Max Factor, Miracle Glow, Pro Illuminator (Rozświetlacz w płynie)

Max Factor, Miracle Glow, Pro Illuminator (Rozświetlacz w płynie)

Rozświetlacz Max Factor Miracle Glow Pro dzięki swojej lekkiej, nielepiącej się formule i specjalnym pigmentom odbijającym światło, wydobywa naturalny blask skóry i świetnie rozświetla cerę, dając efekt naturalnego wykończenia.

Uwielbiam

Produkt dostałam w prezencie i jak na osobę, która wcześniej nie używała rozświetlacza bardzo się polubiliśmy. Jest zamknięty w ślicznym, eleganckim opakowaniu z pompką co znacznie ułatwia jego aplikację. Bardzo wydajny... pół pompki nawet niecałe pół wystarczy aby dostatecznie rozświetlić buzię. Ma rewelacyjne drobinki, które nadają się zarówno do jasnej jak i ciemniej karnacji ze względu na swój perłowo-złoty odcień. Rozświetlacz jest generalnie bardzo delikatny i trwały więc po nałożeniu mamy naturalny efekt przez cały dzień :)

Super !

Ja swoją sztukę miałam przyjemność dostać przy wygranej w konkursie organizowanym dla wizażanek, które dostały się do testów podkładu Facefinity od Max Factor. Robi to co ma robić. Pięknie rozświetla nadając skórze piękny perłowy blask co bardzo lubię na twarzy. Daje efekt glow na długie godziny.

Ładny, naturalny efekt

Rozświetlacz świetnie sprawdza się do codziennego makijażu, nadając twarzy subtelne rozświetlenie. Łatwo się go stosuje, co dla mnie było ogromnym plusem ponieważ wcześniej nie używałam rozświetlaczy w płynie. Nadaje się i na imprezę i na co dzień, z uwagi na to, że niewielka ilość zapewnia ładne rozświetlenie twarzy. Dobrze i wygodnie się go dozuje za pomocą pompki.

Naturalne wykończenie

Używam go od tygodnia i jest cudowny. Nie lepi się, posiada lekką formułę. Wyczuwalny jest efekt naturalnego wykończenia. Posiada wygodne opakowanie. Jest bardzo wydajny.

zapewnia blask pięknie podkreślający wygląd

Rozświetlacz w płynie to idealna sprawa,można go stosować zarówno na podkład jak i mieszać razem z nim. Konsystencja jest lekka ,a co więcej nie tłusta. Opakowanie wzbogacono o pompkę, co ułatwia aplikację . Natomiast jego perłowo-złoty odcień jest doskonały dla osób zarówno o jasnej,jak i ciemnej karnacji ,dlatego jest uniewersalny. Podoba mi się opakowanie ,wszystko na plus :)

Lekkie i subtelne glow

To nie jest produkt, który ma szansę stać się hitem, ponieważ daleko mu do wielkiego glow, który rozświetli nam drogę w pochmurny dzień.
To raczej produkt dla fanek lekkiego, subtelnego rozświetlenia, które podkreśli naturalną urodę . W ciepły, letni i słoneczny dzień odbija światło i prezentuje się bardzo elegancko. Natomiast w pochmurny dzień lub wieczorem w sztucznym oświetleniu nie jest już tak widoczny.
Produkt jest w jednym kolorze universal highlighter, który ma różową poświatę. Osobiście wolę złotą, ale ta akurat na tyle dobrze wtapia się w skórę i jest delikatna, że w skórze wygląda bardzo ładnie.
Produkt jest na tyle delikatny, że spokojnie niewielką ilość zmieszać z podkładem, lub nałożyć na twarz jako bazę rozświetlającą.
Najczęściej stosowałam na ciało w lecie i bardzo podobał mi się efekt delikatnego rozświetlenia, które nie rzucało się w oczy ale dawało świetlistą poświatę.
Wyglądało to bardzo naturalnie, bardziej jak rozświetlający balsam do ciała. Co ciekawe produkt można stopniować aby uzyskać mocniejszy efekt, ale moim zdaniem wielkiego glow nim nie uzyskamy.
Produkt nie jest super trwały, ale dla mnie daje radę. Na ciele nie wytrzyma całego dnia. W lecie dla mnie to normalne, skóra się poci więc jeśli przebywamy na plaży czy na słońcu ciężko liczyć że się utrzyma wiele godzin. Będzie dużo trwalszy jeśli delikatnie wklepiemy produkt w skórę, niż będziemy go rozcierać.
Ogromnym plusem jest opakowanie. Mała buteleczka z pompką to bardzo higieniczne rozwiązanie, które pozwala nam na wygodną aplikację niewielkich ilości.
Produkt bardzo wydajny. Zawiera aż 15 ml co zdecydowanie wystarczy na długo.
Cena dość wysoka stacjonarnie, ale bez problemu można go kupić w drogeriach internetowych dużo taniej.

Cudo !

Rozświetlacz jest cudny! łatwo z nim przesadzić, ponieważ wystarczy tylko połowa jednej pompki, żeby uzyskać efekt NATURALNEGO rozświetlenia. Piękny perłowy kolor - pasuje do większości szminek w odcieniu zgaszonego różu i fioletu (sprawdziłam :) ). Bardzo dobrze się utrzymuje. Najlepiej nakładać go gąbeczką, chociaż pewnie bardziej wprawieni i palcami uzyskają ten sam efekt. Rozświetlacz pachnie jak krem pielęgnacyjny, co tylko potęguje radość z użytkowania tego kosmetyku.

Uwielbiam go

Nie przepadam za rozświetlaczami w płynie ale ten jest wyjątkiem. Jest cudowny, dobrze utrzymuje się na skórze, daje piękny rozświetlony efekt, nie ma drobinek. Ostatnio używam go jako bazę pod podkład, lub jako podkład i na to ląduje puder koloryzujący. Efekt jest naprawdę świetny. Ma ładne, zgrabne opakowanie z niezawodną pompką. Wad brak, no może mógłby być tańszy.