Instituto Espanol, Avena Crema de Manos Hidratante [Hand Cream Moisturizing] (Krem do rąk z owsem)

Działa kojąco, nawilżająco i zmiękczająco na skórę. Nie drażniąca, szybko wchłaniająca się i nietłusta formuła, opracowana w celu zrównoważenia pH skóry dojrzałej,wrażliwej i suchej.

kremy do rąk
regenerujące, nawilżające, zapobiegające starzeniu, odświeżające, wygładzające
w tubce
lekkie

Super nawilża

Krem do rąk AVENA marki Instuituo Espanol dostałam w prezencie. Opakowanie jest funkcjonalne i ma przyjemną szatę graficzną.
Konsystencja jest fajna, kremowa, szybko się wchłania. Super nawilża i koi moje dłonie (mam raczej suchą skórę), dzięki obecności w składzie owsa. Nie mam potrzeby co chwilę smarować dłoni, ponieważ odczucie nawilżenia jest długotrwałe.
Zapach kremu jest delikatny ale bardzo ładny. Świetny i wydajny kosmetyk.

Instituto Espanol (krem do rąk z owsem)

Avena krem nawilżający do rąk z wyciągiem z owsa to idealny kosmetyk do codziennej pielęgnacji dłoni. Dodatek owsa działa zmiękczająco i nawilżająco na skórę, sprzyjając jej regeneracji i łagodząc podrażnienia. Codzienne stosowanie kremu, poprawiło nawilżenie mojej skóry i dzięki niemu jest bardziej miękka i elastyczna.

AVENA – Zawarty w kremie owies ma kojące, zmiękczające i nawilżające właściwości dla skóry. Pomaga zrównoważyć pH skóry dojrzałej, wrażliwej lub suchej.
Od zawsze kiedy pamiętam miałam problemy z suchą skórą na dłoniach.Używałam już chyba wszystkich kremów do rąk jakie tylko istnieją.One tylko w pewnym stopniu pomagały ale nigdy do końca.I jakie moje zaskoczenie kiedy zastosowałam krem Avena.Moje dłonie na prawdę odżyły,poprawił się stan naskórka,stały się nawilżone,miękkie.Również zauważyłam duże nawilżenie skórek w okół paznokci.Po nałożeniu kremu na dłonie odczuwa się że jest on bardzo tłusty,ciężki.Ale to tylko złudne odczucie,po paru chwilach krem wchłania się i nie zostawia na rękach tłustego filmu.Zapach bardzo ładny,łagodny (coś mi przypomina,ale jeszcze nie wiem co )Dla mnie ten krem to prawdziwy strzał w dziesiątkę :-)

Lekki krem, który przyjemnie pachnie i dobrze nawilża

Ten krem jest lekki, przyjemnie pachnie i dobrze nawilża. Przy bardzo suchych dłoniach przez pierwsze dni musiałam dość często smarować ten krem, ale po uzyskaniu odpowiedniego nawilżenia po kilku dniach regularnego stosowania efekt super, i wystarczyło mi smarowanie na noc i po pracach w domu. Nawilża , odżywia, odbudowuję, wzmacnia paznokcie i pielęgnuję skórki. Polubiłam go za lekką konsystencję,, która szybko się wchłania, nie lubię tłustych klejących się kremów, więc duży plus. Tubka ma dobre zamknięcie, nawet podczas noszenia w torebce nie zdarzyło mi się otworzenie i zalanie :). Krem działa i na pewno do niego jeszcze wrócę.