Revers Cosmetics, Fix Mat Make Up All in One, Pro Lasting Finish Pressed Powder (Puder prasowany)

Matujący puder prasowany, który posiada właściwości absorbujące nadmiar sebum, dzięki czemu twarz przez cały dzień wygląda, świeżo, zdrowo i promiennie. Lekka niezatykająca porów formuła łatwo się rozprowadza i zapewnia długotrwały matowy efekt wykończenia makijażu. Jedwabista konsystencja pudru stapia się ze skórą, nadając jej naturalny odcień. Dzięki doskonałemu kryciu niweluje drobne niedoskonałości skórne, zmniejsza widoczność porów i ujednolica koloryt cery.

Matujący Puder FIX MAT może być stosowany samodzielnie lub na podkład, aby uzyskać prawdziwie matowe wykończenie. Przedłuża trwałość makijażu. Idealnie mieści się do kosmetyczki, dzięki czemu można mieć go zawsze przy sobie.

Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, szczególnie tłustej i mieszanej.

prasowany
matujące

Bardzo dobry

Jestem posiadaczką kolorku nr 02, który idealnie dopasowuje się mojego kolorytu cery oraz świetnie współgra z każdym podkładem
Dodatkowo puder zmniejsza widoczność porów i niweluje drobne niedoskonałości. .
Puder jest łatwy w aplikacji jak pędzelkiem tak i BB

Kosmetyk jest zamknięty w okrągłym opakowaniu z ładną szatą graficzną oraz ma delikatny zapach.

Ulubiony

Puder, który posiada właściwości absorbujące nadmiar sebum, dzięki czemu twarz przez cały dzień wygląda, świeżo, zdrowo i promiennie. Lekka niezatykająca porów formuła łatwo się rozprowadza i zapewnia długotrwały matowy efekt wykończenia makijażu.
Produkt dostępny jest w czterech odcieniach:
N01
N02
N03
N04
Ja mam kolorek 02 i 03. Dla mnie idealny jest kolorek 02, chociaż 03 też nie jest za ciemny. Dzięki doskonałemu kryciu niweluje drobne niedoskonałości skórne, zmniejsza widoczność porów i ujednolica koloryt cery. Może być stosowany samodzielnie lub na podkład, aby uzyskać prawdziwie matowe wykończenie. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, szczególnie tłustej i mieszanej.