do kosza. ! Naprawdę mając do dyspozycji te mini cuda - to starymi nie mam ochoty sie już męczyć !!
Zwłaszcza, ze w tym mini zestawie mam dosłownie wszystko, co jest potrzebne by precyzyjnie wyregulować sobie brwi !!!

Jak widać zastaw jest trafiony. Teraz sama nie wiem jak mogłam żyć bez niego, a mam go tylko dwa miesiące !!!! Opinia bazuje wiec na dość krótkim okresie. Zazwyczaj robię ocenę po dłuższym czasie, ale tutaj jakoś musiałam podzielić sie wrażeniami szybciej.