Maybelline New York, Color Sensational, Made For All Lipstick (Pomadka do ust)

Maybelline New York, Color Sensational, Made For All Lipstick (Pomadka do ust)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 4,4 g

Color Sensational Made For All to pierwsza pomadka od Maybelline New York testowana na 50 odcieniach skóry, aby upewnić się, że każda kobieta będzie wyglądać w niej idealnie i czuć się pewnie.
Podkreśla i uwydatnia naturalne piękno ust.
Stworzona została dla kobiet, które nie znalazły do tej pory swojego idealnego odcienia szminki, marzą o szmince, która będzie do nich idealnie pasowała i są zmęczone szukaniem właściwego odcienia szminki, który pasuje do ich odcienia skóry twarzy.
Dostępna jest w 6 odcieniach.

w sztyfcie

Szybko się sciera

Dużym atutem tych szminek jest łatwa dostępność i rozmaite kolory.
Nie łatwo znaleźć odpowiedni dla siebie odcień, ponieważ paradoksalnie odcieni jest zbyt wiele.
Ciemniejsze kolory są słabo na pigmentowane, nie jestem zadowolona z ich trwałości do tego są mydlane i kleiste.
Jasne kolory natomiast są bardzo świecące i nie dają ładnego efektu.
Ten rodzaj pomadki nie jest dla mnie.

Ma pewne wady, ale ten zapach mnie kupił

Mam odcień Mauve For Me. Czaiłam się na niego od bardzo dawna, ale nie chciałam tyle wydawać na szminkę. Na szczęście doczekałam się promocji. Kolor jest przepiękny, taki różo-rdzawo-brąz? Herbaciany? Ciężko mi to opisać. Jestem blada, więc dla mnie to ciemniejszy, podkreślający usta nudziak. Ma bardzo komfortową formułę, wręcz nawilżającą, ma piękne, błyszczące, satynowo-mokre wykończenie. No i ten zapach, słodki, jak coś do jedzenia, jakby migdałowy? Jeśli produkt jest fajny, i ładnie pachnie, to już jestem kupiona, no sory. Jedynym minusem jest to, że nie jest zbyt trwała, ale mogę jej to wybaczyć, bo estetycznie się zjada, i i tak jej nie czuć, gdy jest nałożona (no chyba że się jej nawali za dużo, to się może źle skończyć). Na plus też estetyczne, proste opakowanie. Jeśli dorwę ją gdzieś w przystępnej cenie, to na pewno kupię ponownie, bo po prostu używam jej z przyjemnością.

Klasyczna, kremowa. Taka kumpela na co dzień.

Oceniam: 376 PINK FOR ME
To kolor ze zdjęcia głównego. Kolor podobny do mojego naturalnego odcienia ust, więc wybrałam ją, by mieć jako codzienną. U mnie kolor trafiony. Pięknie, subtelnie podbija naturalną barwę. U koleżanki, która ma jaśniejszą karnację, wygląda jak lody wiśniowe, trupio.
Opakowanie estetyczne, ładne. Wydaje mi się cieńsze i chudsze, niż innych, moich szminek ale to żaden minus - raczej na plus, za mniejszą ilość materiałów.
Nie jest z typu mocno kryjących farb. Fajna, klasyczna, miękka pomadka. Nie wysusza. Kremowa konsystencja ładnie wypełnia usta, nie widać bruzd, usta są pełne, apetyczne. Oczywiście, jak to kremowa, nie jest to pomadka o trwałości 8h ani pomadka na wielkie wyjścia. Ja mam mocno spasowaną z naturalnym kolorem ust, więc u mnie w ogóle nie odcina się podczas ścierania.
Taka codzienna. Niewyzywająca. Nie śmierdzi chemią.
Moja ocena to 5-, ponieważ, po prostu, to nie jest szminka do "zakochania się". Miła, ciepła, usłużna, kumpelska, bez wow.
Kupiłam w promocji, za mniej niż 20zł i to był świetny zakup.

Kupilam Maybelline New York, Color Sensational, Made For All Lipstick (Pomadka do ust) przez przypadek szukałam szminek a kupiłam pomadkę.
Kolor ma bardzo ładny. Mam zazwyczaj wysuszone usta. Pomadka nawilża i pielęgnuje usta. Szminka nie rozmazuje się co jest dużym plusem. Jest w miarę trwała.
Dla mnie jest idealna. Zostaje ze mną na stałe w mojej kosmetyczce. Jest bardzo wydajna.

Fajne ;)

Pomadka jest bardzo fajna, ma ładny zapach. Jest dużo ładnych kolorów. Bardzo komfortowo nosi się ją na ustach. Usta wyglądają na nawilżone. Jedyny minus to to, że bardzo bardzo szybko schodzi z ust. Mi to osobiście nie przeszkadza, bo sama w sobie robi na ustach bardzo fajny efekt.

Dla mnie super.

Szminka znajduje się w różowym, plastikowym opakowaniu, bardzo klasycznym. Szminka jest dobrze napigmentowana i jedno pokrycie moich ust
wystarczy na bardzo długo. Pomadka jest miękka i nie klei się na ustach i nie wysuszają ust. Ja mam pomadki w kolorze 382 to dość żywa czerwień., wykończenie ma matowe. Używam jej parę razy w tygodniu. Kocham klasyczny czerwony kolor.

Maybelline New York, pomadka do ust

Nie jestem zbyt przekonana do pomadek do ust, jestem raczej za blyszczykami, ale ona skradla moje serce. Kupilam ja w zasadzie przed przypadek w drogerii internetowej. Gdy przyszla mi paczka z kosmetykami w oczy rzucila mi sie ta pomadka i od razu zaczelam uzywac tylko jej do makijazu. Co najwazniensze, nie ma zbyt duzej gamy kolorystycznej (jest tylko 6 odcieni) , ale jest zrobiona tak, ze pasuje do kazdego odcienia skory. I kazda znajdzie cos dla siebie. Dziwne prawda? Ale prawdziwe. Ja mam karnacje jasna, a latem, wiadomo, ciemniensza. I ta szminka, to totalny must have. Jest wyrazista i uwydatnia pieknie usta. Podkresla ich ksztal. Co wazne, nie czuc jej na ustach, jest trwala i nie zmazuje sie przy posilkach, czy tez piciu, kawy, itp. Gdy czuje na ustach, ze juz czas uzyc jej jeszcze raz, siegam po blyszczyk i wyglada to rewelacyjnie. Ma bardzo fajny, sztywny sztyft, przez co nie lamie sie, przy aplikacji (jak to jest w niektorych szminkach).

Mega super

Pomadka do ust jest bardzo praktyczna w stosowaniu łatwa aplikacja a kolory są bardzo przyjemne i wesołe nie zmywa się aż tak róże są piękne i wydajne.cena jest ok warto kupić

Super!

Bardzo fajna pomadka, która dobrze się rozprowadza i długo utrzymuje się na ustach. Zapewnia piękny równomierny i trwały efekt. Naprawdę jestem nią zachwycona :)

Piękny kolor, średnia formuła

Uwielbiam kolor tej pomadki, idealnie pasuje do mojej karnacji, codziennego makijażu, mam tylko jedno ale. Nie pasuje mi jej formuła. Szybko się rozmazuje, zjada w kilka minut i muszę kilka razy w ciągu dnia dokładać

Podoba mi się

Pomadka nie była droga, a jest bardzo fajna. Łatwo się ją nakłada i długo utrzymuje się na ustach. Kolor ma bardzo ładny, opakowanie w porządku. Bardzo udany zakup :)

Całkiem fajna pomadka :)

Pomadkę kupiłam w promocji za ok. 18 zł, akurat potrzebowałam czegoś w ładnym różu i byłam miło zaskoczona, bo odcieni różu było kilka. W ogóle jest duży wybór odcieni - co jest ogromnym plusem. Pomadka jest dosyć miękka, kremowa, bardzo przyjemnie się ja aplikuje na usta. Nie wysusza, nie podrażnia, delikatnie nawet nawilża. Co do trwałości to jest średnia ale tragicznie nie jest.
Generalnie polecam - na prawdę warto ją wypróbować.