Artiste, Professional Hair Care, Serum z olejkiem arganowym `Profesjonalna regeneracja`

Serum z olejkiem arganowym nadaje się do włosów zniszczonych codziennymi zabiegami stylizacyjnymi. Regularnie stosowany sprawia, że włosy stają się odżywione, nawilżone i lśniące.
1. Wzmacnia
2. Nawilża i regeneruje
3. Zapobiega przesuszeniu włosów
4. Idealny do codziennej pielęgnacji
5. Ułatwia rozczesywanie
6. Zapobiega rozdwajaniu się włosów

Zbawienie !

Po ostatniej koloryzacji moje włosy zastałam w opłakanym stanie :( ich rozczesanie graniczyło z cudem, puszyły się plątały a jakby tego wszystkiego było mało - końcówki zaczęły się kruszyć. Postanowiłam zadziałać i to szybko ! Oprócz szeregu odżywek i masek kupiłam ten o to olejek ! Okazał się hitem, opatrunkiem dla moich włosów. Szybko się wchłaniał, nie obciążał ich ale lekko dociążał. Dzięki niemu lepiej się układały, łatwo rozczesywały, pięknie błyszczały. Stały się miękkie i gładkie.
Produkt jest wygodny i przyjemny w użyciu. Jest wyposażony w pompkę dzięki której aplikacja olejku przebiega bezproblemowo. Kosmetyk pięknie pachnie a zapach utrzymuje się stosunkowo długo !