Avon, Care, Enriching Moisture With Yoghurt & Honey (Rewitalizujący krem do twarzy, rąk i ciała z miodem i jogurtem)

Bogata formuła naszego kremu w kilka chwil poprawi wygląd Twojej skóry i przyjemnie ją wygładzi. Zawarte w recepturze miód i jogurt pomogą ją nawilżyć i ochronić przed wysuszeniem nawet przez 24h. Będziesz mile zaskoczona miękkością swojej skóry i jej zdrowym, naturalnym blaskiem.
Kosmetyki Avon często zawierają w swojej formule drogocenne składniki, które wzmacniają ich działanie lub zapewniają dodatkowy efekt. Balsam wzbogaciliśmy miodem i jogurtem.
Miód to bogactwo cukrów, kwasów tłuszczowych i soli mineralnych. Pomaga nawilżyć skórę i ochronić ją przed wysuszeniem, ujędrnia ją i działa antybakteryjnie.
Jogurt naturalny zawiera witaminy z grupy B, proteiny mleka i szereg cennych pierwiastków. Pomaga intensywnie nawilżyć suchą skórę, przyspiesza jej regenerację, poprawia elastyczność i wygładza.

uniwersalne
w słoiczku