L`Oreal Paris, Infallible, More Than Concealer (Korektor)

L`Oreal Paris, Infallible, More Than Concealer (Korektor)

Infallible More Than Concealer to więcej niż korektor.
Zapewnia naturalne, długotrwałe krycie nawet do 24h. Można go stosować na całą twarz i pod oczy.
Minimalizuje widoczność przebarwień, wyprysków, cieni pod oczami oraz wyrównuje koloryt cery.
Korektor dostępny aż w 10 odcieniach.

kryjące

Nie ma do czego się przyczepić!

Korektora używam pod oczy oraz do zakrywania niedoskonałości - ma doskonałe krycie, jest trwały i przede wszystkim nie wchodzi w zmarszczki, co do tej pory było najczęstszą wadą korektorów, których używałam.
Łatwo się rozprowadza, ma dość gęstą konsystencję i płynnie daje się łączyć z podkładem.

Najlepszy korektor

Polecila mi go siostra, wcześniej nie miałam szczęscia do korektorów, od Isany, przez różne inne wymysły. Kupiłam go na -50% w Rossmannie i jestem zachwycona! Jest baaardzo wydajny, gęsty, rozprowadzam go blenderem, idealnie ukrywa niedoskonałości, cienie, można go w sumie stosować jako podkład, ale na całą twarz jest zbyt ciężki i za drogi;) Ale jeśli ktoś ma problemy punktowe tak jak ja, to jest to wymarzony kosmetyk.

Uwielbiam moj faworyt

Moj ulubieniec od kiedy go tylko użyłam zakrywa moje nawet największe sińce kolor idealny no cudo ale po koleji. Podoba mi się w nim duża pacynka różyczka nabiera odpowiednia ilość produktu . Gdy go uzyje w wklepie gąbeczką przy pierwszej warstwie mam zakryte wszystko co bym chciała . Nie wygląda sucho pod okien no godny polecenia produkt.

Co za krycie!

+ Wysoki poziom krycia. Spokojnie jedna warstwa da radę cieniom pod oczami czy niedoskonałościom.
+ Nie wysusza skóry po oczami, ani nie podkreśla suchych skórek. Korektor z Catrice chociażby wygląda u mnie pod oczami bardzo kiepsko, a ten idealnie.
+ DUŻA POJEMNOŚĆ - 11 ml.
+ Bardzo wydajny ze względu na krycie.
+ Jako typowy bladzioch jestem bardzo zadowolona, że jest spory wybór także naprawdę jasnych kolorów.

+/- Duża dysproporcja cenowa między drogeriami stacjonarnymi a internetowymi. Dlatego warto dobrać kolor idealny stacjonarnie, a potem zamówić przez internet za połowę ceny :)

Spodziewałam sie więcej

Spodziewałam się dużo więcej po tak popularnym korektorze. A może to dlatego, bo jednocześnie używam kultowego shape tape i mam porównanie? Z plusów to ogromny wybór kolorystyczny i spora pojemność. Znajdą się także prawie białe odcienie do rozjaśniania twarzy dla bladziochów. Spory, gąbczasty aplikator, który nie nabiera zbyt dużo produktu. Konsystencja jest średnio gęsta. Bezproblemowo nakłada się na twarz. Problemy z blendowaniem mogą wystąpić, czasem zastyga zbyt szybko i każde klepnięcie gąbeczką, czy pędzlem powoduje ciastkowanie. Kiepsko jednak zakrywa niedoskonałości, a próby dokładania mogą skończyć się rozwarstwieniem i ciastkowaniem. No i wygląda to ciężko, nieważne czy nałożymy na podkład, pod podkład, pędzlem czy gąbką. Myślę, że przez relatywnie lekką konsystencję sprawdzi się pod oczami, do konturowania. Na pewno nie da rady jeśli mamy problemy z trądzikiem. Pod tym względem nawet wibo jest lepszy, szczególnie, że l'oreal ciastuje się przy zakrywaniu zmian. Ogólnie to trochę się zawiodłam, bo liczyłam na zamiennika shape tape, a daleko mu do niego. Jeśli jednak nie macie sporych zmian skórnych, to da radę.

Dodaję jeszcze notkę po dłuższym czasie użytkowania: NIESAMOWICIE się ciastkuje, wyciąga ciężko, nie stapia się z podkładem, nieważne czy nałożycie go na, czy pod, gąbką, czy pędzlem.

Polecam wyprobowac

Korektor swietnie kryje zarowno cienie pod oczami jak I wszelkie niedoskonalosci na twarzy. Utrzymuje sie idealnie az do zmycia, nie zastyga zbyt szybko wiec latwo sie z nim pracuje. Mimo dobrego krycia wyglada naturalnie.

L`Oreal Paris, Infallible, More Than Concealer

Korektor , którego jeszcze nigdy nie miałam w swojej kolekcji . Bardzo dobrze mocno kryjący , posiadam w odcieniu 322 i jest to mój kolor . Używam zarówno pod oczy jak i na poszczególne niedoskonałości i radzi sobie . Choć co prawda po 6-7 godzinach widzę że zaczyna się zbierać , ale też nie zawsze , wiec nie wiem czy to do końca jego wina.. Opakowanie praktyczne , choć cena jest jest dość wysoka .

Po prostu ideał

Korektor ma świetne wykończenie, krycie oraz trwałość! Okazuje się, że produkty drogeryjna mogą być dużo lepsze niż te od znanych i drogich Marek. Polecam

super !

to chyba najlepszy korektor jaki miałam, używam go głownie do cieni pod oczami i ewentualnych niedoskonałości na twarzy i sprawdza się w tym super, najjaśniejszy odcień jest tak jasny, że nawet dla mnie nie mogącej znaleźć wystarczająco jasnego podkładu, ten najjaśniejszy korektor jest za jasny, dla bladzioszków polecam drugi odcień w kolejności. Nakładam tylko gąbeczką i taki sposób sprawdza się idealnie :)

Mieszane uczucia

Szczerze mówiąc potrzebowałam 3-4 dni, żeby zrozumieć jak pracować z tym korektorem. Trochę się namęczyłam, chociaż nie zawsze to była wina korektora, ale dobrze, że w końcu mam dosyć normalną opinię na temat tego produktu.
Korektor mam w kolorze 327 Cashmere. Jest idealnym dla mnie odcieniem. W pierwszy dzień testu nałożyłam lekki krem pod oczy, przez to korektor przy rozprowadzaniu gąbką bardzo odklejał mi się. Także mocno zebrał mi się w zmarszce, ale potem zrozumiałam, że za dużo go nałożyłam. Na następny dzień już nałożyłam parę cieniutkich warstw, żeby zbudować krycie, ale tej ilości też było za dużo dla mojej skóry. Także korektorowi nie spodobał się mój puder, ponieważ w połączeniu wyglądało to fatalnie, bardzo sucho i ciężko. Bez utrwalania pudrem ten korektor nie jest długotrwały. Dałam temu produktowi ostatnią szansę, nałożyłam cieniutką warstwę, kupiłam nowy puder i efekt był dosyć dobry. Skóra pod okiem już nie wyglądała sucho, w ogólę w ciągu dnia wyglądało to zadowalająco.
Mimo wszystkiego, ten produkt ma zalety. Konsystencja podoba mi się, jest gęsta. Wydajność jest super. Krycie jest średnie (jego budowanie, niestety, u mnie się nie sprawdziło), ale dla mnie jest to wystarczająco. Produkt jest dobry do punktowego przykrycia niedoskonałości i raczej tak będę go używać.
Opakowanie jest bardzo ładne, nowoczesne, dobrej jakości.

L`Oreal Paris, Infallible, More Than Concealer

Jak dla mnie produkt jest i niestety bardzo się odznacza pod okiem, pod koniec dnia wyraźnie widać granice korektora.
Kryje dość dobrze jednak niestety sińce dalej spod niego przebijają nawet spod kilku warstw.
Ogólnie to wygląda jakbyśmy sobie zagipsowali okolice pod okiem, niezbyt ładnie i estetycznie.
Niestety nie współgra z absolutnie każdym pudrem niestety momentalnie się rozwarstwia na każdej nałożonej powierzchni.
Więc niestety ale rozczarowałam się tym produktem.

Świetny!

Długo szukałam idealnego korektora dla mnie i ten okazał się idealny, ale na pewno nie sprawdzi się wszystkim. Jego bardzo dużym plusem jest dostępność w drogeriach stacjonarnych i internetowych. Jest też bardzo dużo odcieni, więc każdy będzie mógł dobrać coś dla siebie. Korektor delikatnie kwiatowo pachnie i ma bardzo gęstą konsystencję, minimalnie ciemnieje (może o pół tonu na mojej skórze). Trzeba się nauczyć z nim pracować i nakładać w naprawdę niewielkich ilościach, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Dobrze jest go utrwalić pudrem, żeby nie wszedł w linie mimiczne. Dla mnie jest to najlepiej kryjący korektor drogeryjny, polubiłam się z nim i mogę polecić osobom, które mają problemy z cieniami pod oczami lub przebarwieniami. Raczej nie sprawdzi się u osób, które nie potrzebują dużego krycia.