L'Oreal Paris, Revitalift Filler [+ Kwas hialuronowy], 7-dniowa kuracja w ampułkach 40+

Średnia ocena: 3.64/5

7-dniowa kuracja w ampułkach Revitalift Filler to jednorazowe ampułki przeciwzmarszczkowe z kwasem hialuronowym oraz witaminą B5, by przywrócić skórze sprężystość i nawilżenie. To skoncentrowane składniki aktywne w szczelnie zamkniętym opakowaniu dla zachowania pełni mocy i świeżości.

Ampułki Revitalift Filler to kuracja dla każdego rodzaju skóry, na której widoczne są pierwsze oznaki starzenia się. Zawarte w ampułkach połączenie 2 rodzajów kwasów o różnej wielkości cząsteczek zapewnia skutecznie działanie we wszystkich warstwach skóry.

Dodatkowo, stymuluje on produkcję kolagenu przez organizm oraz ułatwia wchłanianie innych składników. Witamina B5 zawarta w formule ampułek dodatkowo intensywnie odżywia skórę sprawiając, że staje się gładka oraz odświeżona.

7-dniowa kuracja ampułkami Revitalift Filler skutecznie przywraca sprężystość skórze i wypełnia zmarszczki. Już po zastosowaniu 1 ampułki skóra jest intensywnie nawilżona. Po 7-dniowej kuracji skóra wygląda na młodszą, odzyskuje sprężystość i naturalny blask.

ujędrniające, regenerujące, liftingujące, przeciwzmarszczkowe
w ampułce
bogate
ampułki
dojrzała

Godny polecenia

Jestem naprawdę zadowolona. Skóra, która była poszarzała i przesuszona po zimie odżyła. Po zastosowaniu kuracji stała nawilżona i ujędrniona. Bezpośrednio po aplikacji skóra jest lekko napięta, a przez cały dzień miękka i przyjemna w dotyku. Szczególnie zimą zdarzają mi się różne podrażnienia po kosmetykach, ale w tym wypadku nie było o tym mowy, więc jak dla mnie to duży plus. Podoba mi się, że zawartość ampułki szybko się wchłania i łatwo rozprowadza na skórze, ponieważ ma lekko śliską konsystencję. Dzięki temu zaaplikowanie kosmetyku to zaledwie kilka sekund, a efekt super. W dodatku pełna kuracja to zaledwie 7 dni. Forma ampułki jest atrakcyjna, urozmaica proces pielęgnacji i myślę, że dzięki temu, że widzimy, ile porcji jeszcze mam zostało, zachęca do systematyczności i ukończenia kuracji. Byłam zaskoczona, że ampułki są plastikowe, bo spodziewałam się szklanych, ale w sumie to dobrze, bo nie ma szans na skaleczenie.

Idealna kuracja.

Dzięki uprzejmości wizaż mogłam przetestować idealny produkt dla mojej cery, cery dojrzałej.Bardzo łatwy w stosowaniu, składający się z jednorazowych ampułek przeciwzmarszczkowych z kwasem hialuronowym oraz witaminą B5, które mają za zadanie przywrócić skórze sprężystość i nawilżenie. Po 7 dniach działanie kuracji można zauważyć gołym okiem, zmarszczki ulegają znacznemu spłyceniu , skóra jest jędrniejsza bardziej elastyczna. Serum ma delikatny subtelny zapach . Dodatkowym plusem jest szybkość wchłaniania . Kuracja idealnie spełnia swoje zadanie. Polecam każdej dojrzałej kobiecie która chciałaby odmłodzić swoją skórę.

Wspaniała 7 dniowa kuracja

Od jakiegoś już czasu używam kosmetyków do cery dojrzałej z kwasem hialuronowym, bo dobrze robi mojej cerze, wygładza ją, ujędrnia i nawilża.
Ampułki Revitalift Filter otwiera się bardzo łatwo, naciskając na szyjkę i odłamując ją.

Konsystencja ich jest lekka i żelowa, która szybko się wchłania, jednak na skórze pozostawia delikatnie lepką warstwę.Zapach prawie niewyczuwalny.
Powiem szczerze, że jestem nawet zadowolona z efektów. Skóra jest dobrze nawilżona, napięta, sprężysta i pełna blasku.
Zawartość Ampułki wylewam na dłoń, rozmasowuje i delikatnie wklepuję w skórę twarzy, szyi i dekoltu. Produkt jest bardzo wydajny.

Cudo, cudo, cudo!!!

Jeżeli pragniesz skóry suchej, matowej oraz ziemistej – to nie polecam tego produktu.

Jeżeli natomiast pragniesz głębokiego nawilżenia, ujędrnienia oraz odżywienia skóry w szybkim tempie to dobrze trafiłaś.
Serum Revitalift Filler w jednorazowych ampułkach od renomowanej marki L’Oreal to prawdziwy sztos! Siedmiodniowa kuracja to rewelacyjna opcja dla osób, które nie lubią długo czekać na pozytywne rezultaty. Po pierwszym użyciu skóra jest wyraźnie bardziej nawilżona oraz promienna; a drobne zmarszczki zostały wygładzone. Po zakończeniu kuracji efekt pozostają z nami na kilka tygodni (pamiętając oczywiście o regularnej pielęgnacji i nawadnianiu organizmu).

Każda cera bez wyjątku potrzebuje nawilżenia. W tym produkcie znajdziemy odpowiadający za to kwas hialuronowy oraz glicerynę. Tłumaczyłoby to znakomite działanie serum, ponieważ jedna cząsteczka kwasu hialuronowego wiąże ze sobą aż 270 cząsteczek wody, a gliceryny – 80. Połączone w jednym preparacie, te dwie niesamowicie nawilżające substancje dają świetny efekt.

Dodatkowo, serum zawiera jeszcze peptydy, które działają super wygładzająco na drobne zmarszczki; jak również witaminę B5, która wspomaga regenerację komórek skóry.

Serum rewelacyjnie rozprowadza się na skórze, dzięki swojej wodno-oleistej konsystencji. Szybko się wchłania i dzięki temu można je stosować pod makijaż. Produkt jest bardzo wydajny – jedna ampułka spokojnie wystarczy na całą twarz, szyję oraz dekolt.

Kosmetyk świetnie się sprawdzi do każdego typu cery – również wrażliwej i alergicznej, ponieważ nie zawiera alkoholu etylowego i substancji zapachowych.
Jest to rewelacyjny pomysł na prezent. Dzień kobiet już za niedługo, także wiecie o co poprosić 

Produkt warty każdej złotówki – polecam! <3

Silne skoncentrowane działanie

Jestem bardzo zadowolona z działania kuracji w ampułkach Revitalift Filler. Kosmetyk nakładałam na noc, na oczyszczoną skórę. Preparat całkiem dobrze się wchłania, ma lekką, żelową konsystencję, jest bez zapachu. Po 7 dniach skóra jest napięta i nawilżona. Mam wrażenie, że zmarszczki są mniej widoczne. Co więcej, podoba mi się opakowanie produktu - 7 ampułek z idealnie odmierzoną ilością produktu na każdy dzień tygodnia. Jako uzupełnienie kuracji polecam kremy Revitailft, Podsumowując, świetny produkt dla kobiet po 40, które potrzebują natychmiastowego intensywnego nawilżenia i odżywienia skóry.

Ampułki

No nie jestem do końca przekonana, po 40 mam ale zmarszczki nie były moim ogromnym problemem. Jakieś były i po użyciu nadal są, ampułki nie podraznily ani nie zrobily nic zlego. Lekko napięly skore, ale zmarszczki nadal sa jak byly

MINI A CZYNI CUDA MAXI

Pierwsze dni testowania mama ma już za sobą i jest bardzo zadowolona. Ampułki ma bardzo przyjemną i lekką konsystencję. Szybko się wchłania. Skóra jest nawilżona i napięta przez cały dzień. Wystarczy odrobina na jedno użycie, więc produkt jest wydajny. Ciekawa jestem czy rzeczywiście choć trochę wygładzi zmarszczki, jednak zawsze podchodzę do tego typu efektów sceptycznie, ponieważ nie wierzę w kremy dające efekty lasera. Zdanie zmieniłam po 3 dniach stosowaniu ampułek. Działają cuda.

7-DNIOWA KURACJA Z KWASEM HIALURONOWYM

Ampułki Revitalift Filler to kuracja dla każdego rodzaju skóry, na której widoczne są pierwsze oznaki starzenia się. 7-dniowa kuracja ampułkami Revitalift Filler skutecznie przywraca sprężystość
skórze i wypełnia zmarszczki. Już po zastosowaniu 1 ampułki skóra jest intensywnie nawilżona. Po 7-dniowej kuracji skóra wygląda na młodszą, odzyskuje sprężystość i naturalny blask. Doskonały produkt dla kobiet 40+

Świetne w podróży!

Ampułki wykorzystuję przede wszystkim w podróży, ponieważ zajmują mało miejsca, a na wyjazdach uwielbiam "dopieścić" swoją skórę. Używa kremu L'oreal Revitalift więc ampułki są idealnym uzupełnieniem. Dodają cerze nawilżenia, sprężystości i blasku.

ampułki L`Oreal Paris, Revitalift Filler

Serum doskonale wchłaniane przez skóre, bardzo wydajne. Nie lepi się i nie daje uczucia ściągania twarzy jak przy podobnych tego typu produktach. Po aplikacji skóra robi się bardzo gładka i miękka, dobrze nawilżona. Czułam się wyjatkowo przez cały tydzień i polecam kurację szczególnie przez ważnymi imprezami.

świetne!

Te ampułki to po prostu rewelacja! Cudownie nawilżyły i odżywiły moją skórę. Jedna ampułka jest bardzo wydajna, wystarczy na rozprowadzenie po całej twarzy. Bardzo polecam.

NA PRAWDĘ WARTO

Jestem po siedmiu dniach intensywnej kuracji . Kwas hialuronowy i Witamina B5 dostarczyły mojej skórze tego,co najbardziej potrzebuje.Moja skóra stała się jędrniejsza,napięta i odpowiednio nawilżona,a moje zmarszczki na czole zdecydowanie się zmniejszyły a kurze łapki stały się mniej widoczne.Zależy mi na tym,by wyglądać młodo i zdrowo,by wszelkie niedoskonałości na mojej skórze były jak najmniej widoczne..Chciałabym mieć skórę jędrną i jednocześnie miękką i jedwabistą w dotyku.Ampułki L'Oral Paris to produkt idealny dla mnie i doskonale spełnia moje oczekiwania- moja skóra cieszy się teraz codziennie tak wyjątkowym i skutecznym luksusem.