Palmolive, Pampering Clay Body Wash (Żel pod prysznic z glinką i olejkiem różanym)

Zobacz oferty

drogeriaestrella.pl
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.81/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Palmolive Pampering Clay to nawilżający żel pod prysznic z glinką, olejkiem różanym i mlekiem. Kremowa formuła z naturalnym składnikiem nawilżającym delikatnie myje skórę. Zapewnia skórze uczucie piękna i otula ją delikatnym kwiatowym zapachem.

Niczym się nie wyróżnia

Żel bardzo zwyczajny, właściwie niczym się nie wyróżnia. Konsystencja fajna, lejąca, nie za rzadka i nie za gęsta - jest dla mnie największym plusem. Opakowanie przeciętne, ogólnie wygodne. Lubię zapach róży i dlatego wybór padł na ten żel, ale akurat tutaj mi nie odpowiada, chociaż trzeba przyznać, że jest wyrazisty. Cena niewygórowana, idąca w parze z jakością. Żel odświeża, nie wysusza skóry, ogólnie spełnia swoją rolę.

Fajny produkt

Oczywiście ciekawość zwyciężyła i także go upolowalam żeby sprawdzić czy będzie mi przychylny. Żel w dobrej cenie , poręczne zgrabne opakowanie. Żel jest gęsty pachnie różami co akurat mi odpowiada nie jest super pieniący ale dobrze się rozprowadza i nie trzeba dużo produktu co daje mu wydajność. Poza tym oczyszcza, nie podrażnia i skóra jest w dobrej kondycji szczerze polecam i sięgnę ponownie

fajny żel

Ciekawy produkt. Skóra po użyciu jest taka śliska, czysta, ale nie ma na niej żadnej warstwy jak po niektórych produktach (parafina? nie wiem...). To pewnie zasługa owej glinki.
Żel ma ok konsystencję, miły, acz delikatny jak na palmolive zapach (ich żel shea kupowany w Niemczech kiedyś mnie uwiódł zapachem).
Nie wysusza skóry.
Nie wiem czy kupię ponownie, bo jest taki wybór na rynku żeli, że ja lubię za każdym razem próbować inny. Baaaardzo rzadko kupuję drugi raz ten sam (wyjątek YR kawa). Nie mam mu jednak nic do zarzucenia i nie używam z musu jak w przypadku niektórych nietrafionych, tylko z czystą przyjemnością :)

Cudowny!

W końcu dorwałam ten żel, dużo dobrego o nim słyszałam i nie mogłam się doczekać kiedy i ja go spróbuję. W końcu udało się i muszę przyznać, że wszyscy mieli racje, że ten żel jest super. Cudowna, gęsta konsystencja żelu idealnie rozsmarowuje się a skórze, wygładzając ją i oczyszczając. Bardzo podoba mi się glinka i jej działanie. Do tego, ze pachnie bardzo ładnie, różanie. Ja lubię ten zapach i przypadł mi do gustu. Kolejny plus to duże i wydaje opakowanie oraz ciekawy kolor żelu. Do tego świetna cena. Same plusy i nie mogę się do niczego przyczepić.

Zalety:
- gęsta konsystencja,
- wygładza,
- ładny zapach,
- oczyszcza,
- nie wysusza skóry,
- wydajność,
- cena.

Bardzo fajny żel pod prysznic

Żel jest bardzo fajny. Dzięki dodatkowi glinki dobrze oczyszcza i pielęgnuje ciało. Skóra pozostaje nawilżona i miękka w dotyku.
Jedyne co przeszkadza w tym żelu do kąpieli, to zapach. Nie jestem miłośniczką zapachu róży, a w tym produkcie jest on bardzo intensywny.

Róża i mleko

Nie załapałam się do testów na Wizażu, więc żel kupiłam sobie sama.

Chociaż to żel z glinką, efektu wysuszenia obawiać się nie musimy. Tak naprawdę, to po użyciu kosmetyku można nawet obejść się bez balsamu do ciała. Skora jest bowiem miękka, gładka, bez nieprzyjemnego efektu sciagniecia.
Wygląda więc na to, że glinka tutaj oczyszcza, ale nie wysusza.\\
Zapach...Zapach jest bardzo fajny. Różany, ale nie przesłodzony, nie chemiczny, nie ulepkowy. Jest to taka subtelna, nienachalna róża bez żadnych niepotrzebnych domieszek zapachowych.\
Żel wystarczył mi na ponad miesiac, jest więc wydajny. Pieni się srednio, ale nie jest to dla mnie munusem.
Polecam tym osobom, które szukają czegoś innego niż masa podobnych do siebie myjadeł. Glinka od Palmolive jest inna.
Naprawdę warto.

Pozytywnie zaskoczona!

Żel pod prysznic otrzymałam w pudełku Glossybox. Z racji tego że posiadam mnóstwo tego typu produktów musiał poczekać na swoją kolej.Jakie było moje pozytywne zaskoczenie po pierwszym zastosowaniu.Piękny naturalny różany zapach,bardzo kremowa konsystencja. Żel świetnie oczyszcza,wygładza i ujędrnia skórę.Wydajny ,mała ilość pozwala na oczyszczenie i odświeżenie, zapach utrzymuje się jeszcze jakiś czas na skórze.

Żel pod prysznic z glinką i olejkiem różanym jest bardzo łatwy i przyjemny w użyciu. Doskonale nawilża i oczyszcza skórę. Wydajny. Konsystencja żelu jest kremowa i przyjemna w stosowaniu. Świetny produkt o pięknym zapachu róży. Polecam

Cudowny

Żele pod prysznic maja niesamowity zapach, używałam już wiele zapachów i wszystkie są cudowne. Żel jest bardzo wydajny, bardzo dobrze się pieni i zapach pozostaje długo na skórze. Żel ma piękne Opakowanie i dobra cene. Polecam.

Wspaniały na lato

Uwielbiam żele pod prysznic właśnie za te zapachy!
Nowa linia Palmolive to delikatne żele pod prysznic na bazie glinki. Opakowanie jest duże i wygodne, żelu nie wylewa się zbyt dużo na rękę.
Konsystencja jest trochę bardziej rzadka niż wszystkich innych do tej pory wypróbowanych żeli Palmolive, ale to nie jest minusem. Żel jest delikatnie kremowy, i ma piękny, pudroworóżowy kolor. Zapach jest cudowny!!! Delikatnie pachnie różą i czymś kwiatowym, kompozycja jest nienachalna i wprost idealna na chłodne, letnie prysznice!
Uczucie odświeżenia jest fantastyczne, po wyjściu spod prysznica cały dom pięknie pachnie. Żel nie podrażnia i nie wysusza, jest wydajny, a zapach dosyć trwały na skórze. Plusem jest też to, że można go kupić praktycznie wszędzie, ja załapałam się na niego w netto za jedyne 9 zł za 500 ml!

mega nawiląenie

Żel jest wspaniałym kosmetykiem do codziennej pielęgnacji ciała,delikatnie myje i pozostawia skórę na długo nawilżona i pięknie pachnąca,uważam ,że jest wart uwagi i wypróbowania

mój ulubiony !

Jaki ten zapach jest przyjemny, to nie jest chemiczny zapach róży, a bardzo subtelny fajny. Żel ma gęstą konsystencję. Bardzo dobrze oczyszcza ciało, nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie jest ona miła w dotyku. Jest bardzo wydajny