L`Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor)

L`Oreal Paris, Infaillible, More Than Concealer (Korektor)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Infallible More Than Concealer to więcej niż korektor.
Zapewnia naturalne, długotrwałe krycie nawet do 24h. Można go stosować na całą twarz i pod oczy.
Minimalizuje widoczność przebarwień, wyprysków, cieni pod oczami oraz wyrównuje koloryt cery.
Korektor dostępny aż w 10 odcieniach.

kryjące

Duze rozczarowanie

Nie rozumiem skąd tyle zachwytu tym korektorem. Na mnie nie zrobił większego wrażenia owszem krycie jest całkiem dobre myśle ze 4/5 ale strasznie wchodzi w zmarszczki ! Podkreśla je tak mocno ze nawet te niewidoczne robią się bardzo widoczne. Wysusza mi skore pod oczami wyglada bardzo staro. Próbowałam go na wszystkie sposoby nakładałam na krem, na kilka kremów, bez kremu utrwalałam pudrem sypkim w kamieniu wklepywałam palcem beauty blenderem no robiłam cuda a efekt jak był marny tak jest marny a szkoda myślałam ze się zaprzyjaźnimy.

Powiedzcie mi, że to żart...

WNERW
Kupiłam ten korektor skuszona recenzjami Youtuberek, które porównywały go do kultowego korektora Shape Tape z Tarte. Na szczęście wydałam na niego około 35 zł w drogerii internetowej (czego i tak nie mogę przeboleć, bo to bubel). Ale gdybym zapłaciła za niego cenę regularną, chyba bym... Nie wiem, co bym zrobiła. Na pewno byłabym wkurzona. Zresztą i tak jestem, bo kolejny raz dałam się nabrać na badziew z Youtuba reklamowany znanymi nazwiskami.

JAKI DAJE "EFEKT"
Nie mówię, że jestem nastolatką - bo nie jestem. Nie mówię, że nie mam sińców pod oczami - bo często nie przesypiam nocy, rano ratuję się kawą, wieczorami zdarza mi się popłakać za eksem.
Ale na litość boską, NIGDY, dosłownie NIGDY nie wyglądałam tak staro, na zmęczoną, niezadbaną i smutną, jak z tym korektorem pod oczami.
Makijaż tym korektorem wygląda u mnie tak, jakbym nigdy w życiu nawet nie stała obok kremów pod oczy, w ogóle nie myła twarzy, tylko na jakiś stary makijaż sprzed tygodnia, który zasechł mi pod oczami i tam pozostał, nałożyłam resztę makijażu. No po prostu miszmasz. Połączenie ślicznej cery z fajnym podkładem i starego, spróchniałego wióra pod oczami.

Aha, i do tego moje cienie pod oczami i tak są widoczne. Musiałabym się tym korektorem zaszpachlować na maksa, żeby je zakryć, ale wtedy wiór pod oczami osiągnąłby takie apogeum, że nawet nie wiem... nie wyszłabym chyba z domu.

Właśnie. Wiecie, co najlepiej charakteryzuje ten korektor? Że wstydzę się wyjść z nim z domu. Serio. Kiedy się nim maluję i idę do pracy, jakoś tak przemykam korytarzami, unikam cudzych spojrzeń... Czuję się niezadbana, niestaranna, wyglądam jak fleja.

Koszmar, okropieństwo, nie polecam.

Jedyny plus: kompletnie nie podrażnia, nie łzawią mi przy nim oczy, jest w ślicznym opakowaniu, kupując go czujemy się super, prawie jak te Youtuberki, które go tak reklamują.

Tylko po co go mieć? Mam kilka innych korektorów drogeryjnych, standardowych, zwyczajnych, i każdy z nich daje podobne krycie, jedne mniejsze, drugie naprawdę zbliżone, jednak w żadnym z nich nie wyglądam tak źle.

Nie polecam. Naprawdę nie warto.

Idealne krycie

W końcu znalazłam korektor o idealnym kryciu. Niewielka ilość przykrywa moje dość spore sińce pod oczami. Świetnie radzi sobie z kamuflowaniem niedoskonałości, nie podkreśla ich i nie wysusza. Pod oczami polecam używać go z pudrami dedykowanymi pod oczy, ponieważ w połączeniu z nieodpowiednim pudrem może wyglądać sucho i obciążać tę strefę. Bardzo szeroka gama kolorystyczna. Jest niesamowicie wydajny. Ma wszystko czego oczekuję od korektora!

Krycie kosztem naturalności.

Od razu powiem, że nie za bardzo go lubię.

Opakowanie wydało mi się trochę karykaturalne. Ogromny aplikator przy potężnym kryciu to zaproszenie do przesady. Taki żarcik od producenta :P

Gama kolorystyczna na plus, kolorów jest sporo, różne tony, to co spotkamy w drogerii usatysfakcjonuje większość konsumentek.

Formuła i krycie, ech. Korektor bardzo szybko zastyga i zasycha na skórze wnikając w nią tak, że podkreśla każdą, nawet najmniejszą nierówność i załamanie. Jest przy tym bardzo mocno kryjący więc trzeba bardzo rozważnie dozować i rozprowadzać produkt na skórze, w innym wypadku wszystkie granice między korektorem a podkładem są wyraźne i nieestetyczne. Nie jestem w stanie używać go pod oczy, nawet w małych ilościach i pomimo prób z różnymi kremami i bazami bo uwidacznia zmarszczki o których istnieniu nie miałam pojęcia. Co mi po zakrytych cieniach, skoro na światło dzienne wychodzi co innego. Pod oczy nada się chyba tylko dla osoby o absolutnie idealnej fakturze skóry w tym obszarze. Na niedoskonałościach sprawdza się w miarę dobrze, o ile w pobliżu nie ma widocznych porów, załamań czy suchych skórek.

Trwałość bardzo dobra.

Cena drogeryjna wysoka, ale przy zakupach przez internet znacznie niższa. Ciężko też znaleźć podobny produkt w drogeriach, a porównując go cenowo do perfumerii wypada już bardzo korzystnie.

Jeśli komuś nie przeszkadza matowe, suche wykończenie i odarcie z naturalności to będzie zadowolony z trwałości i krycia. Ci, którym zależy na makijażu "upiększającym" napotkają trudności mniejsze lub większe w zależności od oczekiwań.

Na koniec kilka alternatyw kolorystycznych (wszystkie wymienione produkty są mniej kryjące ale również mniej suche):

Kolor 327 jest bardzo zbliżony do korektora MAC Pro Longwear NC20, Revlon Colorstay 02 Light, Hean Camouflage Concealer 61 Vanilla, Catrice Liquid Camouflage 005 Ivory Beige.

4.5/5

Muszę przyznać,że długo zabierałam się za recenzję tego już kultowego korektora. Mam wrażenie iż chyba znają go już wszyscy, jedni kochają drudzy nienawidzą, choć myślę, że więcej jest jednak miłośniczek tegoż produktu.
Sama stosuję go już od ponad roku na pewno i wciąż mam co do niego mieszane uczucia.
Zacznę może od tego, że posiadam bardzo duże cienie pod oczami i krycie korektora jest dla mnie kluczowe a tego Infaillible More Than Concealer odmówić nie można. Jest to dla mnie najlepiej kryjący korektor dostępny w drogerii. Wystarczy dosłownie minimalna ilość produktu aby zakryć zasinienia i tylko przy takiej ilości korektor wygląda dobrze pod okiem, dodatkowo najlepiej wklepany palcem i na bardzo dobrze nawilżonej skórze. I tu znajduje się również moja zagwostka odnośnie jego, ponieważ bardzo łatwo sprawić aby produkt wyglądał źle, sucho , ciężko. Musimy na prawdę mocno uważać na ilość nakładanego produktu, im mniej tym lepiej.
Nie jestem też fanką używania tego korektora na całą twarz, u mnie się to po prostu nie sprawdza i skóra wygląda ciężko, "nieświeżo" , produkt staje się bardzo widoczny dając efekt "tapety", nawet przy małej ilości.
Natomiast kolejnymi plusami jest fakt iż L'oreal wypuścił produkt w bardzo dużej gamie kolorystycznej i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Poprzez totalne " bladziochy" po osoby ciemnoskóre. Jest to o tyle plus, ponieważ często mamy tak, że na drogeryjnych półkach są dosłownie do wyboru 3 odcienie z danej linii i nie jest możliwością dobrania czegoś pod siebie.
Korektor L'oreal jest meeega wydajny i jedno opakowanie starcza na wieki dlatego też myślę, że jego cena ONLINE jest jak najbardziej ok.
Podsumowując POLECAM, szczególnie osobom, które potrzebują mocniejszego krycia, osobom, które takowego nie muszą mieć radziłabym poszukać coś lżejszego, dającego bardziej naturalne wykończenie.

Świetne krycie

Po rozpoczęciu pierwszego opakowania już zaopatrzyłam się w następne. Bardzo wydajny i świetnie kryjący. Trzeba nauczyć się z nim pracować i odpowiednio przygotować skórę pod oczami przed jego aplikacją. Gdy pamięta się o dobrym nawilżaniu skóry i nakłada się ten korektor w niewielkiej ilości delikatnie doklepując placem lub zwilżoną gąbeczką to potrafi dobrze wyglądać cały dzień.

Super produkt!!!

Najlepszy Korektor jaki używałam!!! ???? Idealnie zakrywa ciebie pod oczami i przebarwienia. Wydajność jest rewelacyjna mam pierwsze opakowanie od 6 miesięcy i nie jestem nawet w połowie. Wart każdej ceny! Polecam każdemu.

Mieszane uczucia

Korektor faktycznie dobry jak na standardy drogeryjne. Fajnie kryje, duży wybór kolorów... Jednak to jak będzie wygolądał efekt końcowy, zależy od kondycji skóry pod oczami. Są dni kiedy jestem z niego bardzo zadowolona, ale czasami po kilku godzinach wyglada tragicznie, robi się skorupka. Wiem że o skórę pod oczami należy szczególnie dbać, jednak oceniam korektor pod oczy całościowo.

Korektor o idealnym kryciu

Pierwszy taki produkt ogólnodostępny w wielu kolorach. Krycie jest rewelacyjne, a formuła bardzo ładnie rozprowadza się na skórze. Radzę polować na promocjach lub na stronach internetowych drogerii w niższej cenie.

takie 7.5 /10

Uważam że jest to fajny produkt jednak czasami źle wygląda na moich oczach. Nie zawsze mi przykrył cienie pod oczami. Aplikator jest dla mnie idealny pod oczy ( posiadam cerę trądzikową przez co używam pędzelka na niedoskonałości

Mój najlepszy korektor

Jestem z niego bardzo zadowolona używam go od kilku dobrych miesięcy. Konsystencja na duży plus - jest bardzo wydajny i ma doskonałe krycie. Dodatkowo nie robi grudek na buzi i jest bardzo wytrzymały.

Po długiej walce mówię NIE

Jest to pierwszy produkt na który poświęciłam tyle czasu i stwierdzam, że nie był tego wart.
Długo szukałam idealnego korektora pod oczy, bo jestem trudnym przypadkiem - mam wielkie, fioletowe sińce, a do tego bardzo delikatną i cienką skórę. Skusiłam się na ten produkt, gdyż słyszałam same zachwyty na jego temat.
Na początku używałam go tylko do tuszowania pojedynczych wyprysków i wtedy wydawało mi się, że jest w porządku. Następnie po skończeniu mojego poprzedniego korektora pod oczy zaczęłam w pełni używać tylko Loreala. Od samego początku męczyłam się z nim potwornie. Próbowałam nakładać go w różny sposób, w małej ilości, większej ilości, palcem, gąbeczką, bez pudrowania, z pudrem do bakingu, pudrem stricte pod oczy. Niestety bez względu na to co robiłam korektor wyglądał ciężko i wchodził w zmarszczki, których normalnie nie widać (mam 22 lata, ile mogę mieć zmarszczek?). Najgorzej wyglądał podczas noszenia maseczki, przypudrowany dziwnie się odklejał, a nieprzypudrowany spływał z twarzy.
Nakładany na nos też się nie sprawdził, również cały czas się odklejał, nawet podczas nakładania i podkreślał suche skórki, których normalnie nie widać.
Teraz koniec marudzenia, trochę plusów. Korektor jest znany ze swojego dużego krycia i rzeczywiście tego mu nie można odmówić. Najlepiej sprawdził się jako baza pod cienie, gdyż na powiecie mam pełno widocznych naczynek i nie lubię kiedy przebijają mi spod makijażu. Jednakże ostrzegam posiadaczki tłustych powiek ruchomych, że trzeba go dobrze przypudrować, żeby cienie nie zbierały się w załamaniu. Dużą zaletą tego produktu jest również gama kolorystyczna. Zawsze myślałam, że jestem blada i wybierałam najjaśniejsze dostępne kolory, a tu okazały się dla mnie zbyt jasne, także prawdziwe śnieżynki powinny znaleźć odcień dla siebie.

Najlepszy i niezastąpiony

To mój ukochany korektor. Cudownie kryje a przy tym tak lekko wygląda. Daje bardzo przyjemne odczucie kiedy mam go nałożonego pod oczami. Takie jakby nawilżenie, wygładzenie. Bardzo trwały, nie zbiera się w załamaniach. Najbardziej wydajny produkt z jakim miałam do czynienia. Mała kropka wystarczy do zakrycia zasinienia pod okiem. Na ogromny plus zasługuje ogromna gama kolorystyczna. Jako blada osoba jestem przyzwyczajona brać najjaśniejszy dostępny kolor produktu. Jakie było moje zaskoczenie gdy okazało się że jest za jasny! Każdy znajdzie więc coś dla siebie. Zdecydowanie mój hit.