Neve Cosmetics, Lippini (Udoskonalający i ochronny balsam do ust)

Neve Cosmetics, Lippini (Udoskonalający i ochronny balsam do ust)

Pojemność 3,5 ml

Dobroczynne masło kakaowe, delikatny wosk słonecznikowy i bogate masło Karitè razem tworzą odżywczy balsam do ust o lekkiej konsystencji, która nigdy nie staje się lepka. Balsamy do ust Lippini Neve Cosmetics są idealne, gdy poszukujesz naturalnego rezultatu, intensywności i dużej ilości nawilżenia.
Zastosowanie: usta.
Konsystencja: bogata, ale lekka.
Wykończenie: matowe.
Naturalny balsam do ust Neve Cosmetics:
- bez silikonów, parabenów, pochodnych ropy naftowej
- Formuła Vegetarian & Vegan: bez składników zwierzęcych i pochodzących od zwierząt
- cruelty free: nie testowany na zwierzętach

w sztyfcie
nawilżające
Efekt
matowe

Wielbię!

Do zakupu przekonały mnie 3 argumenty. Pierwsze - małe, zgrabne opakowanie, które przypomniało mi o moich pierwszych balsamach do ust, jest słodkie, cudne. Kwestia druga to piękny różany odcień i także różany zapach. Ostatnia, ale i najważniejsza kwestia to skład - ekologiczny, naturalny, bez zbędnych chemikaliów. Stosowanie zachwyciło mnie od pierwszego razu. Sztyft jest miękki, bosko pachnie, pięknie podkreśla kolor ust, nawilża je, odżywia i pielęgnuje. Usta z tym balsam są niczym płatki róż - delikatne, słodkie, świeże. Trwałość do 2 godzin w zupełności mnie satysfakcjonuje. Są jeszcze inne wersje i z największą chęcią je zakupie.

Fajny produkt

Zafundował sobie na Mikołajki cały zestaw tych pomadek w ślicznym pudełeczku. Była to seria limitowana i dosyć szybko się sprzedała. Nadal jednak można kupić te pomadki oddzielnie.
W pudełeczku były 4 pomadki. Są delikatnie kremowe i nadają ustom bardzo lekką mgiełkę koloru. Usta są przyjemnie nawilżone i ładnie wyglądają. Nie jest to trwała pomadka, więc jeśli zależy nam na intensywnym nawilżeniu co jakiś czas musimy ją aplikować.
Stanowią fajne wykończenie makijażu, jeśli nie chcemy jakoś bardzo mocno akcentowac ust. A dodatkowo przyjemnie pachną.